Επίσημη Επιλογή

Participation Laurel
ΤίτλοςΣκηνοθεσίαΧώραΔιάρκεια  ΔιαγωνιστικόΠροβολήΧώρος
(Abstract nr. 3 ) Leaf
(Abstrakt nr. 3 ) Leaf
Jeroen ter WelleΟλλανδία02:54 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
(Abstract nr.2 ) Shellshock Jeroen ter WelleΟλλανδία01:41 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
1 Meter/hour
1 Mètre/Heure
Nicolas DeveauxΓαλλία08:37 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
1001 Days
Alf Youm Wa Youm
Aisha Al-JaidahΚατάρ11:48 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
32-Rbit Victor Orozco RamirezΓερμανία07:45 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
5 Years after the war Samuel Albaric, Martin Wiklund, Ulysse LefortΓαλλία16:39 Μικρού Μήκους 1117/03/2019 14:00-16:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
500 Miles Close Marina BordonaΙσπανία05:40 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
7.18.25 Phoebe Ting, Hu Min Hao, Jolene TanΣινγκαπούρη08:00 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
A blink of an eye
Augenblicke
Kiana NaghshinehΓερμανία03:55 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
A strange trial
Uno strano processo
Marcel BarelliΕλβετία09:58 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
A.B... Antony PetrouΚύπρος04:50 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
ABEO Brenda M. López ZepedaΚαναδάς07:01 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Above All
Par-dessus Tout
Lisa KlemenzΓαλλία10:42 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
ADLib Arantzazu Martinez, Eurie Cierbide, Sara Nikte Berrozpe, Cristina Vaquero, Leire Acha, Irene Velasco, Beñat EtxaburuΙσπανία07:05 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Alef b'Tamuz
א' בתמוז
Yael ReisfeldΙσραήλ05:58 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Almost There nelly michenaudΗνωμένο Βασίλειο08:43 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Am I a Wolf?
Gorgam-o-Gale Mibaram
Amir Houshang MoeinΙράν08:15 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Am I Oright Yen Liang ChenΤαϊβάν04:07 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
An Unfinished Love Rami el HarayriΟλλανδία04:08 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Anacronte Raúl Koler, Emiliano SetteΑργεντινή14:58 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Anna Jessica MountfieldΗνωμένο Βασίλειο05:15 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Anna Boris FernandezΗΠΑ03:01 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Apple of My Eye Davide BenvenutiΣινγκαπούρη05:50 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Armed lullaby Yana UgrekhelidzeΑφγανιστάν08:47 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
AstroLOLogy - Cancer - Falling For You Ken FoongΜαλαισία02:00 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
At First Sight Sjaak RoodΟλλανδία16:10 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Athleticus (5 episodes) Nicolas DeveauxΓαλλία11:15 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Autosuggestion
Αυθυποβολή
Paraskevi KoutalouΕλλάδα05:25 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Balance Raymond Limantara SutisnaΣινγκαπούρη03:36 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Barbaer Luzia Schifferle, Tobias SpeiserΕλβετία02:24 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Baton
Knuppel
Reynaert VosveldΟλλανδία04:22 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Battledream Chronicles: A new beginning Alain BidardΓαλλία24:00 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Bavure Donato SansoneΓαλλία04:40 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Bear With Me Daphna AwadishΟλλανδία04:46 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Bei Mir Bist Du Schön Bouwine PoolΟλλανδία12:00 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Bendito Machine 6 - Carry On Jossie MalisΙσπανία13:38 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Best friend Nicholas Olivieri, Yi Shen, Juliana De Lucca, Varun Nair, David FeliuΓαλλία05:46 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Better Humans Moth StudioΗνωμένο Βασίλειο03:17 Μικρού Μήκους 1117/03/2019 14:00-16:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Billie Maki YoshikuraΗνωμένο Βασίλειο04:00 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Biowaste Reserve
Bioabfallreservat
Larissa SharinaΓερμανία16:09 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Bird Milk Christoper StricklerΚαναδάς04:33 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Birds of a Feather Bianca NallΑυστραλία07:42 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Bita and Cora
BitaI Y Cora
Vicente MallolsΙσπανία06:00 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Biwy - Blood sampling with a smile
