Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Ενότητες

Σπουδαστικές 1
Τρίτη 12/03/2019 12:00 - 14:00
Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Συνολική Διάρκεια: 01:49:31

  1. Ming, Brenna Johnson, ΗΠΑ, 2018, 02:22
  2. Primary, , 2018, 02:25
  3. Wasted, Pratik Dey, Dhiman Sengupta, Ινδία, 2018, 01:00
  4. Wholeness, Lujain Al-Ibrahim, Σαουδική Αραβία, 2018, 01:09
  5. Anna, Jessica Mountfield, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 05:15
  6. Detective Avery Ebson – Hat and Everything, Michael Farnon, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 03:36
  7. The Legends of Jenny Haniver, Rowan Sefton, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 03:28
  8. Nine Coo Five, Anye Chen, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 03:13
  9. Save and Restore, Thomas Hardy, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 03:34
  10. Wolf’s Lullaby, Polina Morozova, Valeriya Solotska, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 03:36
  11. Whispering Onion, Akari Hiraoka, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 03:56
  12. Find me Mother / Maa Tuki, Suchana Saha, Ινδία, 2018, 04:11
  13. The Outlander, Ani Antonova, Αυστρία, 2018, 05:16
  14. Exotic Man, Barnaby Catterall, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 08:21
  15. Relation • Ship, Zoey Lin (Director); Kun Xia (VR visual effect creative director), ΗΠΑ, 2018, 07:20
  16. Desire Line, Ruini Shi, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 06:59
  17. Strings, Ruini Shi, Ηνωμένο Βασίλειο, 2017, 05:12
  18. Secret, Ysabel Congying Li, ΗΠΑ, 2018, 06:05
  19. Insecure, Maria Cosgaya, Ισπανία, 2018, 05:13
  20. ADLib, Arantzazu Martinez, Eurie Cierbide, Sara Nikte Berrozpe, Cristina Vaquero, Leire Acha, Irene Velasco, Beñat Etxaburu, Ισπανία, 2018, 07:05
  21. 500 Miles Close, Marina Bordona, Ισπανία, 2018, 05:40
  22. When Walls Talk, Gloria de las Heras, Ισπανία, 2018, 05:52
  23. Almost There, nelly michenaud, Ηνωμένο Βασίλειο, 2019, 08:43

Σπουδαστικές 2
Τρίτη 12/03/2019 14:00 - 16:00
Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Συνολική Διάρκεια: 01:51:39

  1. Hole, G. Goletski, Καναδάς, 2018, 06:03
  2. Fried Taro / 炸芋丸, An Wu Li, Ταϊβάν, 2018, 04:51
  3. Prey, Sun, Jing, ΗΠΑ, 2018, 05:59
  4. Synchronicity, Michelle Brand, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 03:47
  5. Balance, Raymond Limantara Sutisna, Σινγκαπούρη, 2018, 03:36
  6. Carnival Entropic, Eleanor Louise Anderson, ΗΠΑ, 2018, 05:23
  7. Hounds, Ido Shapira, Amit Cohen, Ισραήλ, 2018, 05:47
  8. Rhizoma, Santiago Pérez Rodríguez, Βέλγιο, 2018, 03:00
  9. Poetika Anima, Kriss Sagan, Σλοβακία, 2018, 05:14
  10. Alef b'Tamuz / א' בתמוז, Yael Reisfeld, Ισραήλ, 2018, 05:58
  11. Barbaer, Luzia Schifferle, Tobias Speiser, Ελβετία, 2018, 02:24
  12. Love Me, Fear Me, Veronica Solomon, Γερμανία, 2018, 06:06
  13. Corps Exquis, Kaylee SooHyun Lee, ΗΠΑ, 2018, 04:34
  14. Hedge, Amanda Bonaiuto, ΗΠΑ, 2018, 06:05
  15. R.I.S.E Pathfinder, Chloe Dumoulin, Clementine Dudreuilh, Alexandre Fruitet, Megane Nousse, Gabriel Sepulchre, Γαλλία, 2018, 09:10
  16. Journey, Marek Jasaň, Σλοβακία, 2018, 08:41
  17. Concrete, Pirmin Bieri, Aira Joana, Luca Struchan, Nicolas Roth, Ελβετία, 2018, 07:34
  18. The Chimney, Mengyao Zhang, ΗΠΑ, 2018, 04:26
  19. Everyflower, Can Yuanqing, Κίνα, 2018, 08:36
  20. Pet Man, Marzieh Abrarpaydar, 2017, 04:25

