Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Ενότητες

Μικρού Μήκους 1
Παρασκευή 06/11/2020 20:00 - 22:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:56:07

  1. Bound, Gustavo Arteaga, Αγγλία, 2019, 01:06
  2. Plunge - Short Animation, David James Holloway, Samuel Lawrence, Αγγλία, 2019, 04:45
  3. Umbilical, Danski Tang, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 06:53
  4. Magic Dream, Tomás Welss, Χιλή, 2019, 11:08
  5. Gym & Goolie, Tović, Αυστραλία, 2019, 05:29
  6. Hansel and Gretel, Shaun Clark , Magid El-Bushra, Αγγλία, 2019, 05:40
  7. Memory Boxes, Hamze Bytyci, Γερμανία, 2019, 08:29
  8. ...they only take away the criminals / ...die bringen nur die Verbrecher weg, Hamze Bytyci, Γερμανία, 2019, 06:10
  9. Homeward, Shirley Neeman, Ισραήλ, 2019, 04:52
  10. Idiot, Dušan Davidov, Σλοβακία, 2018, 18:30
  11. Dead Bod, Shaun Clark, Kim Noce, Αγγλία, 2020, 02:00
  12. I Want / Ich Will, Anne Isensee, Γερμανία, 2018, 02:00
  13. Tacit Blue, Wenkai Duan, Κίνα, 2019, 09:14
  14. Smile You Deserve It / ابتسم فأنت تستحقها, Ibrahim Albuainain, Κατάρ, 2020, 03:50
  15. Once Upon Another, Chuck George Tsioutsias, Αγγλία, 2019, 01:12
  16. Duodrom, Basil Vogt, Ελβετία, 2019, 08:42
  17. Napo, Gustavo Ribeiro, Βραζιλία, 2020, 16:07

Μικρού Μήκους 2
Παρασκευή 06/11/2020 22:00 - 00:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:27:36

  1. Lea Porcelain - The Love, Jakob Schmidt, Γερμανία, 2019, 03:36
  2. Bird / 鳥, Wu-Ching Chang, Ταϊβάν, 2019, 04:35
  3. Embraces & the Touch of Skin, Sara koppel, Δανία, 2019, 02:42
  4. The Last Day / Den siste dagen, Margaret Emdal, Νορβηγία, 2019, 06:21
  5. The Eye, Cenk Koksal, Αγγλία, 2019, 02:54
  6. Flow, Adriaan Lokman, Ολλανδία, 2019, 13:43
  7. KIDS, Michael Frei, Ελβετία, 2019, 09:00
  8. Freeze frame, Soetkin Verstegen, Βέλγιο, 2019, 05:00
  9. Grandad was a romantic., Maryam Mohajer, Αγγλία, 2019, 04:39
  10. Lost and Found, Shimon Engel, Ofer Winter, Ισραήλ, 2019, 04:07
  11. Gray Body, Samaneh Shojaei, Ιράν, 2019, 05:00
  12. The Myth of Dragon`s Mountain / افسانه کوه اژدها, Asghar Safar, Abbas Jalali Yekta, Ιράν, 2019, 07:30
  13. Domus, Delphine Priet-Mahéo, Γαλλία, 2019, 09:10
  14. Flower and the Girl, Robin Heap, Αγγλία, 2019, 09:19

Μικρού Μήκους 3
Σάββατο 07/11/2020 14:00 - 16:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:54:26

  1. Bach-Hông, Elsa Duhamel, Γαλλία, 2019, 18:00
  2. Bela, Nick Simpson, Αυστραλία, 2019, 04:52
  3. Homo erecTattoos, Tae-woo KIM, 2020, 08:18
  4. Forest Dental Clinic, Herian KIM, 2019, 04:38
  5. Divine Consultants - The Beginning, Juha FIilin, Φινλανδία, 2019, 18:00
  6. Mimi Says No / 米米說不, Yih-Fen Chou, Ταϊβάν, 2019, 04:46
  7. Rare Bird, Jack Chakerian, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 16:15
  8. The Witch & the Baby, Evgenia Golubeva, 2020, 04:45
  9. Eaten, Mohsen Rezapour, 2019, 07:20
  10. Blind Date, Camiel Schouwenaar, Ολλανδία, 2019, 02:15
  11. New Year, Rory Waudby-Tolley, Diana Gradinaru, Αγγλία, 2019, 09:03
  12. THE LIBERTARIAN / EL LIBERTARIO, Eugenio Gómez Borrero, Κολομβία, 2019, 16:14

Μικρού Μήκους 4
Σάββατο 07/11/2020 16:00 - 18:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:42:08