Biwy - Il prelievo con il sorriso
Riccardo Galimberti, Marta Sofia MarzulloΙταλία03:00 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Black Sara TaigherΙταλία14:32 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Bloeistraat 11 Nienke DeutzΒέλγιο09:41 Μικρού Μήκους 1517/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Bloodie Writes an Anthem
Xu
Rebecca Ruige XuΗΠΑ03:41 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Boilermaker Risto KüttΕσθονία04:05 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Bolero Station
Bolero Station (Work in progress, will be finished by the end of june)
Rolf BrönnimannΕλβετία09:40 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Book of the Dead Veselin EfremovΣουηδία03:35 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
BOOKANIMA: Dance Shon KimΗΠΑ07:31 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Brexicuted Chris ShepherdΓαλλία06:04 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Broken Being
Tàn Thể
Quang Dang15:09 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
But One Bird Sang Not Pierre HébertΚαναδάς06:00 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Butterfly & Mouse
Пеперуда и Мишка
Mira YankovaΒουλγαρία14:19 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Bystander
Tamashachi
Sheyda KashiΙράν08:23 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
C.P. Cavafy THE CITY | Wherever I turn my eyes to
Κ.Π. Καβάφης Η ΠΟΛΙΣ | Όπου το μάτι μου γυρίσω
Aristarchos Papadaniel, Panagiotis KountourasΕλλάδα03:24 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Cadavre exquis Stéphanie Lansaque, François LeroyΓαλλία12:50 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Carlotta's Face Valentin Riedl, Frédéric SchuldΓερμανία05:00 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Carnival Entropic Eleanor Louise AndersonΗΠΑ05:23 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Chemicals - Parker Bossley Joseph WallaceΗνωμένο Βασίλειο04:12 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Chromosoma Sonia KechagiaΕλλάδα04:46 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Circuit Delia HessΕλβετία08:41 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Clemence's afternoon
L'après-midi de Clémence
Lénaïg Le MoigneΓαλλία10:00 Μικρού Μήκους 1517/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Colaholic Marcin PodolecΠολωνία11:00 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Concrete Pirmin Bieri, Aira Joana, Luca Struchan, Nicolas RothΕλβετία07:34 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Congratulations! Lidia Lidia01:00 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Conversation Star Bazancir, Carl HedsvedΣουηδία04:49 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Corps Exquis Kaylee SooHyun LeeΗΠΑ04:34 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Cosmocean Ryan Adkins, Najah Arthur, Victor Buromskikh, Sooji Hong, Vinod Krishnan, Tehniyat Shaikh, Alexis ThompsonΗΠΑ03:26 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Coyote Lorenz WunderleΕλβετία09:55 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Dancing frog Kim jinman10:20 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Deadman's Reach Quentin VienΓαλλία11:19 Μικρού Μήκους 1517/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Death Van Michael EnzbrunnerΚαναδάς06:07 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Delectable you / Belle à croquer Axel CourtièreΓαλλία15:00 Μικρού Μήκους 1117/03/2019 14:00-16:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Delicious Light Gaia MarcacciniΗΠΑ03:34 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Descent Hailey Katelynn MarshallΗΠΑ03:44 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Desire Line Ruini ShiΗνωμένο Βασίλειο06:59 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Desire on the Surface of the Skin Sunny StanilaΚαναδάς02:42 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Detective Avery Ebson – Hat and Everything Michael FarnonΗνωμένο Βασίλειο03:36 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Digital Graffiti Ruxandra MitacheΡουμανία04:09 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Digitized 2018 Odd BleatΕλλάδα02:12 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Do I See What You See? Simon BallΗνωμένο Βασίλειο08:00 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Drowning
Ertrinken
Pedro HarresΓερμανία05:30 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Duerrenwaid 8
Dürrenwaid 8
Kirsten Carina Geißer, Ines Christine GeißerΓερμανία07:00 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Echo of Falling Man (2017) Harm Weistra, Eddi BalΟλλανδία02:54 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Echoes roni GoldsteinΙσραήλ04:28 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Egg Martina ScarpelliΓαλλία12:07 Μικρού Μήκους 1517/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Elle reads on a summer day
