Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Ενότητες

Σπουδαστικές 1
Παρασκευή 06/11/2020 18:00 - 20:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:45:39

  1. Who Brings Chocolate Jam?, Nahee Jang, 2020, 03:03
  2. SeeYa, Myeong-won SONG, 2020, 04:00
  3. Trauma, Yuzin JANG, 2019, 04:40
  4. 300 g/m2, Kamila Kučíková, Εσθονία, 2018, 05:33
  5. Layers, Mariel Alejandra Buenfil Blazquez, Εσθονία, 2019, 06:30
  6. Vibration, Sofiya Ilieva, Εσθονία, 2019, 02:53
  7. Cante, Teresa Baroet, Εσθονία, 2019, 05:00
  8. Aurora, Ingrid Pucci, Εσθονία, 2019, 02:08
  9. Food Chain / Toiduahel, Liis Kokk, Mari Kivi, Εσθονία, 2018, 08:30
  10. 2.3 x2.6 x 3.2, Jiaqi Wang, Κίνα, 2019, 03:47
  11. African Sonata, Kieran Firth-Bernard, Αγγλία, 2019, 01:52
  12. The Midnight Marionette, Joshua Diabo, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 03:06
  13. Wandaland, Richard Noble, Αγγλία, 2019, 06:05
  14. Kindled, Natasha Bishop, Νέα Ζηλανδία, 2019, 03:27
  15. Thoughts on Self Love, Romee van der Schoot, Ολλανδία, 2019, 02:30
  16. Nestor, João Gonzalez, Αγγλία, 2019, 05:59
  17. Twinless, Sapir Danan, Ronalee Israel, Ισραήλ, 2019, 06:20
  18. The Fox of the Palmgrove / Panangaatu Nari, Divakar SK, Βρετανική Επικράτεια Ινδικού Ωκεανού, 2019, 08:56
  19. Beyond The Moon / 달을 넘어서, JIYONG HYONG, SEOYOUNG CHO, Κορέα, 2020, 07:00
  20. Father / Πατέρας, Apollonia Xylouris, Αυστραλία, 2019, 03:44
  21. One Slimy Story, Assile Blaibel, Γαλλία, 2020, 04:39
  22. MicroAnimations, Edward Morin, 2019, 02:10
  23. Carded, Edward Morin, 2019, 03:47

Σπουδαστικές 2
Σάββατο 07/11/2020 10:00 - 12:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:51:07

  1. Onsen, Carlotta Bourdonnais, Thibaud Garrigos, Carla Gharbi, Bastien Hamidi, Linda Neang, Lucas Planchon., Γαλλία, 2019, 06:12
  2. Love is in the Hair, Clorinde Fesentieu, Jonathan Beaudry, Jordan Francfort, Mathias Borie, Manon Fournié, Isaure Thouvenot, Γαλλία, 2019, 05:53
  3. Lion, Mélissa Fournier, Gaïanka Martinet, Coline Mesplou, Pauline Toutain, Thierry Hav, Amélie Goursat, Γαλλία, 2019, 06:42
  4. Frou-Frou, Laëtitia Caillet, Marie Caillez, Andréa Daviaud, Nathan Prunier, Chloé Talle., Γαλλία, 2019, 05:26
  5. Firmament, Adrien Fraysse, Anthony Feuillet, Johanne Baron, Laura Lévêque, Philip Gouillon, Thomas Delariviere., Γαλλία, 2019, 06:17
  6. Familiars, Oscar Langevin, Alexandre Aroul, Jonathan Lamie, Maxence Chotard, Adrien Corneille, Alexia Stocky., Γαλλία, 2019, 06:24
  7. Fais de beaux rêves, Edouard Castel, Benjamin Estienne, Manon Debray, Théo Richardeau, Tifenn Terese, Akram Tnacheri., Γαλλία, 2019, 06:09
  8. Eugene, Vincent Bèges, Marie Calvo, Kévin Barres, Ambre Prouvost, Camille Laluque, Johan Berges, Suzanne Hardy., 2019, 05:06
  9. Behind the Beast, Cédric Chauzy, Steve Dato, Linda Dussine, Christophe Labrousse, Thibaud Lafond, Fabrice Vecchini., Γαλλία, 2019, 06:38
  10. Alter Ego, Fanny Clause, Terence Farlot, Mateo Nicolas, Mahalia Ratabouil, Zoé Saumade, Paméla Theil., Γαλλία, 2019, 04:38
  11. 1,2,3 Pas Soleil, Mélissa Hachid, Julie Hervé, Pauline Jan, Marianne Leflond, Anaïs Lejay, Laura Loze., Γαλλία, 2019, 05:20
  12. Comme un Ours, Hamid Ayad, Louis Radanne, Vianney Palierne, Maxime Lemane, Florian Petiteau, Γαλλία, 2019, 06:30
  13. Avec le Do de la Cuillère, Laurent Wassouf, Clément Crosnier, Edgard Cros, Theoline Chapas, Nolwenn Pétereau, Nedellec Anouk, Lucas Ancel, Γαλλία, 2019, 05:30
  14. Fête de Famille, Amandine Maygnan, Annie Carrel, Elisa Curau, Kévin Cadars, Nicolas Roland, Pauline Obin, Théophile Calloix, Γαλλία, 2019, 06:30
  15. Oeil pour Oeil, Thomas Boileau, Alan Guimont, Robin Courtoise, Mathieu Lecroq, Malcom Hunt, François Briantais, Γαλλία, 2019, 05:28
  16. Bardo / Hungarian, Fiorella Spitzer, Ουγγαρία, 2019, 05:00
  17. SIGH, Vlad Bolgarin, 2019, 15:00
  18. Godspeed, Sunny Wai Yan Chan, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 02:24

