Επίσημη Επιλογή

Participation Laurel
ΤίτλοςΣκηνοθεσίαΧώραΔιάρκεια  ΔιαγωνιστικόΠροβολήΧώρος
#selfie David M. LorenzΓερμανία05:00 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
1st Day & Next Minute Sara koppelΔανία02:45 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
25 Percent Ane Celaya, Jon Vivanco, Jon BazoΙσπανία07:04 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
39 Weeks, 6 Days Joanna Kozuch, Boris SimaΣλοβακία07:52 Πειραματικές 117/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
5 Euros Serge ElissaldeΓαλλία11:19 Μικρού Μήκους 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
9 ways to draw a person Sasha SvirskyΡωσία06:29 Πειραματικές 117/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
A Brunch With Death Sebastian GatΗΠΑ03:00 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
A love letter to the one I made up
מכתב אהבה לבחור שהמצאתי
Rachel GutgartsΙσραήλ06:05 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
A Message For Brazey Jared D. WeissΗΠΑ01:51 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
A poor God
Un pobre dios
Rodolfo PastorΑργεντινή12:00 Μικρού Μήκους 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
A priori Maïté SchmittΓερμανία05:40 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
A short interview with Bearington Bear Regan MottΗνωμένο Βασίλειο04:48 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
A War to End No Wars R CogginsΗνωμένο Βασίλειο05:01 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Abstract
Abstrakt
Jeroen ter WelleΟλλανδία01:49 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Achoo Lucas Boutrot, Elise Carret, Maoris Creator, Pierre Hubert, Camille Lacroix, Charlotte PerrouxΓαλλία06:33 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Advice
Nõuanne
Rainer SaluΕσθονία00:35 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Airport Michaela MüllerΕλβετία10:35 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Alien & Alien Mariusz MoscickiΗΠΑ01:00 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
All Iron Beñat EtxaburuΙσπανία04:10 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
All the things I can remember
所有我能記得的事
Ya-Chi YangΤαϊβάν05:19 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Alphabet kianoush abediΙράν05:55 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Alphonse Gets Lost
Alphonse s’égare
Jean-Luc Greco and Catherine BuffatΓαλλία14:00 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Amnesia Shadab ShayeganΑυστρία09:34 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Amoricania Faiyaz JafriΗΠΑ05:16 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
An absurd man
Un homme absurde
Kerian SamzunΓαλλία05:35 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
An Unfolding Breath Edward Ramsay-MorinΗΠΑ02:33 Πειραματικές 117/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Anatidaephobia Wang Geun NohΗΠΑ02:15 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Anima Dea Emma HauptΗΠΑ03:27 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Anxie Stavrina KykalouΕλλάδα07:14 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
AstroLOLogy Jade LeeΜαλαισία02:00 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Attraction Emily ScaifeΗνωμένο Βασίλειο04:32 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Back In Fashion Belinda BonanΙσπανία08:23 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Banknote Reconstructed: Bank of England G Series Five Pounds Martin John CallananΗνωμένο Βασίλειο11:08 Πειραματικές 218/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Bendito Machine VI - Carry On Jessie Malis13:54 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Between Sand and Tides Rui Fan WangΗνωμένο Βασίλειο04:17 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Big Brown's TV Slap-Down! Cable HardinΗΠΑ01:00 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Birth -The Dance of Life- Aria Wakami, Bak Ikea, Hirofumi OhashiΙαπωνία28:17 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Black & White Box Osi Wald & Efrat RubinΙσραήλ10:16 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Black Dog Joshua Dean TuthillΗΠΑ15:00 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Blows With The Wind
در باد می وزد
Hazhir As'adiΙράν06:30 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Blue Moth StudioΗνωμένο Βασίλειο01:35 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Blue Cherry Nathan JureviciusΑφγανιστάν05:00 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Bolero Paprika
Boléro Paprika
Marc MénagerΓαλλία20:53 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Boy Red and Monster ZEYI LIΗΠΑ03:27 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Breakfast in Bed Tobias KrebsΑυστραλία03:32 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Broadside Jodi ChamberlainΗΠΑ03:24 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Broken Pieces Elif KanerΗΠΑ07:37 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Buildings Favio VinsonΗνωμένο Βασίλειο12:26 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Bye, Bye Comrade Tianlin XuΓερμανία12:42 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Cabin Pressure Matthew LeeΗνωμένο Βασίλειο03:15 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Cat Days
