Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 9


Σάββατο 16/03/2019 22:00 - 23:59
Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Συνολική Διάρκεια: 01:52:12

  1. Widdershins 11:10
  2. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Simon P Biggs
    Σενάριο: Simon P Biggs
    Animation: Simon P Biggs, Scott Burgoyne
    Τεχνική: Computer 3D/2D
    Μουσική: Giles Lamb
    Παραγωγή/Σχολή: Once Were Farmers


  3. Etreintes 05:27
  4. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Justine Vuylsteker
    Σενάριο: Justine Vuylsteker
    Παραγωγή/Σχολή: Offshore, ONF


  5. Step by step / Marche par marche 04:22
  6. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Simon Lehembre
    Animation: Simon Lehembre
    Μουσική: Laurent Douel
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  7. The Flying of Leaves 07:13
  8. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Juan Pablo Etcheverry, Nathalie Signorini
    Σενάριο: Salvo Gennuso
    Παραγωγή/Σχολή: Fabio Teriaca
    Γλώσσα διαλόγων: Ιταλικά


  9. A strange trial / Uno strano processo 09:58
  10. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Marcel Barelli
    Σενάριο: Marcel Barelli
    Animation: Marcel Barelli
    Τεχνική: drawn on paper 2D
    Μουσική: Louis Crelier
    Παραγωγή/Σχολή: Nicolas Burlet


  11. Hello Jemima 03:02
  12. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Peter Baynton
    Σενάριο: Peter Baynton, Benjamin Scheuer
    Παραγωγή/Σχολή: Peter Baynton, Jesse Romain, Jamie MacDonald
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Cadavre exquis 12:50
  14. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Stéphanie Lansaque, François Leroy
    Σενάριο: Stéphanie Lansaque, François Leroy
    Animation: Stéphanie Lansaque, François Leroy
    Τεχνική: 2D and video
    Μουσική: Denis Vautrin
    Παραγωγή/Σχολή: Marc Jousset, Perrine Capron (Je Suis Bien Content)


  15. The Cat’s Regret / Le Chat qui pleure 08:37
  16. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Alain Gagnol, Jean-Loup Felicioli
    Σενάριο: Alain Gagnol
    Animation: Alain Gagnol, Sylvie Leonard Victorino, Pascal Vermeersch
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Serge Besset
    Παραγωγή/Σχολή: Reginald de Guillebon (Folimage)
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  17. My Grandpa is Hiding / Mon papi s’est caché 07:11
  18. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Anne Huynh
    Σενάριο: Jean Regnaud
    Animation: Anne Huynh
    Τεχνική: oil pastels on wax plates
    Μουσική: Pierre Oberkampf
    Παραγωγή/Σχολή: Reginald de Guillebon (Folimage)
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  19. Sam’s Dream / Le Rêve de Sam 07:18
  20. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Nolwenn Roberts
    Σενάριο: Nolwenn Roberts
    Animation: Sebastien Rouxel, Laurent Rossi, Marie Bouchet, Julien Perron, Marco Allard, Piotr Nikov, Ashley Body, Oscar Carambano, Faouzi Hamnadi
    Τεχνική: 2D computer
    Μουσική: Erwann Chandon
    Παραγωγή/Σχολή: Barbara Schuerrer (Gabi Production)


  21. Colaholic 11:00
  22. Πολωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Marcin Podolec
    Σενάριο: Marcin Podolec
    Animation: Marcin Podolec, Dominik Bartosik, Alicja Blaszczynska, Agnieszka Czachor, Joanna Fuczko, Michalina Musialik, Michal Orzechowski, Yelyzaveta Pysmak, Wiktoria Podolec, Zuzanna Stach, Marta Szymanska, Klaudia „javvie” Tabor, Alicja Wilkowska, Paulina Ziolkow
    Τεχνική: 2d
    Μουσική: Rafal Samborski, Piotr Markowicz
    Παραγωγή/Σχολή: Marcin Podolec, Wiktoria Podolec
    Γλώσσα διαλόγων: Πολωνικά


  23. Malleus Dei 14:04
  24. Κροατία 2018
    Σκηνοθεσία: Dino Krpan
    Σενάριο: Dino Krpan
    Παραγωγή/Σχολή: Dino Krpan
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Robot will protect you 10:00
  26. Εσθονία 2018
    Σκηνοθεσία: Nicola Piovesan
    Σενάριο: Matt Willis-Jones
    Animation: Eleftherios Kokkinakis, Andriy Muzichenko, Preetham Tej
    Τεχνική: 3D and 2D
    Μουσική: Yann Latour
    Παραγωγή/Σχολή: chaosmonger studio
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!