Σπουδαστικές 3
Σάββατο 07/11/2020 12:00 - 14:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:41:09

  1. St. Moritz, Joseph Balaclav, Raz Sonnenfeld, Ισραήλ, 2019, 06:02
  2. Cazando Gamusinos, Silvia Mañes Velasco, Ισπανία, 2019, 05:27
  3. A Quack Too Far, Melissa Culhane, Ιρλανδία, 2019, 03:19
  4. Swing in the Sky, Daniel Arriaga, Ισπανία, 2019, 05:38
  5. Curves, Ane Escudero, Ισπανία, 2019, 04:40
  6. IHR, Amélie Cochet, Louis Möhrle, Ελβετία, 2019, 06:10
  7. Fruity, Selwin Vervoort, Ολλανδία, 2019, 01:12
  8. Unraveled, Isabel Emily Katherine Wiegand, Asil Atay, Arden Colley, Kellie Fay, Ισπανία, 2019, 03:39
  9. Flap, Jessica Gallaher, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 03:15
  10. Hidden, Karen Phillips, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 03:27
  11. The Castores Union, Christopher Fairfax, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 01:46
  12. Combing / Šukavimas, Eglė Mameniškytė, Λιθουανία, 2019, 05:11
  13. Strong Independent Space, Dominik Krakowiak, Πολωνία, 2018, 10:37
  14. Di-cake, Lam Lo, 2019, 02:34
  15. Pei's Morocco Vlog, FangLing Pei, Κίνα, 2019, 03:09
  16. I Want a Sun in my Pocket, Laui Laessa, Καναδάς, 2019, 04:18
  17. Internet explorer, Willem Stessens, Βέλγιο, 2019, 14:50
  18. A lantern in the night, Fantine Chareyre, Victorien De Cozar, Clara Gacoin, Laura Javel, Emma Malric, Déborah Morali, Maxime Ponsart., Γαλλία, 2019, 05:49
  19. Skid, Valentin David, Axel Diaz, Clément Feuillet, Damien Gustin, Morgane Le Disez, Florian Rigollet., Γαλλία, 2019, 04:31
  20. Senses, Chloé Barbet, Thomas Caputo, Léonie Clément, Bruno Crapanzano, Manon Crouzet, Solene Gaudu., Γαλλία, 2019, 05:35

Σπουδαστικές 4
Κυριακή 08/11/2020 10:00 - 12:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:40:08

  1. Le Bruit du Saké, Thaïs SARTORIUS, Γαλλία, 2019, 04:14
  2. La Fièvre au Soleil, Marie DEBOISSY, Γαλλία, 2019, 04:45
  3. Des tout petits riens, Raphaël JOUZEAU, Γαλλία, 2019, 05:22
  4. here between us / aqui entre nós, Rita Castro, Βέλγιο, 2019, 03:31
  5. Inside me, Maria Trigo Teixeira, Γερμανία, 2019, 05:14
  6. In Passing / 風不太冷, Esther Cheung, Καναδάς, 2019, 04:08
  7. Abstract Principles, Edward Morin, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 02:23
  8. rotoNature, Edward Morin, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 02:25
  9. VANDALS, Suzie Kang, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 06:05
  10. The Fourth Trimester, Phoebe McCaughley, Αγγλία, 2019, 02:23
  11. Blieschow, Christoph Sarow, Γερμανία, 2019, 09:38
  12. Debris, kaide wang, Αγγλία, 2018, 03:17
  13. Kaeru, Denise Chan, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 05:36
  14. Static, Zoe Huddleston, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 01:40
  15. The Bear Hunter / なめとこ山, Sayaka Hara, Αγγλία, 2019, 07:27
  16. PIT STOP, Mikail Ekiz, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 03:55
  17. TECHNO, Atanas Filipov, Βουλγαρία, 2019, 03:41
  18. Critical Update, Brogan Jones, Αγγλία, 2019, 05:49
  19. Misguided, Sanghyun Kim, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 02:26
  20. Sound Holds the Distance Travelled, Gareth Gowran, Ιρλανδία, 2018, 03:24
  21. 10 Meter, Erik Waeijen, Ολλανδία, 2019, 01:06
  22. Soma, Sandra Jovanovska, Σλοβενία, 2019, 09:05
  23. That House, Jessica Xu, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 02:34