Neko no Hi / ねこ の ひ
Jon FrickeyΓερμανία11:09 Μικρού Μήκους 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Charles Dominic-Etienne SimardΓαλλία10:00 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Charlie Doreen A EdemafakaΗνωμένο Βασίλειο01:04 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Charmeurs De Verre Colin Moire, Julien Baëza, Thaïs Beaus, Jean-François Loisel, Virgile Moreau, Céline Pantalouf, Justine PascalΓαλλία06:21 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Chimère Marc-Antoine Beineix, Kevan Canvas, Thibaud Chantrel, Yanis Levostre, Tahar Medjahed, Keizia TelΓαλλία06:40 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Cloacinae Serge Onnen & Sverre FredriksenΟλλανδία25:30 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Coco's Day
Kokosha
Tatiana MoshkovaΡωσία04:20 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Cococo Julian GalleseΚόστα Ρίκα07:06 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Compartments Daniella Koffler , Uli Seis15:00 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Conan O'Brien Discusses "We're Going to be Friends" The White StripesΗνωμένο Βασίλειο02:40 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Conception: Catie + Jen Moth StudioΗνωμένο Βασίλειο04:14 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Constructive Jeroen ter WelleΟλλανδία07:54 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Contact Alessandro NovelliΙσπανία07:53 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Contact Katy WangΗνωμένο Βασίλειο07:25 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Cookie! Pauwel NomesΒέλγιο03:29 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Corky Ty PrimoschΗΠΑ05:45 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Cousins of clouds
Les cousins des nuages
Romain ClarisΓαλλία01:00 Πειραματικές 218/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Cream Lena OlafsdottirΔανία06:15 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Creature from the lake Renata Antunes, Alexis Bedue, Léa Bresciano, Amandine Canville, Maria Castro Rodriguez, Logan Cluber, Nicolas Grangeaud, Capucine Rahmoun-Swierczynski, Victor Rouexel, Orianne Siccardi, Mallaury SimoesΓαλλία05:10 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Cubed Xue En Ge03:55 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Cuckoo Michaël VeermanΟλλανδία03:40 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Dandelion Elisa TalentinoΙταλία02:52 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Dark, Dark Woods Emile GignouxΔανία06:15 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Days Sofia El KhyariΗνωμένο Βασίλειο03:38 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Dead End Leire AchaΙσπανία05:34 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Death of a Father Somnath PalΙνδία10:16 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Death Of The Blackbird Christina LykokaΕλλάδα06:26 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Departure Aoífe DoyleΙρλανδία09:15 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Deserted Eyes Olivia HadjiioannouΕλλάδα03:21 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Diffrerent Tom FisherΗνωμένο Βασίλειο02:26 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Disillusionment of 10 point font Greg CondonΗΠΑ01:12 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Disturbing Angels
Déranger les anges
Lou InglebertΓαλλία04:47 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Do Not Disturb Panagiotis AgrafiotisΕλλάδα00:00:43 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Don't Talk to Strangers Dae Yeon Cho, Kira Guo, Tianqi YuΗΠΑ04:24 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Don't Think of a Pink Elephant Suraya RajaΗνωμένο Βασίλειο07:20 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
Dystopia BellopropelloΕλβετία08:43 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
Eden Julie catyΓαλλία06:00 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Edge of Alchemy Stacey SteersΗΠΑ17:15 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Edith Piaf (Said It Better Than Me) - Sparks Joseph WallaceΗνωμένο Βασίλειο03:45 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Eisnasen Veronica L. Montaño & Joel HofmannΕλβετία07:58 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Empty View Ali Zare Ghanatnowi18:06 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Enough Anna MantzarisΗνωμένο Βασίλειο02:19 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Eusebio80 Jesus Martinez & Ivan MolinaΙσπανία09:00 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Expiration Date Shwenn Shunya ChangΗΠΑ04:21 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Extrapolate Johan RijpmaΙαπωνία02:00 Πειραματικές 117/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Eyes Everywhere Daniel BernhardtΑυστρία04:41 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Flossenburg Heejoo KimΗΠΑ06:50 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Flower Found!