Η Έλλη διαβάζει το καλοκαίρι
Lambrini LoukaidiΕλλάδα03:30 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Embers
Braises
Estelle Gattlen & Sarah RothenbergerΕλβετία06:30 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Etreintes Justine VuylstekerΓαλλία05:27 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Etude Sarah AmburgeyΗΠΑ03:42 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Everyflower Can YuanqingΚίνα08:36 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Exotic Man Barnaby CatterallΗνωμένο Βασίλειο08:21 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Expend Bismark FernandesΗΠΑ03:50 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Facelift Jan Riesenbeck, Dennis Stein-SchomburgΓερμανία06:46 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Feminam Marijke de BelieΒέλγιο02:00 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Fifi Fatale Mária KralovičΣλοβακία13:47 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Fighting Pablo Robbe VervaekeΒέλγιο07:30 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Find me Mother
Maa Tuki
Suchana SahaΙνδία04:11 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Finity Calling Jasper KuipersΟλλανδία15:00 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Five minutes to sea Natalia MirzoyanΡωσία07:07 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Flight 655 Hamid jamaliΙράν05:05 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Flipped Hend Esmat and Lamiaa DiabΗνωμένο Βασίλειο04:54 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Flora
Chaerin ImΗΠΑ04:17 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Floreana Lou MortonΔανία04:05 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Flossenburg Heejoo Kim06:30 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Flying Octopus Aoífe Doyle, Stefan GrambartΙρλανδία03:00 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
FRENCH BITS AND PIECES/ DEBRIC DEBROC Cedric BRELET Von SYDOW and Jean DALMASSOΓαλλία03:32 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Fried Taro
炸芋丸
An Wu LiΤαϊβάν04:51 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Frog Dog Log Jared D. WeissΗΠΑ02:34 Μικρού Μήκους 1117/03/2019 14:00-16:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
From the Snow-Covered Hill Matty Jorissen, Wijnand DriessenΟλλανδία14:00 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Fun More Wally ChungΗΠΑ01:01 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Fun to Cook "World's Best Food" Dongjun KimΗΠΑ03:34 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Fuse Shadi AdibΓερμανία07:18 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Ghosts Michael HughesΗνωμένο Βασίλειο04:29 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Giant Bear Daniel Gies, Neil ChristopherΚαναδάς11:30 Μικρού Μήκους 1117/03/2019 14:00-16:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Glissando Min ShiΗΠΑ04:06 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
God has already gone ahead
Gott ist schon weg
Peter BövingΓερμανία10:00 Μικρού Μήκους 1117/03/2019 14:00-16:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Goldie Emily BrundigeΗΠΑ04:41 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Good Night Makiko NankeΙαπωνία06:22 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Graffiti Rick NiebeΙταλία01:00 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Grand Bassin Héloïse Coutrois, Chloé Plat, Victori Jalabert, Adèle RaigneauΓαλλία06:37 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Grands Canons Alain BietΓαλλία10:45 Μικρού Μήκους 1517/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Green Sky Akos MalindovszkyΟυγγαρία07:26 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Happiness Dimitar DimitrovΒουλγαρία06:13 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Harvest
秋实
Sun LijunΚίνα04:30 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Hedge Amanda BonaiutoΗΠΑ06:05 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Hello Jemima Peter BayntonΗνωμένο Βασίλειο03:02 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Hidden Heejoo Kim06:06 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Hole G. GoletskiΚαναδάς06:03 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Horizon Amandine SennyΓαλλία03:36 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Hors de l'eau Simon Duong Van Huyen, Joël Durnad, Thibault Leclerq, Valentin Lucas, Andrei SitariΓαλλία08:00 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Hors piste Léo Brunel, Loris Cavalier, Camille Jalabert, Oscar MaletΓαλλία06:01 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Hounds Ido Shapira, Amit CohenΙσραήλ05:47 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
