Βραβεία

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους

Grand Prix "Athena"
2ο Βραβείο
The death, dad & son / La mort, pere & fils, Denis Walgenwitz & Winshluss, Γαλλία
3ο Βραβείο
Tête à Tête, Natasha Tonkin, Ηνωμένο Βασίλειο
Ειδική Μνεία
Corky, Ty Primosch, ΗΠΑ
Dystopia, Bellopropello, Ελβετία
Re-Organization / רה-אורגניזציה, Osi Wald Moran Somer & Ricardo Werdesheim, Ισραήλ
Διάκριση
Airport, Michaela Müller, Ελβετία
Inscape, Leo Uehara, Βραζιλία
Natura, Felipe Esquivel, Μεξικό
The Walker / Le Marcheur, Frédéric Hainaut, Βέλγιο
To Be, Farzaneh Omidvarnia, Δανία
Twice Upon a Time / Bio dvaput jedan kralj, Vojin Vasovic, Σερβία και Μαυροβούνιο
Βραβείο Μουσικής
Tweet-Tweet / Чик-Чирик, Zhanna Bekmambetova, Ρωσία
1ο Βραβείο Κ.Λ. Βριλησσίων
Midnight's Garden / Le Jardin de minuit, Benoît Chieux, Γαλλία
2ο Βραβείο Κ.Λ. Βριλησσίων
Our Daughter is a Necromancer, Elitsa Nedyalkova, Ηνωμένο Βασίλειο
3ο Βραβείο Κ.Λ. Βριλησσίων
Tweet-Tweet / Чик-Чирик, Zhanna Bekmambetova, Ρωσία
Βραβείο Κοινού
Empty View, Ali Zare Ghanatnowi,


Σπουδαστικές

1ο Βραβείο
The Box / La Boite, Eliott Belrose, Carole Favier, Loïcia Lagillier, Aloïs Mathé, Juliette Perrey, Joran Rivet, Γαλλία
2ο Βραβείο
Flower Found! / Bloem?, Jorn Leeuwerink, Ολλανδία
3ο Βραβείο
Where the Sunflowers Grow, Parker Chatham and Jarrod Chatham, ΗΠΑ
Ειδική Μνεία
Achoo, Lucas Boutrot, Elise Carret, Maoris Creator, Pierre Hubert, Camille Lacroix, Charlotte Perroux, Γαλλία
Piston, Marvin Archaimbault, Désir Boucaud, Marc Hugues, Arnaud Kupke, Hugo Mine, Vincent Orso-Manzonetta, Kai Yang, Γαλλία
Sog, Jonatan Schwenk, Γερμανία
Διάκριση
Cookie!, Pauwel Nomes, Βέλγιο
Ice Pepper, Maïlly Boulin, Guillaume Escots, Alicia Journet, Soizic Lefeuvre, Clément Malargé, Eddy Martinez, Γαλλία
Made for More, Yoojin Seol, ΗΠΑ
Nana, Ali Kellner, Καναδάς
Or Bleu, Nicolas Chiarot, Amandine Comes, Eva Fekete, Haunui Maeta, Baptiste Miquel, Thomas Rousvoal, Γαλλία
Βραβείο Μουσικής
Toymaker, Nellie Robinson, Barbara Meier, ΗΠΑ
Μουσική Ειδική Μνεία
Sword and Flower, Yulan Sun, Ηνωμένο Βασίλειο
Μουσική Διάκριση
Seconde Chance, Victor Lemee, Adrian Petitjean, Corentin Philippe, Angéline Picault, Martin Portais, Γαλλία


Ελληνικές

1ο Βραβείο
Forest Red, Aggeliki Ioakeimidou, Ελλάδα
2ο Βραβείο
Do Not Disturb, Panagiotis Agrafiotis, Ελλάδα
3ο Βραβείο
From Heart to Heart / Από Καρδιά σε Καρδιά, Sofia Kalantzi, Aristarchos Papadaniel, Ελλάδα
Ειδική Μνεία
Anxie, Stavrina Kykalou, Ελλάδα
Διάκριση
Mythland / Μυθοτοπία, Kleitos Kyriakidis, Ελλάδα
The Mirror, Petros Niamonitakis, Ελλάδα
The remarkable moments of the Greek Olympic Medalists, Antonis Smirniotis "Smado", Ελλάδα
Βραβείο Κοινού
Searching for my land, Maria-Loukia Mitrakou, Ελλάδα


Πειραματικές

1ο Βραβείο
Lost Moon (Ghost World 3), Jerome Boulbes, Ιαπωνία
2ο Βραβείο
Sarah, wrath's wind, Artan Maku, Αλβανία
3ο Βραβείο
O, Mg Sun, Μιανμάρ
Ειδική Μνεία
The Blue Painter, Marga Doek, Φινλανδία
Διάκριση
Banknote Reconstructed: Bank of England G Series Five Pounds, Martin John Callanan, Ηνωμένο Βασίλειο
Human, Jungho Bang, Κορέα
Tengusong, Marco Belfiore, Ιταλία




Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!