Bloem?
Jorn LeeuwerinkΟλλανδία06:46 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Flutter Vladimir TodorovΒουλγαρία10:00 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Fly Away Isaac KingΚαναδάς03:30 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Folly
La bêtise
Thomas CorriveauΚαναδάς06:45 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Forest Red Aggeliki IoakeimidouΕλλάδα10:11 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Framed Marco JemoloΙταλία07:00 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Free as a Bird Joyce van DiepenΟλλανδία25:00 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
From beyond the grave, my grandfather told me why I am alive today
Ukki kertoi haudan takaa, miksi minä elän
Otso AlankoΦινλανδία03:35 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
From Heart to Heart
Από Καρδιά σε Καρδιά
Sofia Kalantzi, Aristarchos PapadanielΕλλάδα01:28 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
From this side of space to the other side of the signal Benjamin RosenthalΗΠΑ09:54 Πειραματικές 218/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Funny Fish
Drôle de poisson
Krishna Chandran A. NairΓαλλία06:20 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Færing Camille AmerasΓαλλία09:33 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Galaxy Girl Richard GroverΗΠΑ03:51 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Garden Party Théophile Dufresne, Florian Babikian, Gabriel Grapperon, Lucas Navarro, Vincent Bayoux, Victor CaireΓαλλία07:25 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Gelato – Seven Summers of Ice Cream Love
Gelato – Die sieben Sommer der Eisliebe
Daniela OppΓερμανία12:18 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
Genesis Abtin MozafariΙράν10:32 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Gif me that food Emi Tse (emi & the veggies)Ηνωμένο Βασίλειο02:20 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Going Ape nicolas lesaffre, charles blanchardΓαλλία04:30 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Goose in High Heels John R. DilworthΗΠΑ21:50 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
GP-to Maxime Gental, Zoé Pelegrin-Bomel, Edwin Leeds, Pulkita Mathur, Jonathan Valette, Catherine LardéΓαλλία07:27 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Groovity Dylan Caille, Yoann Lemon, Titouan Le Ny, Antoine Perrichon, Hippolyte PithiestΓαλλία06:35 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
H roberto biadiΙταλία02:02 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
H0_pe 02 Francesco Bruno Sorrentino, Antonio GenoveseΙταλία09:29 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Hallowstide Steve SockiΗΠΑ04:17 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Handbook for Gardening
Guide de Jardinage
Sarah Jane Hatooka ScebatΓαλλία10:45 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
Hate for Sale Anna EijsboutsΟλλανδία03:00 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Heart Chakra Angela StempelΗΠΑ07:21 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Hirvio Dan West, Brian Kelso-GillepsieΗΠΑ03:26 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Home Delivery Steven BaltayΗΠΑ05:29 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Homegrown Quentin HaberhamΗνωμένο Βασίλειο09:20 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
Honesty JC LittleΚαναδάς02:09 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Honk
Còi
Triet Le02:56 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Hooked Lucil Lepeuple, Margot Cardinael, Zoé Caudron, Benjamin Bouchard, Camille Gras, Marine BoudryΓαλλία07:50 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Hot Tea Marcel TigchelaarΟλλανδία02:15 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Human Jungho BangΚορέα05:02 Πειραματικές 218/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
I Am Sex - Alon Eder (music video)
אני מין - אלון עדר
Yuval HakerΙσραήλ04:08 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
I will love you
Θα σ'αγαπώ
Μάγδα ΚανδυλιάρηΕλλάδα02:41 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Ice Pepper Maïlly Boulin, Guillaume Escots, Alicia Journet, Soizic Lefeuvre, Clément Malargé, Eddy MartinezΓαλλία06:23 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
If Frames Disappeared From the World
世界からコマが消えたなら
Kenta NomuraΙαπωνία04:00 Πειραματικές 218/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Impromptu Maria LorenzoΙσπανία11:09 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
In our skin Rosa BeiroaΗνωμένο Βασίλειο03:55 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
In the beginning was the sea
Au commencement était la mer
Charlotte AreneΓαλλία10:04 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
In your Hands
Entre tes Mains
Delphine Delannoy, Lisa Baillon, Tsu-Ning Lai, Atiyyah Lallmahomed, Gwenaël Renaud, Daphné WestelynckΓαλλία07:50 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Inscape Leo UeharaΒραζιλία03:00 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Into the forest Karolina ChabierΓαλλία04:04 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Island Max Mörtl, Robert LöbelΓερμανία02:30 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
It's a Bird thing
It's a Bird Thing
Sylvain Bonnet, Justine Gautheret, Mathilde Le Gloahec, Maximilian Ly, Johanna Nizard, Leo Pieri, Andrea Roncancio, Jeremy Souillet, Ludivine VincentΓαλλία05:44 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Kaleidoscope Murat SayginerΤουρκία03:23 Πειραματικές 218/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Keep your hair on, Olivier
Tête d'Oliv...