How and why Don Jose Dissipated
Como y porque se ha esfumado Don Jose
Moshe Ben-AvrahamΙσραήλ12:38 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
How can I tell you
Comment te traduire
barbara CreutzΓαλλία04:25 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
How to make a ghost Gabriela EscovarΗΠΑ02:26 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Humra. Srories about Human Rights Konstantin Komardin04:45 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
I can't bring you away
不能帶你走
Lin Li-WeiΤαϊβάν05:23 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
I'm going out for cigarettes
Je sors acheter des cigarettes
Osman CerfonΓαλλία13:35 Μικρού Μήκους 1517/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
I-Occupy Lorenzo LodovichiΙταλία02:25 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Icons Ronnie CramerΗΠΑ05:10 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Idle, Torrent Alex MoyΗΠΑ02:31 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
If I'm wrong Coraline Yijie WangΗΠΑ03:54 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Immerge 3 Gill BlissΗνωμένο Βασίλειο02:00 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Inheritance George Kalofolias, George BaourdasΕλλάδα05:48 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Insecure Maria CosgayaΙσπανία05:13 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Intermediate landscapes
Paysages intermédiaires
Richard NegreΓαλλία09:30 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Introduction to Epilogue Indra SprogeΛετονία09:00 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Inverse Ioanna TsinividiΕλλάδα06:38 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
It Starts With Laura Nasir-TamaraΗνωμένο Βασίλειο02:40 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Jamie's Paper Train Brandon Lloyd, Joel ShemrockΚαναδάς07:30 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Jim Zipper Alexandre RoyΚαναδάς02:00 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Journey Marek JasaňΣλοβακία08:41 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Just Passing With Dr. Zussman Yannay Matarasso, Anat EfratiΙσραήλ04:40 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Kuap Nils HedingerΕλβετία07:39 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Large Scale Absurdities, Vol. 3: Docile Town Charalambos MargaritisΚύπρος04:20 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Las del Diente Ana Pereze LopezΗΠΑ05:28 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Laugh Lines
Lachfalten
Patricia WengerΕλβετία05:52 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Le Mans 1955 Quentin BaillieuxΓαλλία15:00 Μικρού Μήκους 1117/03/2019 14:00-16:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Les lèvres gercées Fabien Corre & Kelsi PhungΓαλλία04:51 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Let my Fly Debabrta KarΙνδία05:37 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Light Work Scott KawczynskiΗΠΑ05:36 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Limbo Jennifer StachovicΗΠΑ05:21 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Lint Lisa O'SullivanΗνωμένο Βασίλειο03:15 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Lost Steps Σουηδία10:55 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Love Me, Fear Me Veronica SolomonΓερμανία06:06 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Love Story Laura Ibáñez LópezΒέλγιο10:00 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Makun (don't cry)
Makun (no llores)
Emilio MartíΙσπανία30:00 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Malleus Dei Dino KrpanΚροατία14:04 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Manen Thomas Anglade, Maxime Announ, Lucie Dessertine, Estelle Saint-JoursΓαλλία03:48 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Maniac Landscapes Matthew WadeΗΠΑ07:30 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Matter Out of Place Oona TaperΗΠΑ02:28 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Medium Rare Luca CiociΗΠΑ04:35 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Mercurio Michele BernardiΙταλία10:00 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Metal Mouse vs. The System Paul JohnsonΚαναδάς02:54 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Mi Di Worm No. 10 Barbara PeikertΕλβετία01:00 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Miazmat Klaudiusz WesołowskiΠολωνία04:08 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Mice, a small story Jade Baillargeault, Nazli Doale, Dimitri James, Quang Daniel La, Morgane Lau, Mélanie Pango, Manon PringaultΓαλλία04:33 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Ming Brenna JohnsonΗΠΑ02:22 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Mirrors and the Message Marie LavisΕλβετία05:55 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Mix Kotoko NakamuraΙαπωνία06:40 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Monsters in the fridge
