Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 8


Κυριακή 17/03/2019 20:00 - 22:00
Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Συνολική Διάρκεια: 01:38:12

  1. How can I tell you / Comment te traduire 04:25
  2. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: barbara Creutz
    Παραγωγή/Σχολή: barbara Creutz
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  3. Percpetion Picnic 03:21
  4. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: John Akre
    Σενάριο: John Akre
    Animation: John Akre
    Τεχνική: stop motion/cigital 2D
    Μουσική: Brian Neurauter
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Shuttle Bus / 穿梭巴 22:35
  6. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: Luo Dandan
    Σενάριο: Luo Dandan
    Animation: Luo Dandan
    Τεχνική: Luo Dandan
    Μουσική: Fan Weiping/Su Junyi
    Παραγωγή/Σχολή: Luo Dandan


  7. The Drawback of Having a **** 03:20
  8. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Astutillo Smeriglia
    Σενάριο: Astutillo Smeriglia
    Animation: Astutillo Smeriglia
    Τεχνική: 2D animation
    Παραγωγή/Σχολή: Antonio Zucconi
    Γλώσσα διαλόγων: Ιταλικά


  9. The Angler 13:44
  10. Νότιος Κορέα 2018
    Σκηνοθεσία: SeungWook Jang
    Σενάριο: SeungWook Jang
    Παραγωγή/Σχολή: Hye Jung Eun


  11. Fun More 01:01
  12. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Wally Chung
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Biwy - Blood sampling with a smile / Biwy - Il prelievo con il sorriso 03:00
  14. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Riccardo Galimberti, Marta Sofia Marzullo
    Σενάριο: Riccardo Galimberti, Pietro Polentes, Marta Sofia Marzullo
    Animation: 2d animation
    Τεχνική: traditional and cut out animation
    Παραγωγή/Σχολή: Racoon Studio
    Γλώσσα διαλόγων: Ιταλικά


  15. Mix 06:40
  16. Ιαπωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Kotoko Nakamura
    Σενάριο: Kotoko Nakamura
    Παραγωγή/Σχολή: Kotoko Nakamura


  17. Sonant 03:30
  18. 2018


  19. Things Were Better Before 06:00
  20. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Lu Pulici
    Σενάριο: Lu Pulici & Josep Piris
    Παραγωγή/Σχολή: Josep Piris
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Conversation 04:49
  22. Σουηδία 2018
    Σκηνοθεσία: Star Bazancir, Carl Hedsved
    Σενάριο: Star Bazancir, Carl Hedsved
    Παραγωγή/Σχολή: Star Bazancir, Carl Hedsved
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Mr. Edwards 19:50
  24. Κύπρος 2018
    Σκηνοθεσία: Stavros Mitidis
    Σενάριο: Stavros Mitidis
    Animation: Stavros Mitidis
    Μουσική: Sagy Segal, Ronen Segall
    Παραγωγή/Σχολή: Circus Crown
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. I-Occupy 02:25
  26. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Lorenzo Lodovichi
    Σενάριο: Luca Jankovic, Gabriele Guariso, Federico Lanfredi
    Παραγωγή/Σχολή: Luca Jankovic , BoxVision srls


  27. FRENCH BITS AND PIECES/ DEBRIC DEBROC 03:32
  28. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Cedric BRELET Von SYDOW and Jean DALMASSO
    Σενάριο: Cedric BRELET Von SYDOW and Jean DALMASSO
    Animation: Cedric BRELET Von SYDOW and Jean DALMASSO
    Τεχνική: 2D/Green screen/Animation/Stop motion/Mix Technics
    Μουσική: Jean MIEL
    Παραγωγή/Σχολή: Cedric BRELET Von SYDOW and Jean DALMASSO

    Based on the History of mankind presented by Max VON SYDOW, discover from history restyled by two characters Debric and Debroc.
    An edutainment for all ages!
    This time Year : 1429




Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!