Σπουδαστικές 3
Τρίτη 12/03/2019 16:00 - 18:00
Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Συνολική Διάρκεια: 01:45:58

  1. Lint, Lisa O'Sullivan, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 03:15
  2. Reverie, Philip Louis Piaget Rodriguez, Δανία, 2018, 07:45
  3. Manen, Thomas Anglade, Maxime Announ, Lucie Dessertine, Estelle Saint-Jours, Γαλλία, 2018, 03:48
  4. Les lèvres gercées, Fabien Corre & Kelsi Phung, Γαλλία, 2018, 04:51
  5. Hors de l'eau, Simon Duong Van Huyen, Joël Durnad, Thibault Leclerq, Valentin Lucas, Andrei Sitari, Γαλλία, 2018, 08:00
  6. The Third Script / Khajavi, Javad Khajavi, Σινγκαπούρη, 2017, 05:45
  7. Drowning / Ertrinken, Pedro Harres, Γερμανία, 2018, 05:30
  8. 7.18.25, Phoebe Ting, Hu Min Hao, Jolene Tan, Σινγκαπούρη, 2018, 08:00
  9. Am I Oright, Yen Liang Chen, Ταϊβάν, 2017, 04:07
  10. Synched, Cassie shao, ΗΠΑ, 2018, 02:23
  11. Anna, Boris Fernandez, ΗΠΑ, 2018, 03:01
  12. Etude, Sarah Amburgey, ΗΠΑ, 2018, 03:42
  13. Socks: A Story About Pairs, Callahan Bracken, Καναδάς, 2018, 02:10
  14. Descent, Hailey Katelynn Marshall, ΗΠΑ, 2017, 03:44
  15. Expend, Bismark Fernandes, ΗΠΑ, 2018, 03:50
  16. Should You Meet A Lady In A Darkened Wood, Daniel Stankler, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 03:54
  17. Cosmocean, Ryan Adkins, Najah Arthur, Victor Buromskikh, Sooji Hong, Vinod Krishnan, Tehniyat Shaikh, Alexis Thompson, ΗΠΑ, 2018, 03:26
  18. Bird Milk, Christoper Strickler, Καναδάς, 2018, 04:33
  19. How to make a ghost, Gabriela Escovar, ΗΠΑ, 2018, 02:26
  20. Glissando, Min Shi, ΗΠΑ, 2018, 04:06
  21. That Makes Two of Us, Tim Hawkins, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 05:10
  22. Mud, Alicja Blaszczynska, Πολωνία, 2018, 12:32

Σπουδαστικές 4
Τετάρτη 13/03/2019 12:00 - 14:00
Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Συνολική Διάρκεια: 01:48:59