  1. Luz, John Banana, Γαλλία, 2019, 07:30
  2. Cracks in the Pavement / Entre Baldosas, Nicolas Conte, Αργεντινή, 2019, 08:52
  3. Pace, Kai Stänicke, Γερμανία, 2019, 11:34
  4. Flesh / Carne, Camila Kater, Βραζιλία, 2019, 12:12
  5. Souvenir, Cristina Vilches Estella, Paloma Canonica, Ισπανία, 2020, 13:30
  6. The Butterfly, Noel Clarke, Αγγλία, 2019, 11:16
  7. Divinity / Malakout, Farnoosh Abedi, Ιράν, 2019, 11:05
  8. The Present / 선물, Jihye Jung, Κορέα, 2019, 06:15
  9. A dog by your side, Selina Wagner, Αγγλία, 2019, 02:04
  10. Fantasmia, Luise Fiedler, Γερμανία, 2019, 07:20
  11. A Barber in a Bald Town, Bo-kyung SUNG, 2019, 10:30

Μικρού Μήκους 5
Σάββατο 07/11/2020 18:00 - 20:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:48:52

  1. Peace, Dimitar Dimitrov, Βουλγαρία, 2019, 06:00
  2. IRON ME / REPASSE-MOI, Ivan Rabbiosi, Γαλλία, 2019, 09:47
  3. Listen Papa!, Olga Poliektova, Tatiana Poliektova, 2019, 13:00
  4. CREATIVE EVOLUTION / 創造的進化, Song Yungsung, Ιαπωνία, 2019, 05:00
  5. Hungry, Yaou Chen, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 02:39
  6. Bellzebub, Cesar Diaz Melendez and Isabel de la Torre, Ισπανία, 2020, 01:44
  7. Code, Xinyue Song, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 03:42
  8. The box / La boite, Marie-Pierre Hauwelle, Γαλλία, 2019, 11:07
  9. Deluxe Motion / Mouvement Deluxe, Mathieu Handfield, Καναδάς, 2019, 08:25
  10. Matches, Géza M. Tóth, Ουγγαρία, 2019, 11:25
  11. Tales of the Unknown, Jaime Maestro, Ισπανία, 2018, 02:28
  12. Fox Boy, Do-Yeon TAK, 2018, 11:45
  13. GALAPAGOS, HUR Bum-wook, 2019, 15:00
  14. Mascot, LEEHA KIM, 2019, 06:50

Μικρού Μήκους 6
Σάββατο 07/11/2020 20:00 - 22:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:42:51

  1. Each Other / Yek Digar, Sarah Tabibzadeh, Ιράν, 2019, 15:57
  2. Albert&Josephine, Tomasz Wełna, Πολωνία, 2019, 07:15
  3. The One who Crossed the Sea / Der übers Meer kam, Jonas Riemer, Γερμανία, 2020, 09:34
  4. MINOTAUR / MINOTAURO, ENRIQUE DIEGO, Ισπανία, 2019, 08:33
  5. The peculiar crime of Oddball Mr. Jay / O peculiar crime do estranho Sr. Jacinto, Bruno Caetano, Πορτογαλία, 2019, 10:50
  6. Windshriek / Hurlevent, Frédéric Doazan, Γαλλία, 2019, 06:23
  7. Metamorphosis, Carla Pereira & Juanfran Jacinto, Ισπανία, 2019, 10:35
  8. Five / Fuenf, Peter Kaboth, Γερμανία, 2019, 06:55
  9. Incidents - Way home / Hemväg, Jessica Laurén, Σουηδία, 2019, 07:23
  10. Dragon Recipes / ΔΡΑΚΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ, Maria Pavlou, Κύπρος, 2019, 07:12
  11. The Grass is Always Greener When it isn't Covered in Chocolate, Hala Alhomoud, Κουβέιτ, 2019, 09:48
  12. Queerer Than Thou, Kate Jessop, Αγγλία, 2019, 02:26

Μικρού Μήκους 7
Κυριακή 08/11/2020 16:00 - 18:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:54:13

  1. MORE THAN JUST A SQUARE, CHINGYU YANG, Ταϊβάν, 2019, 10:16
  2. Foreign Exchange, Corrie Francis Parks, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 05:45
  3. Om Nom Nom…, Minato Matsuda, Haruna Ueno, Tomoko Taiga, Ιαπωνία, 2019, 03:16
  4. Little Grey Wolfy. Summer Party / Den Vesle Grå Ulven. Sommerfest, Natalia Malykhina, Γερμανία, 2019, 06:33
  5. Ramsey, Howard James Fyvie, Νότια Αφρική, 2019, 11:00
  6. Drip, Jake Mansbridge, Αγγλία, 2019, 03:08
  7. perpetuate, Stephan Larson, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 04:34
  8. Hipposterous, John T. Hill, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 03:22
  9. Abe's Story, Adam H Stewart, Ιρλανδία, 2019, 12:21
  10. Song Sparrow, Farzaneh Omidvarnia, Δανία, 2019, 11:43
  11. Dark Room, Pedro Allevato, Αγγλία, 2019, 03:40
  12. Monster, Vesela Yotseva, Βουλγαρία, 2019, 08:17
  13. Guster, John C Kelley, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2018, 04:23
  14. Mangi Meli Remains, Konradin Kunze, Γερμανία, 2019, 12:00
  15. Purpleboy, Alexandre Siqueira, Πορτογαλία, 2019, 13:55