Monstruos en el refri
Laura Elena Torres VargasΜεξικό06:43 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Moon-Magic Carol M. BurgerΗνωμένο Βασίλειο08:46 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Morse Tom BessoirΗΠΑ02:52 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Mother Mohammad Ghane FardΙράν01:40 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Mr. Deer
Naghibi
Mojtaba MousaviΙράν09:00 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Mr. Edwards Stavros MitidisΚύπρος19:50 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Mud Alicja BlaszczynskaΠολωνία12:32 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Muedra Cesar Diaz MelendezΙσπανία09:00 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Mum's the Word
Soy Una Tumba
Khris CembeΓαλλία12:32 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
MVP Artur MarcolΠολωνία03:50 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
My Franciszek
Mój Franciszek
Katarzyna K. PierógΠολωνία05:00 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
My Generation Ludovic HouplainΓαλλία08:04 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
My Grandpa is Hiding
Mon papi s’est caché
Anne HuynhΓαλλία07:11 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
My Little Boys - Couch
Chinese
Jack ShihΤαϊβάν03:38 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
My trip to Japan
Viaje a Japón
Dante ZaballaΓερμανία03:37 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Natron Aris Apartian, Sofia AvramidouΕλλάδα05:57 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
New Devonia Kelly MannΗνωμένο Βασίλειο02:30 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Next Stop Brad GibsonΚαναδάς02:06 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Nine Coo Five Anye ChenΗνωμένο Βασίλειο03:13 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
No Gravity
Sans Gravité
Charline Parisot, Jérémy Cissé, Fioretta Caterina Cosmidis, Flore Allier-Estrada, Maud Lemaître-Blanchart, Ludovic AbrahamΓαλλία07:56 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Obon André Hörmann, Samo (Anna Bergmann)Γερμανία15:00 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
One after the other Nicolas PégonΓαλλία12:56 Μικρού Μήκους 1517/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Ooffee Alexandros VounatsosΕλλάδα19:04 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Pas de deux - after McLaren Edward Ramsay-MorinΗΠΑ03:08 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Per tutta la vita Roberto CataniΙταλία05:20 Μικρού Μήκους 1517/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Percpetion Picnic John AkreΗΠΑ03:21 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Perforations
Perforacije
Slobodan TomićΚροατία09:28 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Perforato Andrea Giovanni Sidoti & Hannes OehenΕλβετία04:39 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Pet Man Marzieh Abrarpaydar04:25 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Plastic, plastic, every where! Michelle Kuen Suet FungΧονγκ Κονγκ22:43 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Poetika Anima Kriss SaganΣλοβακία05:14 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Polar Opposites Diana WeyΗνωμένο Βασίλειο03:45 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Popcorn
Palomitas
Sergi VizcaínoΙσπανία09:30 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Potion: Dark Matter Annie MaleyΗΠΑ04:56 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Prey Sun, JingΗΠΑ05:59 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Primary 02:25 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Prime perfect 2 Tom BessoirΗΠΑ02:42 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Pulse Sarah Forest, Cécile Floucat, Pauline Javelot, Juliette Gales, Thibaut Wambre, Kevin De GaridelΓαλλία06:38 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Purr-fectly Rude Awakening J. Meeka Stuart, Brandon Lloyd, Joel ShemrockΚαναδάς02:10 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Push-Up Vasileios PapageorgiouΕλλάδα01:21 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
R.I.S.E Pathfinder Chloe Dumoulin, Clementine Dudreuilh, Alexandre Fruitet, Megane Nousse, Gabriel SepulchreΓαλλία09:10 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Rain Piotr MilczarekΠολωνία05:00 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Reach the Sky Daniel Sterlin-AltmanΚαναδάς05:49 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