  1. Stuck in the Middle, Denis Fleurion, Etienne Bonafini, Romain Marchetti, Cécile Minaud, Julien Adoum, Léo Nezot, Γαλλία, 2018, 05:50
  2. The Bolt Connection, Nicolas Lebas, Claire Cartier, Mathilde Dourdy, Thibault Grunenberger, Maurine Lecerf, Shih-Hui Pan, Γαλλία, 2018, 06:51
  3. Stuffed, Élise Simoulin, Édouard Heutte, Clotilde Bonnotte, Anna Komaromi, Marisa Di Vora Peixoto, Helena Bastioni, Γαλλία, 2018, 06:34
  4. Starvation / گرسنگی, Zahra Rostampour, Ιράν, 2018, 07:12
  5. Your Future, Petra Stipetic & Maren Wiese, Γερμανία, 2019, 14:35
  6. You used to bring me flowers / פעם הבאת לי פרחים, Nofar Schweitzer, Ισραήλ, 2018, 04:44
  7. My Franciszek / Mój Franciszek, Katarzyna K. Pieróg, Πολωνία, 2018, 05:00
  8. Bear With Me, Daphna Awadish, Ολλανδία, 2018, 04:46
  9. ABEO, Brenda M. López Zepeda, Καναδάς, 2018, 07:01
  10. Perforato, Andrea Giovanni Sidoti & Hannes Oehen, Ελβετία, 2018, 04:39
  11. Tangle / Kalaf, Malihe Gholamzadeh, Ιράν, 2019, 07:36
  12. Sand and Flower, Jiaqi Wang, Κίνα, 2018, 04:20
  13. Echoes, roni Goldstein, Ισραήλ, 2018, 04:28
  14. Grand Bassin, Héloïse Coutrois, Chloé Plat, Victori Jalabert, Adèle Raigneau, Γαλλία, 2018, 06:37
  15. Wild Love, Luce Grosjean, Γαλλία, 2018, 06:59
  16. Hors piste, Léo Brunel, Loris Cavalier, Camille Jalabert, Oscar Malet, Γαλλία, 2018, 06:01
  17. Best friend, Nicholas Olivieri, Yi Shen, Juliana De Lucca, Varun Nair, David Feliu, Γαλλία, 2018, 05:46

Σπουδαστικές 5
Τετάρτη 13/03/2019 14:00 - 16:00
Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Συνολική Διάρκεια: 01:46:47

  1. Las del Diente, Ana Pereze Lopez, ΗΠΑ, 2018, 05:28
  2. Medium Rare, Luca Cioci, ΗΠΑ, 2018, 04:35
  3. Sounds Good, Sander Joon, Εσθονία, 2018, 09:50
  4. Just Passing With Dr. Zussman, Yannay Matarasso, Anat Efrati, Ισραήλ, 2017, 04:40
  5. Flipped, Hend Esmat and Lamiaa Diab, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 04:54
  6. A blink of an eye / Augenblicke, Kiana Naghshineh, Γερμανία, 2018, 03:55
  7. Undergrowth, Laura White, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 05:33
  8. Embers / Braises, Estelle Gattlen & Sarah Rothenberger, Ελβετία, 2018, 06:30
  9. Fuse, Shadi Adib, Γερμανία, 2018, 07:18
  10. The Stained Club, Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang, Béatrice Viguier, Γαλλία, 2018, 06:39
  11. Tailored / Sur Mesure, Léa Cousty, Chloé Astier, Raphaël Guez, Mélanie Fourgeaud, Hugo Bourriez, Victoire Le Dourner, Γαλλία, 2018, 07:12
  12. No Gravity / Sans Gravité, Charline Parisot, Jérémy Cissé, Fioretta Caterina Cosmidis, Flore Allier-Estrada, Maud Lemaître-Blanchart, Ludovic Abraham, Γαλλία, 2018, 07:56
  13. Pulse, Sarah Forest, Cécile Floucat, Pauline Javelot, Juliette Gales, Thibaut Wambre, Kevin De Garidel, Γαλλία, 2018, 06:38
  14. The Elephants Will Be Happy / Les Éléphants Seront Contents, Lucas Roussel, Charlotte Brun, Loïc Frimat, Vincent Labis, Adrien Lannoy, Alice Lepoutre, Γαλλία, 2018, 06:57
  15. Mice, a small story, Jade Baillargeault, Nazli Doale, Dimitri James, Quang Daniel La, Morgane Lau, Mélanie Pango, Manon Pringault, Γαλλία, 2018, 04:33
  16. Stories My Mother Told Me: Episode1: Three brothers and the old woman, Doreen A Edemafaka, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 04:20
  17. Delicious Light, Gaia Marcaccini, ΗΠΑ, 2018, 03:34
  18. New Devonia, Kelly Mann, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 02:30
  19. Polar Opposites, Diana Wey, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 03:45

Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!