Μικρού Μήκους 8
Κυριακή 08/11/2020 18:00 - 20:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:56:11

  1. Me, a Monster?, Belinda Bonan, Ισπανία, 2020, 06:15
  2. Who are you? / ¿Y Usted, Quién Es?, Julio Pot, Χιλή, 2018, 13:21
  3. Iktamuli, Anne-Christin Plate, Γερμανία, 2019, 05:30
  4. Passage / Prelazak, Igor Coric, Σερβία και Μαυροβούνιο, 2019, 06:50
  5. The Tree of Lost Souls / El árbol de las almas perdidas, Laura Zamora, Ισπανία, 2019, 15:00
  6. The Music Box, Joe Chang, Καναδάς, 2019, 11:29
  7. Gum and Sauce Go to Skill School, Chadwick Whitehead, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 04:05
  8. companionship, engi mahmoud, Αίγυπτος, 2019, 04:59
  9. Winter / 冬, 余國東, Κίνα, 2019, 08:00
  10. Constructive Interference, Mon Ami, John Akre, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 03:20
  11. Castle, Ryotaro Miyajima, Ιαπωνία, 2019, 05:00
  12. Inside Blue / 藍色獨白, Yi-Chien Chen, Ταϊβάν, 2019, 05:51
  13. Monsters In The Dark, Apollonia Thomaier, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 06:02
  14. Pointless, Heidi Stokes, Αγγλία, 2019, 08:35
  15. Crossing, Arvind Singh Jeena, Nikhita Prabhudesai, Βρετανική Επικράτεια Ινδικού Ωκεανού, 2019, 06:14
  16. eadem cutis: the same skin / eadem cutis: dieselbe haut, Nina Hopf, Γερμανία, 2019, 05:40

Μικρού Μήκους 9
Κυριακή 08/11/2020 20:00 - 22:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:59:12

  1. Waltz, Mari Miyazawa, Ιαπωνία, 2019, 14:10
  2. INTRODUCING LIBROPHILEAS / Predstavljanje Knjigoljuba, Ivica Valentić, Κροατία, 2019, 17:20
  3. Roses in the Night, Pencho Kunchev, Βουλγαρία, 2018, 11:06
  4. King Weeper and Uncle Tickleton / Цар Плаксій та Лоскотон / Tsar Plaksiy ta Loskoton, Andrian Sakhaltuiev, Ουκρανία, 2019, 11:40
  5. Clotilda and the Wyvern, Edward Barocela, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 29:57
  6. No comment / Без коментар, Vera Doneva, Βουλγαρία, 2019, 17:00
  7. METEOR Genesis, Quentin Dognon, Γαλλία, 2019, 14:13
  8. Blue and Curt, Jesse Cote, Καναδάς, 2019, 01:16
  9. Stephanie, Corrinne James, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 02:30

Μικρού Μήκους 10
Κυριακή 08/11/2020 22:00 - 00:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:55:36

  1. Intermission Expedition, Wiep Teeuwisse, Ολλανδία, 2019, 08:21
  2. The Flood Is Coming, Gabriel Böhmer, Αγγλία, 2018, 08:57
  3. 2001 Sparks in the Dark / 2001 Destellos en la oscuridad, Pedro González Bermúdez, Ισπανία, 2018, 20:23
  4. I'll call you later, maria scutaru, Ρουμανία, 2020, 01:00
  5. Drive / Pulsion, Pedro Casavecchia, Αργεντινή, 2019, 06:57
  6. shadowland, bellopropello, Ελβετία, 2019, 13:50
  7. The Unusual Bath of Mister Otmar, Niko Radas, Κροατία, 2019, 14:53
  8. ARCH-RIVAL / 最强对手, LIU QIANG, Κίνα, 2019, 05:00
  9. The Snake Prince / Le Prince Serpent, Fabrice Luang-Vija, Anna Khmelevskaya, Γαλλία, 2019, 30:00
  10. Mimi Meets Books / Chinese, Yih-Fen Chou, Ταϊβάν, 2019, 06:15

Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!