reANIMATED Vedran KlemenΚροατία04:12 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Rebellious Essence
Uporni duh
Ana ČigonΣλοβενία04:59 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Red & The Kingdom of Sound Phil GommΗνωμένο Βασίλειο18:13 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Red Bird and Cave Zey LiΗΠΑ05:18 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Red Hands
Mani Rosse
Francesco FILIPPIΙταλία29:58 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Relation • Ship Zoey Lin (Director); Kun Xia (VR visual effect creative director)ΗΠΑ07:20 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Reverie Philip Louis Piaget RodriguezΔανία07:45 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Rhizoma Santiago Pérez RodríguezΒέλγιο03:00 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Robot will protect you Nicola PiovesanΕσθονία10:00 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Rules of play Merlin FLÜGELΓερμανία07:34 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Saba Marie Larrivé and Lucas MalbrunΓαλλία03:48 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Safety Cassie ShaoΗΠΑ03:37 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Sahara Palace Zélie DurandΓαλλία08:34 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Sam’s Dream
Le Rêve de Sam
Nolwenn RobertsΓαλλία07:18 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Sand and Flower Jiaqi WangΚίνα04:20 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Save and Restore Thomas HardyΗνωμένο Βασίλειο03:34 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Secret Ysabel Congying LiΗΠΑ06:05 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Secret Ghosts Pt. 1 Carolyn TrippΚαναδάς07:05 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Selfies Claudius GentinettaΕλβετία03:40 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Senses of Time Wenhua ShiΗΠΑ05:00 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
September 3rd 2015 Sara JurincicΚροατία08:45 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Should You Meet A Lady In A Darkened Wood Daniel StanklerΗνωμένο Βασίλειο03:54 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Shuttle Bus
穿梭巴
Luo DandanΚίνα22:35 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Six Mile Stretch Carol ChambersΗΠΑ04:48 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Socks: A Story About Pairs Callahan BrackenΚαναδάς02:10 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Sonant 03:30 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Sounds Good Sander JoonΕσθονία09:50 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Spermaceti Jacky De GroenΒέλγιο11:35 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
St(r)ay
(迷)留
Chiang YaoΤαϊβάν08:34 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Starvation
گرسنگی
Zahra RostampourΙράν07:12 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Step by step
Marche par marche
Simon LehembreΓαλλία04:22 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Stories My Mother Told Me: Episode1: Three brothers and the old woman Doreen A EdemafakaΗνωμένο Βασίλειο04:20 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Strings Ruini ShiΗνωμένο Βασίλειο05:12 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Stuck in the Middle Denis Fleurion, Etienne Bonafini, Romain Marchetti, Cécile Minaud, Julien Adoum, Léo NezotΓαλλία05:50 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Stuffed Élise Simoulin, Édouard Heutte, Clotilde Bonnotte, Anna Komaromi, Marisa Di Vora Peixoto, Helena BastioniΓαλλία06:34 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Sunscapades Ben MitchellΗνωμένο Βασίλειο05:14 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Synched Cassie shaoΗΠΑ02:23 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Synchronicity Michelle BrandΗνωμένο Βασίλειο03:47 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Synset Circle
Synset Kreis
Lilian RoblΓερμανία22:39 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Tailored
Sur Mesure
Léa Cousty, Chloé Astier, Raphaël Guez, Mélanie Fourgeaud, Hugo Bourriez, Victoire Le DournerΓαλλία07:12 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Tangle
Kalaf
Malihe GholamzadehΙράν07:36 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
That Makes Two of Us Tim HawkinsΗνωμένο Βασίλειο05:10 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Thatha's Secret Sharanya RameshΙνδία08:30 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
The Angler SeungWook JangΝότιος Κορέα13:44 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
The art of reducing noise Heidi StokesΗνωμένο Βασίλειο04:14 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
