Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Ενότητες

Πειραματικές 1
Παρασκευή 15/03/2019 19:45 - 20:50
ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Συνολική Διάρκεια: 01:17:44

  1. Perforations / Perforacije, Slobodan Tomić, Κροατία, 2017, 09:28
  2. But One Bird Sang Not, Pierre Hébert, Καναδάς, 2018, 06:00
  3. Jim Zipper, Alexandre Roy, Καναδάς, 2018, 02:00
  4. The Extinct Suite, Anna Malina Zemlianski, Γερμανία, 2017, 04:43
  5. Matter Out of Place, Oona Taper, ΗΠΑ, 2017, 02:28
  6. Secret Ghosts Pt. 1, Carolyn Tripp, Καναδάς, 2017, 07:05
  7. Prime perfect 2, Tom Bessoir, ΗΠΑ, 2018, 02:42
  8. The porous body / Le corps poreux, Sofia El Khyari, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 06:15
  9. Synset Circle / Synset Kreis, Lilian Robl, Γερμανία, 2018, 22:39
  10. Desire on the Surface of the Skin, Sunny Stanila, Καναδάς, 2019, 02:42
  11. Facelift, Jan Riesenbeck, Dennis Stein-Schomburg, Γερμανία, 2019, 06:46
  12. Potion: Dark Matter, Annie Maley, ΗΠΑ, 2019, 04:56

Πειραματικές 2
Παρασκευή 15/03/2019 21:00 - 22:00
ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Συνολική Διάρκεια: 01:08:05

  1. Monsters in the fridge / Monstruos en el refri, Laura Elena Torres Vargas, Μεξικό, 2018, 06:43
  2. Graffiti, Rick Niebe, Ιταλία, 2018, 01:00
  3. Pas de deux - after McLaren, Edward Ramsay-Morin, ΗΠΑ, 2018, 03:08
  4. Safety, Cassie Shao, ΗΠΑ, 2018, 03:37
  5. Echo of Falling Man (2017), Harm Weistra, Eddi Bal, Ολλανδία, 2017, 02:54
  6. Immerge 3, Gill Bliss, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 02:00
  7. Flora / 꽃, Chaerin Im, ΗΠΑ, 2018, 04:17
  8. Senses of Time, Wenhua Shi, ΗΠΑ, 2018, 05:00
  9. Three Sketches, Adam Butcher, Ηνωμένο Βασίλειο, 2018, 07:56
  10. Red Bird and Cave, Zey Li, ΗΠΑ, 2018, 05:18
  11. Digital Graffiti, Ruxandra Mitache, Ρουμανία, 2017, 04:09
  12. Mi Di Worm No. 10, Barbara Peikert, Ελβετία, 2018, 01:00
  13. Morse, Tom Bessoir, ΗΠΑ, 2018, 02:52
  14. Fun to Cook "World's Best Food", Dongjun Kim, ΗΠΑ, 2018, 03:34
  15. September 3rd 2015, Sara Jurincic, Κροατία, 2018, 08:45
  16. Laugh Lines / Lachfalten, Patricia Wenger, Ελβετία, 2018, 05:52

Πειραματικές 3
Παρασκευή 15/03/2019 22:15 - 23:15
ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Συνολική Διάρκεια: 01:24:26

  1. Mirrors and the Message, Marie Lavis, Ελβετία, 2018, 05:55
  2. The Dachshund in a Picture Frame / ТAK$A, Tatiana Skorlupkina, Ρωσία, 2018, 09:55
  3. The future that we lost / 丟失的未来, Gao Wenqian, Κίνα, 2018, 08:09
  4. Duerrenwaid 8 / Dürrenwaid 8, Kirsten Carina Geißer, Ines Christine Geißer, Γερμανία, 2018, 07:00
  5. Saba, Marie Larrivé and Lucas Malbrun, Γαλλία, 2018, 03:48
  6. (Abstract nr.2 ) Shellshock, Jeroen ter Welle, Ολλανδία, 2018, 01:41
  7. (Abstract nr. 3 ) Leaf / (Abstrakt nr. 3 ) Leaf, Jeroen ter Welle, Ολλανδία, 2019, 02:54
  8. Intermediate landscapes / Paysages intermédiaires, Richard Negre, Γαλλία, 2018, 09:30
  9. Congratulations!, Lidia Lidia, 2018, 01:00
  10. The Land of the 3-Drink Minimum, Jeremy Speed Schwartz, ΗΠΑ, 2018, 04:22
  11. Bloodie Writes an Anthem / Xu, Rebecca Ruige Xu, ΗΠΑ, 2018, 03:41
  12. BOOKANIMA: Dance, Shon Kim, ΗΠΑ, 2018, 07:31
  13. Maniac Landscapes, Matthew Wade, ΗΠΑ, 2018, 07:30
  14. What is always there, Cecilia Sweet-Coll, 2017, 04:03
  15. Venus in Aquarius. Chapter II: Ana / Venus en Acuario. Capítulo II: Ana, David Silva, Κολομβία, 2018, 07:27

Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!