Armelle MERCATΓαλλία11:30 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Kidding kid with dad Lou InglebertΓαλλία02:53 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Kitchen Dreams
رویاهای آشپزخانه
Arvin MedghalchiΙράν14:23 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Knockstrike Genis Rigol, Pau Anglada & Marc ToricesΙσπανία05:25 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Krapfen Frederic SiegelΕλβετία03:28 Πειραματικές 117/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
La Paloma Valentin OellersΓερμανία02:20 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Last Dance Zhaoyu ZhouΗΠΑ02:46 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Late Afternoon Louise BagnallΙρλανδία09:23 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Late Season
Nachsaison
Daniela LeitnerΑυστρία07:26 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Laymun Catherine Prowse, Hannah QuinnΗνωμένο Βασίλειο04:42 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Lazare Mélisandre Hennuyer, Pierre Chapeau, Victor Bissau, Cassandra Haulot, Cyprien BeyaertΓαλλία06:08 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Le Phare Quentin Arrius, Damien Contreras, Alan Fra, Daurélia Gazel, Laura Gerlier, Ola Ierardi.Γαλλία06:58 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Lefú Ihab Al- Azaam, Mario Mario Bertsch, Till Sander- Titgemeyer, York von SydowΓερμανία05:04 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Leo Minor Tai WedekindΓαλλία07:44 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Less Than Human Stefan Bang LindholmΔανία06:09 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Letters Alexander Savarsky13:00 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Like an elephant in a china shop
Comme un éléphant dans un magasin de porcelaine
Louise Chevrier, Luka Fischer, Rodolphe Groshens, Marie Guillon, Estelle Martinez, Benoit Paillard, Lisa Rasasombat.05:30 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Little Grey Wolfy. Spring and Icy Drift
Den Vesle Grå Ulven. Vår og Isen Går
Natalia MalykhinaΝορβηγία06:30 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Live and die together
同生共灭
Bao JianΚίνα06:30 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Look Meinardas ValkevičiusΛιθουανία03:30 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Looney Foodz! Paolo GaudioΙταλία02:03 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Looper - Farfisa Song introducing Mustard & Ketchup Iain GardnerΗνωμένο Βασίλειο03:13 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Lost Moon (Ghost World 3) Jerome BoulbesΙαπωνία03:52 Πειραματικές 117/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Lullaby For A Mother And Child Emma LorieΑυστραλία07:29 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Made for More Yoojin SeolΗΠΑ03:56 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Made in France Lamia Akhabbar, Robin Cioffi, Brice Duble, Stanislas Gruenais, Maxime Guerry, Alexia PportalΓαλλία06:31 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Margarit and the Monster Nayden NikolovΒουλγαρία09:32 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Martin Krpan Nejc SajeΣλοβενία24:10 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Marvin H. RodgersΗνωμένο Βασίλειο06:02 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Marydean Martin Library Jo MeurisΗΠΑ00:51 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Maybe it's me
Ίσως είμαι εγώ
Dimitris SimouΗνωμένο Βασίλειο06:08 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Mecanique Coline MoireΓαλλία06:39 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Midnight's Garden
Le Jardin de minuit
Benoît ChieuxΓαλλία10:28 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Missing Shai GetzoffΙσραήλ04:00 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Mister Paper goes for a walk
Meneer Papier gaat uit wandelen