Σπουδαστικές 5
Κυριακή 08/11/2020 12:00 - 14:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:50:39

  1. The Bird God, Nadia Kal and Yoel Simhovitch, Ισραήλ, 2019, 03:20
  2. Cleaning in Progress, Grant Holden, Αγγλία, 2018, 06:30
  3. Balance, Timothée Crabbé, Βέλγιο, 2019, 07:02
  4. Gunpowder, Romane Faure, Nathanael Perron, Léa Detrain, Benoît de Geyer d'Orth, Pei-Hsuan Lin, Anne-Lise Kubiak, Γαλλία, 2019, 05:30
  5. o28, Otalia Caussé, Geoffroy Collin, Louise Grardel, Antoine Marchand, Robin Merle, Fabien Meyran, Γαλλία, 2019, 05:18
  6. The Lifeguard, Cécile Mercier, Milena Blin, Clémentine Lecluse, Iris Stanley, Ming-Yang Zhao, Rohan Kotnis, Charlotte Humbert, Γαλλία, 2019, 05:09
  7. Black Lead / Mine de Plomb, Arthur Valter, Robin Delmond, Fanny Lambert, Lino Talfer, Noémie Six, Théo Emsellem, Γαλλία, 2019, 06:27
  8. Florian, Keshav Abrol, Lucas Londoño-Clayton, Pavel Loparev, Alicia Velasco, Ισπανία, 2019, 03:47
  9. Playing at the sea / Jeux à la mer, Sacha Brauner, Βέλγιο, 2019, 07:25
  10. Slugde / Slib, Janne VAN WOENSEL KOOY, Βέλγιο, 2019, 02:30
  11. The Hunt / Lov, Jovan Rakić, Σερβία και Μαυροβούνιο, 2019, 07:52
  12. Small talk / Parler de la pluie et du beau temps, Geertrui De Vijlder, Βέλγιο, 2019, 04:35
  13. Black Sheep Boy, James MOLLE, Γαλλία, 2019, 14:57
  14. Déjeuner sur l'herbe, Jocelyn CHARLES, Jules BOURGÈS, Nathan HARBONN-VIAUD, Pierre ROUGEMONT, Γαλλία, 2019, 07:30
  15. Modern Man, Victoria GRENIER, Γαλλία, 2019, 02:43
  16. The Garden, Uxue García, Marina Bordona, Daniel Arriaga, Charles Thorpe, Sergio Delgado, Marina Alonso, Ισπανία, 2019, 08:05
  17. Pour une poignée de Caramels, Nghia BUI TRUNG, Clara DULAUT, Martin FETTUCIARI, Nikita GAVARD NOYER, Bérenger GUILBAULT, Timothée MARON, Ugo MASUTTI, Γαλλία, 2019, 05:56
  18. In Her Boots, Kathrin Steinbacher, Αγγλία, 2019, 06:03

Σπουδαστικές 6
Κυριακή 08/11/2020 14:00 - 16:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:50:46

  1. Marie Boudin, Margot Barbé, Γαλλία, 2019, 09:32
  2. A Poem in Bamboo / 竹間詞, Chun Yao Chang, Xufei Wu, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 04:32
  3. Good Intentions, Anna Mantzaris, Αγγλία, 2018, 08:35
  4. Her Head / Hänen päänsä, Emma Louhivuori, Φινλανδία, 2019, 07:00
  5. Daughter / Dcera, Daria Kashcheeva, Τσεχία, 2019, 14:55
  6. Home Away 3000, Héloïse Pétel et Philippe Baranzini, Γαλλία, 2018, 11:17
  7. The Light / Светлост, Goran Rakić, Σερβία και Μαυροβούνιο, 2019, 08:54
  8. Lifetime, Ramón Mascarós, Carlos Escutia, Ισπανία, 2019, 10:24
  9. The Steppes of Khazar, Sofiia Melnyk, Γερμανία, 2019, 06:49
  10. Modern Babel / 摩登超市, Zhao Lin, Κίνα, 2019, 11:15
  11. Overnight, Leon Aksin, Κροατία, 2019, 03:37
  12. Escape Velocity / Szökési sebesség, Tamás Rebák, Ουγγαρία, 2019, 07:43
  13. Sweet Sweat, Jung Hyun Kim, Εσθονία, 2018, 06:13

Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!