Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 10


Κυριακή 17/03/2019 10:00 - 12:00
Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Συνολική Διάρκεια: 01:52:57

  1. Bendito Machine 6 - Carry On 13:38
  2. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Jossie Malis


  3. Spermaceti 11:35
  4. Βέλγιο 2018
    Σκηνοθεσία: Jacky De Groen
    Σενάριο: Jacky De Groen
    Animation: Jacky De Groen
    Τεχνική: Hand painted, frame-by-frame
    Μουσική: Craig Sutherland
    Παραγωγή/Σχολή: Sarah D'hanens
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Fighting Pablo 07:30
  6. Βέλγιο 2018
    Σκηνοθεσία: Robbe Vervaeke
    Σενάριο: Robbe Vervaeke
    Animation: Robbe Vervaeke
    Τεχνική: Hand painted, frame-by-frame
    Μουσική: Ruben De Gheselle
    Παραγωγή/Σχολή: Sarah D'hanens, Barend Weyens
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Bita and Cora / BitaI Y Cora 06:00
  8. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Vicente Mallols
    Σενάριο: María Mínguez
    Animation: David Caballer, María Ribas, Sergio Lara, Pablo Llorens , Teresa Pérez, Enrique Giner
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: Vincent Barrière
    Παραγωγή/Σχολή: Paloma Mora
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  9. The Proper Etiquette For Being Alone 08:35
  10. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Louis Mansfield
    Σενάριο: Louis Mansfield
    Παραγωγή/Σχολή: Christine McDermott


  11. I can't bring you away / 不能帶你走 05:23
  12. Ταϊβάν 2018
    Σκηνοθεσία: Lin Li-Wei
    Σενάριο: Lin Li-Wei
    Animation: Lin Li-Wei, Huang Su-Ju
    Τεχνική: Lin Li-Wei
    Μουσική: MelloHarmony
    Παραγωγή/Σχολή: HUANG SSU-JU


  13. Circuit 08:41
  14. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Delia Hess
    Σενάριο: Delia Hess
    Animation: Delia Hess, Anja Sidler, Jessica Studer, Charlotte Waltert
    Τεχνική: drawings on paper
    Μουσική: Alexandre Babel
    Παραγωγή/Σχολή: Marcel Ramsay, Michèle Wannaz


  15. Flying Octopus 03:00
  16. Ιρλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Aoífe Doyle, Stefan Grambart
    Σενάριο: Aoífe Doyle, Stefan Grambart
    Animation: 2d Digital
    Τεχνική: 2d Digital
    Μουσική: REZZ
    Παραγωγή/Σχολή: Niamh Herrity
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. Red & The Kingdom of Sound 18:13
  18. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Phil Gomm
    Σενάριο: Phil Gomm
    Παραγωγή/Σχολή: Phil Gomm, Denise Harmer
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Good Night 06:22
  20. Ιαπωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Makiko Nanke
    Σενάριο: Makiko Nanke
    Animation: Makiko Nanke
    Μουσική: Chiaki Kato


  21. Battledream Chronicles: A new beginning 24:00
  22. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Alain Bidard
    Σενάριο: Alain Bidard
    Animation: Alain Bidard
    Τεχνική: 2D/3D
    Μουσική: Alain Bidard
    Παραγωγή/Σχολή: Nicole Brookes, Christina Sang St Catherine
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!