The Backward Astronomer Jake NelsonΗΠΑ10:00 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
The Blue from Heaven Suzie HannaΗνωμένο Βασίλειο03:39 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
The Bolt Connection Nicolas Lebas, Claire Cartier, Mathilde Dourdy, Thibault Grunenberger, Maurine Lecerf, Shih-Hui PanΓαλλία06:51 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
The boy and the owl
O rapaz e a coruja
Mário Gajo de CarvalhoΠορτογαλία12:18 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The brave Heart or (The day we enabled the sleepwalking protocol) Luca Schenato, Sinem VardarliΗνωμένο Βασίλειο09:52 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Cat’s Regret
Le Chat qui pleure
Alain Gagnol, Jean-Loup FelicioliΓαλλία08:37 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Chimney Mengyao ZhangΗΠΑ04:26 Σπουδαστικές 212/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
The Choice Alexandra ShаdrinaΕσθονία04:03 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Christmas Rabbit
Lopez-Huici
Christophe Lopez-HuiciΓαλλία10:45 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Dachshund in a Picture Frame
ТAK$A
Tatiana SkorlupkinaΡωσία09:55 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
The Day I got into my head Floriane MontcriolΓαλλία14:44 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
The Drawback of Having a **** Astutillo SmerigliaΙταλία03:20 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
The Elephant's Song Lynn TomlinsonΗΠΑ07:40 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
The Elephants Will Be Happy
Les Éléphants Seront Contents
Lucas Roussel, Charlotte Brun, Loïc Frimat, Vincent Labis, Adrien Lannoy, Alice LepoutreΓαλλία06:57 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
The Extinct Suite Anna Malina ZemlianskiΓερμανία04:43 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
The Flying of Leaves Juan Pablo Etcheverry, Nathalie SignoriniΙταλία07:13 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Fox
روباه
Sadegh Javadi NikjehΙράν09:45 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
The future that we lost
丟失的未来
Gao WenqianΚίνα08:09 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
The future we lost Wenqian GaoΚίνα08:08 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
The Juggler
O Malabarista
Iuri MorenoΒραζιλία10:55 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
The Juggler Skirmanta JakaitėΛιθουανία11:05 Μικρού Μήκους 1517/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Land of the 3-Drink Minimum Jeremy Speed SchwartzΗΠΑ04:22 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
The Last Fish
Akharin Mahi
Mahmoud SaeminΙράν07:23 Μικρού Μήκους 1517/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Legends of Jenny Haniver Rowan SeftonΗνωμένο Βασίλειο03:28 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
The Levers Boyoung Kim09:24 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Lighthouse Jay LeiΜακάο07:30 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
The Masque of Blackness Epoh BeechΗνωμένο Βασίλειο12:45 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
The Moment
Η Στιγμή
Yannis StefanakisΕλλάδα09:21 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Night
La Noche
Martín RomeroΙσπανία11:45 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
The Origin of Sound Paul Driessen, Toon LoendersΒέλγιο13:15 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
The Outlander Ani AntonovaΑυστρία05:16 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
The porous body
Le corps poreux
Sofia El KhyariΗνωμένο Βασίλειο06:15 Πειραματικές 115/03/2019 19:45-20:50ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
The Proper Etiquette For Being Alone Louis MansfieldΗΠΑ08:35 Μικρού Μήκους 1017/03/2019 10:00-12:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Proposal
La bague au doigt
Gerlando InfusoΒέλγιο15:00 Μικρού Μήκους 1117/03/2019 14:00-16:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Queen of the South Sea Isaac KerlowΣινγκαπούρη06:10 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
The Simple Carnival - Go Away I Like You Too Much Jeff BollerΗΠΑ02:38 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
The Spirit Seam Ashley GerstΗΠΑ14:52 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
The Stained Club Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang, Béatrice ViguierΓαλλία06:39 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
The Stranger and The Wind
غریبه و باد
Hamed and Hamidreza AhmadiΙράν15:00 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
The Third Script
Khajavi
Javad KhajaviΣινγκαπούρη05:45 Σπουδαστικές 312/03/2019 16:00-18:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
