Βραβεία

Μικρού Μήκους

Grand Prix "Athena"
The boy and the owl / O rapaz e a coruja, Mário Gajo de Carvalho, Πορτογαλία
2ο Βραβείο
Black, Sara Taigher, Ιταλία
3ο Βραβείο
Trap, Paul James, Νέα Ζηλανδία
Ειδική Μνεία
Bloeistraat 11, Nienke Deutz, Βέλγιο
Dancing frog, Kim jinman,
From the Snow-Covered Hill, Matty Jorissen, Wijnand Driessen, Ολλανδία
Le Mans 1955, Quentin Baillieux, Γαλλία
Mr. Deer / Naghibi, Mojtaba Mousavi, Ιράν
The Juggler, Skirmanta Jakaitė, Λιθουανία
Διάκριση
1001 Days / Alf Youm Wa Youm, Aisha Al-Jaidah, Κατάρ
Battledream Chronicles: A new beginning, Alain Bidard, Γαλλία
Finity Calling, Jasper Kuipers, Ολλανδία
The Proposal / La bague au doigt, Gerlando Infuso, Βέλγιο
Where Am I Going? / 當一個人, Huang Yun-Sian, Tsai Yi-Chin, Ταϊβάν
Widdershins, Simon P Biggs, Ηνωμένο Βασίλειο
Βραβείo Εκπαιδευτικού Χαρακτήρα
Bendito Machine 6 - Carry On, Jossie Malis, Ισπανία
Colaholic, Marcin Podolec, Πολωνία
God has already gone ahead / Gott ist schon weg, Peter Böving, Γερμανία
Harvest / 秋实, Sun Lijun, Κίνα
Red & The Kingdom of Sound, Phil Gomm, Ηνωμένο Βασίλειο
Βραβείο Μουσικής
The Proposal / La bague au doigt, Gerlando Infuso, Βέλγιο
1ο Βραβείο Κ.Λ. Βριλησσίων
Red & The Kingdom of Sound, Phil Gomm, Ηνωμένο Βασίλειο
2ο Βραβείο Κ.Λ. Βριλησσίων
Delectable you / Belle à croquer, Axel Courtière, Γαλλία
3ο Βραβείο Κ.Λ. Βριλησσίων
St(r)ay / (迷)留, Chiang Yao, Ταϊβάν
Ειδική Μνεία Κ.Λ. Βριλησσίων
Selfies, Claudius Gentinetta, Ελβετία
Βραβείο Κοινού
Giant Bear, Daniel Gies, Neil Christopher, Καναδάς


Σπουδαστικές

1ο Βραβείο
Reverie, Philip Louis Piaget Rodriguez, Δανία
2ο Βραβείο
Hors de l'eau, Simon Duong Van Huyen, Joël Durnad, Thibault Leclerq, Valentin Lucas, Andrei Sitari, Γαλλία
3ο Βραβείο
Hounds, Ido Shapira, Amit Cohen, Ισραήλ
Ειδική Μνεία
Bear With Me, Daphna Awadish, Ολλανδία
Concrete, Pirmin Bieri, Aira Joana, Luca Struchan, Nicolas Roth, Ελβετία
That Makes Two of Us, Tim Hawkins, Ηνωμένο Βασίλειο
Διάκριση
Glissando, Min Shi, ΗΠΑ
Journey, Marek Jasaň, Σλοβακία
Tailored / Sur Mesure, Léa Cousty, Chloé Astier, Raphaël Guez, Mélanie Fourgeaud, Hugo Bourriez, Victoire Le Dourner, Γαλλία


Ελληνικές

1ο Βραβείο
Tokei Maru, Zachos Samoladas, Ελλάδα
2ο Βραβείο
3ο Βραβείο
Ooffee, Alexandros Vounatsos, Ελλάδα
Ειδική Μνεία
The Moment / Η Στιγμή, Yannis Stefanakis, Ελλάδα
Βραβείο Κοινού


Πειραματικές

1ο Βραβείο
Monsters in the fridge / Monstruos en el refri, Laura Elena Torres Vargas, Μεξικό
2ο Βραβείο
The porous body / Le corps poreux, Sofia El Khyari, Ηνωμένο Βασίλειο
3ο Βραβείο
Matter Out of Place, Oona Taper, ΗΠΑ
Ειδική Μνεία




Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!