Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Πειραματικές 1


Παρασκευή 06/11/2020 14:00 - 16:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:45:11

  1. Digits of Pi 03:14
  2. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Tom Bessoir
    Τεχνική: CGI
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. No body 04:33
  4. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Haemin Ko
    Τεχνική: charcoal hand drawn on paper
    Μουσική: Vincent Ott
    Παραγωγή/Σχολή: Central Saint Martins
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. WIND 01:53
  6. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Dana Sink


  7. On Color / Renk Üzerine 02:38
  8. Τουρκία 2019
    Σκηνοθεσία: Hüseyin Mert Erverdi
    Παραγωγή/Σχολή: Hüseyin Mert Erverdi


  9. Disintegrants 05:38
  10. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2018
    Σκηνοθεσία: John Harlan Norris, Britt King
    Σενάριο: John Harlan Norris
    Animation: Motion Graphics
    Παραγωγή/Σχολή: John Harlan Norris


  11. Floating World – Life 1.0 03:48
  12. Ουγγαρία 2019
    Σκηνοθεσία: Dénes Ruzsa, Fruzsina Spitzer
    Animation: Fruzsina Spitzer
    Παραγωγή/Σχολή: Dénes Ruzsa


  13. A Ghost Eats Mud on the Mountain 26:29
  14. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: Richard Forbes-Hamilton
    Παραγωγή/Σχολή: Richard Forbes-Hamilton


  15. An Etude 02:49
  16. Αυστραλία 2019
    Σκηνοθεσία: Sal Cooper
    Παραγωγή/Σχολή: Sal Cooper and Kate Neal


  17. Back and Forth 04:26
  18. Βέλγιο 2018
    Σκηνοθεσία: Lisa Foster
    Animation: Lisa Foster
    Τεχνική: Painted
    Μουσική: Jürgen De Blonde
    Παραγωγή/Σχολή: KASK


  19. Xylem 05:26
  20. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Michael Hughes
    Σενάριο: Michael Hughes
    Παραγωγή/Σχολή: Michael Hughes


  21. Inked Folds 02:04
  22. 2019
    Σκηνοθεσία: Eunmi Kang
    Παραγωγή/Σχολή: Eunmi Kang
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Juana Molina - Paraguaya Punk 02:16
  24. Αργεντινή 2019
    Σκηνοθεσία: Dante Zaballa
    Σενάριο: Dante Zaballa
    Παραγωγή/Σχολή: Dante Zaballa
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  25. Clap-Stamp-Clap 02:22
  26. 2019
    Σκηνοθεσία: Eunmi Kang
    Παραγωγή/Σχολή: Eunmi Kang


  27. PRELUDE 01:00
  28. Ιταλία 2019
    Σκηνοθεσία: Rick Niebe


  29. Falafel Cart 14:03
  30. Κουβέιτ 2019
    Σκηνοθεσία: Abdullah Al-Wazzan
    Animation: Abdullah Al-Wazzan
    Τεχνική: 2D/ Stop Motion/ 3D
    Μουσική: Dan Phillipson
    Παραγωγή/Σχολή: RoyalTales


  31. Confessions of a Whittler 04:22
  32. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Sarvshrest Singh
    Σενάριο: Sarvshrest Singh
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. Playing Planet 14:50
  34. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: JIAYI WANG
    Σενάριο: JIAYI WANG


  35. Soft Life 03:20
  36. Χονγκ Κονγκ 2019
    Σκηνοθεσία: Jack Sachs
    Σενάριο: Alice stewart
    Παραγωγή/Σχολή: Sarah Hegyesy
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!