Ben Tesseur, Steven De BeulΒέλγιο08:28 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Mixed Materials Anna Van RielΒέλγιο06:30 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Mother Lee CharlishΗνωμένο Βασίλειο04:34 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Mountain Castle Mountain Flower Plastic Annapurna KumarΗΠΑ03:08 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Mury the Cat - Going for a Walk
Maček Muri - Sprehod
Jernej ŽmitekΣλοβενία11:23 Μικρού Μήκους 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
My Favorite Forehead John AkreΗΠΑ03:19 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
My name is Nobody
Το όνομα μου είναι Καμία
Florentia IkonomidouΕλλάδα06:23 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
My test movie 2018 εγώφγσζγασδγΕλλάδα04:04 15/03/2018 20:00-21:30, 15/03/2018 23:30-01:00, 16/03/2018 20:00-21:30, 16/03/2018 09:00-11:00, 17/03/2018 20:15-21:00, 17/03/2018 22:00-22:30, 16/03/2018 11:00-14:00, 16/03/2018 15:00-16:30, 18/03/2018 16:00-18:00, 17/03/2018 20:00-20:15, 17/03/2018 20:00-21:00, 15/03/2018 22:00-23:00, 16/03/2018 20:15-22:15, 17/03/2018 21:00-22:00, 17/03/2018 22:30-00:00, 14/03/2018 12:00-14:00, 15/03/2018 12:00-14:00, 14/03/2018 09:00-11:00, 16/03/2018 18:00-20:00, 18/03/2018 11:00-12:00, 14/03/2018 11:00-13:00, 15/03/2018 09:00-11:00, 16/03/2018 11:00-13:00, 17/03/2018 11:00-13:00Ρομάντσο [Α' όροφος]Ρομάντσο [Α' όροφος]Ρομάντσο [Α' όροφος]Συμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΚινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων “Σινέ Δράση” - Αίθουσα Νίκος ΕγγονόπουλοςΚινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων “Σινέ Δράση” - Αίθουσα Νίκος ΕγγονόπουλοςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΚινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων “Σινέ Δράση” - Αίθουσα Νίκος ΕγγονόπουλοςΡομάντσο [Α' όροφος]Ρομάντσο [Ισόγειο]Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων “Σινέ Δράση” - Αίθουσα Νίκος ΕγγονόπουλοςΚινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων “Σινέ Δράση” - Αίθουσα Νίκος ΕγγονόπουλοςΚινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων “Σινέ Δράση” - Αίθουσα Νίκος ΕγγονόπουλοςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΣυμπληρωματικές ΕκδηλώσειςΣυμπληρωματικές Εκδηλώσεις
Mythland
Μυθοτοπία
Kleitos KyriakidisΕλλάδα12:28 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Mythological and Contemporary Monsters
Μυθολογικά και Σύγχρονα Τέρατα
animationDpsd15Ελλάδα13:31 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Nachthexen Julie Herdichek WaltzerΔανία08:12 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Nana Ali KellnerΚαναδάς05:05 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Natura Felipe EsquivelΜεξικό11:00 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Nawrocki - Fałszywe wschody słońca Grażyna Rigall, Konrad KulczyńskiΠολωνία03:51 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Negative Space Max Porter & Ru KuwahataΓαλλία05:30 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Nero Natasza CetnerΗνωμένο Βασίλειο04:35 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
New Toy
Brinquedo Novo
Rogerio BoechatΒραζιλία06:25 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Newport Gun Girls Lauren OrmeΗνωμένο Βασίλειο11:36 Μικρού Μήκους 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Niggun Yoni SalmonΙσραήλ12:25 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Night din dins
Tapas Nocturnes
Jean-Claude GottingΓαλλία05:34 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Nirvana (a poem by Charles Bukowski) Altea ClaverasΗνωμένο Βασίλειο02:48 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Nocturne
Nachtstück
Anne BreymannΓερμανία05:19 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Not The Same River. Not The Same Man. Michelle BrandΗνωμένο Βασίλειο04:19 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
O Mg SunΜιανμάρ01:35 Πειραματικές 218/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Oh Mother!