The Thwarted Stéphanie Vasseur, Sandrine TerragnoΓαλλία16:38 Μικρού Μήκους 1117/03/2019 14:00-16:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Voice Over
The Voice over
CALM ! (Claudia Cortes Espejo, Lora D'Addazio & Mathilde Remy)Βέλγιο04:44 Μικρού Μήκους 1117/03/2019 14:00-16:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The world above the sea
Ο κόσμος πάνω από τη θάλασσα
Kostas DigkasΕλλάδα07:39 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
The Wrong Rock Michael CawoodΗΠΑ13:21 Μικρού Μήκους 717/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
They Hunt Rhys ByfieldΗνωμένο Βασίλειο12:21 Μικρού Μήκους 213/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Things Were Better Before Lu PuliciΙταλία06:00 Μικρού Μήκους 817/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Things You Can Do With Extendable Arms Luca PaulliΗνωμένο Βασίλειο01:47 Μικρού Μήκους 1317/03/2019 18:00-20:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
This Love
Cet Amour
Antonis KyritsanisΕλλάδα05:05 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Three Sketches Adam ButcherΗνωμένο Βασίλειο07:56 Πειραματικές 215/03/2019 21:00-22:00ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Till the following morning
Ta sobh e farda
macan mansourianΙράν27:12 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Tokei Maru Zachos SamoladasΕλλάδα15:00 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Trainwreck Bianca CalandraΓαλλία04:53 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Trap Paul JamesΝέα Ζηλανδία12:00 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Turbopera Fabien Meyran, Antoine Marchand, Paul-Eugène Dannaud, Benoît De Geyer D'OrthΓαλλία02:10 Μικρού Μήκους 413/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Two Balloons Mark C. SmithΗΠΑ09:08 Μικρού Μήκους 312/03/2019 12:00-14:00Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Under the Rib Cage
Sous le cartilage des côtes
Bruno TondeurΓαλλία13:03 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Undergrowth Laura WhiteΗνωμένο Βασίλειο05:33 Σπουδαστικές 513/03/2019 14:00-16:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Venus in Aquarius. Chapter II: Ana
Venus en Acuario. Capítulo II: Ana
David SilvaΚολομβία07:27 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Vs Santa Raúl Colomer, Aitor HerreroΙσπανία04:00 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Wandering Lambrini LoukaidiΕλλάδα05:12 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
War For Keyboard Warriors
键盘老师
Lam Can-zhaoΚίνα02:27 Μικρού Μήκους 1217/03/2019 16:00-18:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Wasted Pratik Dey, Dhiman SenguptaΙνδία01:00 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
We need to talk about Cosmos Raphael BluzetΓαλλία03:20 Μικρού Μήκους 616/03/2019 20:00-22:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
What I Saw in Porto...
À Porto, j'ai vu...
Caroline CazaΚαναδάς02:03 Μικρού Μήκους 1417/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
What is always there Cecilia Sweet-Coll04:03 Πειραματικές 315/03/2019 22:15-23:15ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
When Walls Talk Gloria de las HerasΙσπανία05:52 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
When We Were Free Mark FranzΗΠΑ02:15 Μικρού Μήκους 516/03/2019 18:00-20:00Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Where Am I Going?
當一個人
Huang Yun-Sian, Tsai Yi-ChinΤαϊβάν15:00 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
While I keep on Dreaming
Όσο συνεχίζω να Ονειρεύομαι
Giorgos ChatzellisΕλλάδα06:21 Ελληνικό διαγωνιστικό16/03/2019 20:00-22:00Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Whispering Onion Akari HiraokaΗνωμένο Βασίλειο03:56 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
White Lobster
Langosta Blanca
Paul Gómez LópezΜεξικό09:00 Μικρού Μήκους 112/03/2019 12:00-14:00Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Wholeness Lujain Al-IbrahimΣαουδική Αραβία01:09 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Widdershins Simon P BiggsΗνωμένο Βασίλειο11:10 Μικρού Μήκους 916/03/2019 22:00-23:59Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Wild Love Luce GrosjeanΓαλλία06:59 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Wolf’s Lullaby Polina Morozova, Valeriya SolotskaΗνωμένο Βασίλειο03:36 Σπουδαστικές 112/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
You used to bring me flowers
פעם הבאת לי פרחים
Nofar SchweitzerΙσραήλ04:44 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Your Future Petra Stipetic & Maren WieseΓερμανία14:35 Σπουδαστικές 413/03/2019 12:00-14:00Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής



Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!