Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Ενότητες

Πειραματικές 1
Παρασκευή 06/11/2020 14:00 - 16:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:45:11

  1. Digits of Pi, Tom Bessoir, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 03:14
  2. No body, Haemin Ko, Αγγλία, 2019, 04:33
  3. WIND, Dana Sink, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 01:53
  4. On Color / Renk Üzerine, Hüseyin Mert Erverdi, Τουρκία, 2019, 02:38
  5. Disintegrants, John Harlan Norris, Britt King, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2018, 05:38
  6. Floating World – Life 1.0, Dénes Ruzsa, Fruzsina Spitzer, Ουγγαρία, 2019, 03:48
  7. A Ghost Eats Mud on the Mountain, Richard Forbes-Hamilton, Αγγλία, 2018, 26:29
  8. An Etude, Sal Cooper, Αυστραλία, 2019, 02:49
  9. Back and Forth, Lisa Foster, Βέλγιο, 2018, 04:26
  10. Xylem, Michael Hughes, Αγγλία, 2019, 05:26
  11. Inked Folds, Eunmi Kang, 2019, 02:04
  12. Juana Molina - Paraguaya Punk, Dante Zaballa, Αργεντινή, 2019, 02:16
  13. Clap-Stamp-Clap, Eunmi Kang, 2019, 02:22
  14. PRELUDE, Rick Niebe, Ιταλία, 2019, 01:00
  15. Falafel Cart, Abdullah Al-Wazzan, Κουβέιτ, 2019, 14:03
  16. Confessions of a Whittler, Sarvshrest Singh, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 04:22
  17. Playing Planet, JIAYI WANG, Κίνα, 2019, 14:50
  18. Soft Life, Jack Sachs, Χονγκ Κονγκ, 2019, 03:20

Πειραματικές 2
Παρασκευή 06/11/2020 16:00 - 18:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:48:53

  1. MATE, Chaerin Im, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 04:24
  2. Victory, Valentina Ferrandes, Αγγλία, 2019, 07:38
  3. Time o´ the Signs, Reinhold Bidner, Αυστρία, 2019, 08:36
  4. Urban Sphinx / Esfinge urbana, Maria Lorenzo, Ισπανία, 2020, 04:53
  5. Arrival of Your Life / あなたの人生の到着, Kenta Nomura, Ιαπωνία, 2018, 06:46
  6. Transparent, the world is., Yuri Muraoka, Ιαπωνία, 2019, 07:18
  7. Lickalike, Rebecca Blöcher, Γερμανία, 2019, 08:00
  8. O Hunter Heart, Carla MacKinnon, Αγγλία, 2018, 07:07
  9. Uriel, Jing Wang, Harvey Goldman, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2018, 05:42
  10. The Flying Fish, Murat Sayginer, Τουρκία, 2019, 21:22
  11. The Gods Of Tiny Things, DEBORAH KELLY, Αυστραλία, 2019, 05:22
  12. Candy Shop, Patrick Smith, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 02:10
  13. Worms 'n Holes: A film not about science, Jeremy Speed Schwartz, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2019, 01:00
  14. Punto Agitato, Celia Eid, Pierre-Stéphane Meugé, Γαλλία, 2019, 11:17
  15. Jealousy, Kimberly Burleigh, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2020, 07:18

Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!