O Matko!
Paulina ZiolkowskaΠολωνία12:15 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Ontario, Quebec & Me Richard O'ConnorΗΠΑ02:22 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Or Bleu Nicolas Chiarot, Amandine Comes, Eva Fekete, Haunui Maeta, Baptiste Miquel, Thomas RousvoalΓαλλία06:40 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Our Daughter is a Necromancer Elitsa NedyalkovaΗνωμένο Βασίλειο03:54 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Overrun Pierre Ropars, Antonin Derory, Diane Thirault, Jérémie Cottard, Matthieu Druaud, Adrien ZumbihlΓαλλία07:42 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Parking Attendant
Cuidacoches
Dante ZaballaΑργεντινή01:49 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Pas D'yeux Thao Dan Nguyen PhanΗΠΑ03:19 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Patrioska Tiago AraújoΠορτογαλία09:11 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Petite Faim Valentine Arles, Lisa Dor, Benjamin Duval, Baptiste Galtier, Keyvan Leriche, Charlotte Mangin.Γαλλία06:30 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Photons Momentum Team ProjectΕλλάδα09:30 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Phototaxis Melissa FerrariΗΠΑ06:45 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Pining Caibei CaiΗνωμένο Βασίλειο02:15 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Piston Marvin Archaimbault, Désir Boucaud, Marc Hugues, Arnaud Kupke, Hugo Mine, Vincent Orso-Manzonetta, Kai YangΓαλλία05:00 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Pobol Viviane Peoc'hΗνωμένο Βασίλειο07:46 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Prime perfect Tom Bessoir05:55 Πειραματικές 117/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Prychynna: The Story of Love
Prychynna / Причинна
Andrii ShcherbakΟυκρανία21:55 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Pure White Sven WindszusΓερμανία03:00 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Purple Dreams Murat SayginerΤουρκία02:14 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Rakshama Evan PitkinΗΠΑ01:47 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Re-Organization
רה-אורגניזציה
Osi Wald Moran Somer & Ricardo WerdesheimΙσραήλ10:59 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Ready for a Baby Anastasia DyakovaΑυστραλία05:00 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Reruns RostoΟλλανδία14:15 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Return to Sender Panagiotis AgrafiotisΕλλάδα00:02:09 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Revelation - the City of Haze
启示录 - 雾霾之城
Mao QichaoΚίνα13:38 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Riot Frank TernierΓαλλία13:00 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
RIPrivacy aycan basarΗΠΑ04:24 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Rising waters in underwood springs
Déluge à Sous-Bois-les-Bains
Mathieu AuvrayΓαλλία26:00 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Robhot Donato SansoneΓαλλία06:07 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Rose on the Moon Panna Horvath-MolnarΟυγγαρία02:25 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
Routine Fokke MarsΟλλανδία04:35 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Run Rostam Run
Bodo Rostam Bodo
Hossein MolayemiΙράν11:37 Μικρού Μήκους 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Sailor's Delight Coline MoireΓαλλία05:54 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Salary Serf Baya Bae02:26 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Sand Arjan BrentjesΟλλανδία04:48 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Sand Wanderer Eric GiessmannΟλλανδία06:31 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Sarah, wrath's wind Artan MakuΑλβανία06:00 Πειραματικές 117/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Scenes from the Anthropocene Gregg BiermannΗΠΑ14:19 Πειραματικές 218/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Searching for my land Maria-Loukia MitrakouΕλλάδα03:35 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Seconde Chance Victor Lemee, Adrian Petitjean, Corentin Philippe, Angéline Picault, Martin PortaisΓαλλία06:26 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Sentience Lakshika UdakandageΗΠΑ03:35 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Shadow
