Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 3


Τρίτη 12/03/2019 12:00 - 14:00
Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Συνολική Διάρκεια: 01:51:51

  1. Moon-Magic 08:46
  2. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Carol M. Burger
    Σενάριο: Carol M. Burger
    Animation: Carol M. Burger
    Μουσική: Martin Vishnick
    Παραγωγή/Σχολή: Carol M. Burger


  3. Trap 12:00
  4. Νέα Ζηλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Paul James
    Σενάριο: Kahra Scott-James
    Παραγωγή/Σχολή: Tony Leslie
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. How and why Don Jose Dissipated / Como y porque se ha esfumado Don Jose 12:38
  6. Ισραήλ 2018
    Σκηνοθεσία: Moshe Ben-Avraham
    Σενάριο: Moshe Ben-Avraham
    Animation: Moshe Ben-Avraham
    Τεχνική: Classic animation
    Μουσική: Binya Reches, Noam Helfer
    Παραγωγή/Σχολή: Moshe Ben-Avraham (Dafna Englander, Yair Moss)


  7. My Little Boys - Couch / Chinese 03:38
  8. Ταϊβάν 2018
    Σκηνοθεσία: Jack Shih
    Σενάριο: Jack Shih
    Παραγωγή/Σχολή: May Su


  9. The Night / La Noche 11:45
  10. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Martín Romero
    Σενάριο: Martín Romero
    Animation: Dalila Rovazzani, José Garnelo
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Joseba Beristain
    Παραγωγή/Σχολή: UniKo


  11. Light Work 05:36
  12. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Scott Kawczynski
    Σενάριο: Scott Kawczynski
    Animation: Scott Kawczynski
    Τεχνική: Stop-motion
    Μουσική: Sam Retzer
    Παραγωγή/Σχολή: Scott Kawczynski


  13. Green Sky 07:26
  14. Ουγγαρία 2018
    Σκηνοθεσία: Akos Malindovszky
    Σενάριο: Akos Malindovszky
    Animation: Akos Malindovszky
    Τεχνική: 3D animation
    Μουσική: Green Symbiosys


  15. Red Hands / Mani Rosse 29:58
  16. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Francesco FILIPPI
    Σενάριο: Francesco Filippi
    Animation: Francesco Filippi
    Τεχνική: stop-motion / drawings on paper
    Μουσική: Andrea Rizz
    Παραγωγή/Σχολή: Sattva Films
    Γλώσσα διαλόγων: Ιταλικά


  17. Two Balloons 09:08
  18. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Mark C. Smith
    Σενάριο: Mark C. Smith
    Παραγωγή/Σχολή: Mark C. Smith


  19. Book of the Dead 03:35
  20. Σουηδία 2018
    Σκηνοθεσία: Veselin Efremov
    Σενάριο: Veselin Efremov
    Παραγωγή/Σχολή: Silvia Rasheva
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Goldie 04:41
  22. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Emily Brundige
    Σενάριο: Emily Brundige
    Παραγωγή/Σχολή: Emily Brundige
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. It Starts With 02:40
  24. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Laura Nasir-Tamara
    Σενάριο: Laura Nasir-Tamara
    Animation: Laura Nasir-Tamara
    Τεχνική: TVpaint, watercolour
    Μουσική: Narae Chung
    Παραγωγή/Σχολή: Random Acts



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!