讳言
LeiLeiΚίνα05:32 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Side Snow Yunxue FuΗΠΑ06:04 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Sisterhood Jelena PrljevicΣερβία και Μαυροβούνιο07:07 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Slavery LittnerBudapest (George Ligeti)Ουγγαρία05:03 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Smoke -n- Suds George NicholasΗΠΑ12:48 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Sog Jonatan SchwenkΓερμανία10:00 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Sola JonathanΑυστραλία03:15 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Spindrift Selina WagnerΗνωμένο Βασίλειο11:43 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
Spleen of the sculptor
Le spleen du sculpteur
Augusto ZanovelloΓαλλία03:00 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Spring Kevin Yuanzhi ChenΗΠΑ02:31 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Stanzas Alicja JasinaΗΠΑ06:16 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Stellar Laura Hoejbrg KunovΔανία04:46 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Still Here and Everywhere Peter WhittenbergerΗΠΑ01:41 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Stockholm Jean-Baptiste Aziere, Victor Chavanne, Thomas Némery, Morgane Perrin, Camille RoubinowitzΓαλλία06:25 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Stories About Him
關於他的故事
Yung Shiuan YangΤαϊβάν12:46 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Strange Case Zbigniew CzaplaΠολωνία13:30 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Stretch Çağıl HarmandarΤουρκία02:16 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Styloclash The Movie or: Who's Afraid of the Solid Colored Cubes Lama WaaienΟλλανδία30:00 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Sunday in the Park with dog Robert RosenbaumΗΠΑ07:35 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Sweet Tooth Hannah AnastasiΗνωμένο Βασίλειο01:29 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Sword and Flower Yulan SunΗνωμένο Βασίλειο02:50 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Temptation Camille Canonne, Laura Bouillet, Michael Hoft, Catherine Le Quang, Pauline Raffin, Martin VillertΓαλλία04:57 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Tengusong Marco BelfioreΙταλία21:40 Πειραματικές 117/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Tête à Tête Natasha TonkinΗνωμένο Βασίλειο07:41 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Ape Man Pieter VandenabeeleΒέλγιο11:11 Μικρού Μήκους 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Archivist Inès Bourie, Robin Froissart, Fiona Lynch, Nicolas Morel, Pascaline Perez, Thomas RouquetteΓαλλία06:52 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
The Best Customer
Cel Mai Bun Client
Serghei ChivirigaΡουμανία12:13 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
The Big Adventure of a Little Line
La Grande Histoire D'Un Petit Trait
Antoine RobertΓαλλία07:27 Μικρού Μήκους 1316/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
The Blissful Accidental Death
Splendida Moarte Accident
Sergiu NeguliciΡουμανία15:10 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Blue Painter Marga DoekΦινλανδία03:00 Πειραματικές 218/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
The Box Dusan KastelicΣλοβενία12:12 Μικρού Μήκους 215/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Box
La Boite
Eliott Belrose, Carole Favier, Loïcia Lagillier, Aloïs Mathé, Juliette Perrey, Joran RivetΓαλλία06:59 Σπουδαστικές 317/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
The death, dad & son
La mort, pere & fils
Denis Walgenwitz & WinshlussΓαλλία13:32 Μικρού Μήκους 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Demanding Eye
Der Fordernde Blick
Moana VonstadlΓερμανία08:23 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The event horizon
Horyzont zdarzen
Michal OrzechowskiΠολωνία12:28 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Fight for Good Moth StudioΗνωμένο Βασίλειο03:00 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Gift
Hadia
Sinem SakaogluΤουρκία06:07 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
The Hunt
La Chasse
Alexey AlekseevΓαλλία05:36 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The intelligence!
The counterattack of robots
Suisei HoshiiΙαπωνία19:41 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Mirror Petros NiamonitakisΕλλάδα02:00 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Neverending Wall Sivia CarpizoΙσπανία12:01 Μικρού Μήκους 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Night I Dance with Death
La Nuit Je Danse avec la Mort
Vincent GibaudΓαλλία06:00 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Northeast Kingdom Alan JenningsΗΠΑ07:49 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Novice Alejandra Alvarez, Courtney ScrivenΗΠΑ03:28 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Only Option Owen RobertsΗΠΑ08:27 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
The Open Jaw
La Gueule Ouverte
Augustin GuichotΓαλλία04:00 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Realm of Deepest Knowing
SimSim
Seunghee KimΚορέα03:30 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The remarkable moments of the Greek Olympic Medalists Antonis Smirniotis "Smado"Ελλάδα00:58 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Spring Xin LiΑυστραλία03:34 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Storm
Буря
Ina GeorgievaΒουλγαρία10:00 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The stronger ones Miranda PlaΗΠΑ09:27 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
The Train Javad MatouriΙράν02:30 Μικρού Μήκους 717/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Voyage of the Beagle - A galapagos tortoise love story
Potovanje na ladji Beagle - Ljubezen galapaške želve
Jernej LunderΣλοβενία11:03 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
The Walker
Le Marcheur
Frédéric HainautΒέλγιο11:18 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
The Wayward Kite Yuting HsuehΤαϊβάν07:55 Μικρού Μήκους 1018/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
There
Acolá
Renato LepschΒραζιλία08:42 Μικρού Μήκους 1218/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Tiger Leap
Tigersprung
Boaz KaizmanΓερμανία28:30 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
To Be Farzaneh OmidvarniaΔανία06:00 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Total Reconstruction
Ολική Αναστήλωση
Βασίλης ΠαπαγεωργίουΕλλάδα02:03 Ελληνικό διαγωνιστικό17/03/2018 22:00-23:30Ρομάντσο [Ισόγειο]
Toymaker Nellie Robinson, Barbara MeierΗΠΑ07:04 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Travelogue Tel Aviv Samuel PattheyΕλβετία06:00 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Trumpet Man Emily WongΧονγκ Κονγκ13:50 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Tweet-Tweet
Чик-Чирик
Zhanna BekmambetovaΡωσία11:10 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Twice Upon a Time
Bio dvaput jedan kralj
Vojin VasovicΣερβία και Μαυροβούνιο14:10 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Twin Islands Manon Sailly, Charlotte Sarfati, Christine Jaudoin, Lara Cochetel, Raphaël Huot, Fanny TeissonΓαλλία07:18 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Ugly Nikita DiakurΓερμανία11:54 Μικρού Μήκους 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Underneath the Sound Olga Nikulina12:50 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
UnSketched
DesTraçado
Leonardo CantúΒραζιλία09:20 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Voicing CSA: The Mouse Katie SteedΗνωμένο Βασίλειο02:00 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Waste Sander AltΟλλανδία02:15 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
We Are One Laura FranchitoΗνωμένο Βασίλειο02:10 Μικρού Μήκους 1417/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
We will see someday Nari Hong06:30 Μικρού Μήκους 915/03/2018 21:30-23:30Ρομάντσο [Α' όροφος]
Weasel
Podlasica
Timon LederΣλοβενία11:35 Μικρού Μήκους 1518/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Whale Heart Robert AllenΔανία07:31 Μικρού Μήκους 817/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
What To Do When The Dead Come Back Joe DiasΗνωμένο Βασίλειο06:45 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
What's That in the Ground? Wally ChungΗΠΑ02:14 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Where the Sunflowers Grow Parker Chatham and Jarrod ChathamΗΠΑ11:05 Σπουδαστικές 216/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Whine & Cheese Ben BronsonΚαναδάς01:00 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
With or without sun Jean-Guillaume BastienΚαναδάς02:30 Μικρού Μήκους 315/03/2018 23:00-01:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Word! Amos MulderΑφγανιστάν07:09 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Wuthering Heights
بلندیهای بادگیر
Shirin Ashtari07:30 Σπουδαστικές 115/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Yank Tug Yank Maureen ZentΗΠΑ03:09 Μικρού Μήκους 616/03/2018 22:00-00:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Yellow Rose Xin LiΑυστραλία03:47 Μικρού Μήκους 1118/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Yola Héloïse FerlayΓαλλία05:43 Σπουδαστικές 418/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Α' όροφος]
Your Face Global Jam Ken MoraΗΠΑ03:30 Μικρού Μήκους 416/03/2018 18:00-20:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Ys François Letty, Léa Arachtingi, Simon Goeneutte-Lefevre, Marion Patin, Yves-Guillaume Pecquet, Jeremy ViolierΓαλλία07:35 Μικρού Μήκους 516/03/2018 20:00-22:00Ρομάντσο [Ισόγειο]
Zarr-Dos Bart WasemΕλβετία06:34 Πειραματικές 218/03/2018 21:00-22:00Ρομάντσο [Α' όροφος]



Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!