Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 4


Τρίτη 17/03/2020 10:00 - 12:00
Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Συνολική Διάρκεια: 01:47:43

  1. Le Bruit du Saké 04:14
  2. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Thaïs SARTORIUS


  3. La Fièvre au Soleil 04:45
  4. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Marie DEBOISSY


  5. Des tout petits riens 05:22
  6. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Raphaël JOUZEAU


  7. At the Other End of the Table / Au bout de la table 03:18
  8. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Lise RÉMON


  9. Final Act / Dernier Acte 07:40
  10. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Yohan GANTELET, Lucie KRENCKER, Clara OBEIDI, Miguel AMENDOLA-BORRALLO, Antonin GERAL-ARIES, Geoffrey RAKOTOARISOA


  11. Hot Dog 05:42
  12. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Flore BURBAN, Logan CAMERON, Nicolas DIAZ, Chloé RAIMONDO, Hugues VALIN


  13. here between us / aqui entre nós 03:31
  14. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Rita Castro
    Σενάριο: Rita Castro
    Animation: Rita Castro
    Τεχνική: Animation and Painting on Paper
    Μουσική: Luís Mota
    Παραγωγή/Σχολή: KASK School of Arts


  15. Inside me 05:14
  16. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Maria Trigo Teixeira


  17. In Passing / 風不太冷 04:08
  18. Καναδάς 2019
    Σκηνοθεσία: Esther Cheung


  19. Abstract Principles 02:23
  20. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Edward Morin


  21. rotoNature 02:25
  22. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Edward Morin


  23. VANDALS 06:05
  24. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Suzie Kang
    Σενάριο: Suzie Kang
    Animation: Suzie Kang
    Μουσική: Emi Wong
    Παραγωγή/Σχολή: April Chang


  25. The Fourth Trimester 02:23
  26. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Phoebe McCaughley
    Σενάριο: Phoebe McCaughley
    Παραγωγή/Σχολή: Phoebe McCaughley
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Blieschow 09:38
  28. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Christoph Sarow
    Σενάριο: Christoph Sarow, Simon Thummet
    Animation: Christoph Sarow, Sofiia Melnyk, Janina Putzker, Laura Staab, Sarah Schulz, Maria Schmidt
    Τεχνική: 2D digital
    Μουσική: Andreas Pfeiffer
    Παραγωγή/Σχολή: Lena-Carolin Lohfink
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Debris 03:17
  30. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: kaide wang
    Σενάριο: kaide wang
    Παραγωγή/Σχολή: kaide wang
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. Kaeru 05:36
  32. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Denise Chan
    Παραγωγή/Σχολή: Allie Turner, Brandon Louie
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. Static 01:40
  34. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Zoe Huddleston
    Σενάριο: Zoe Huddleston
    Παραγωγή/Σχολή: Zoe Huddleston , Paige Hurd
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  35. The Bear Hunter / なめとこ山 07:27
  36. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Sayaka Hara
    Σενάριο: Kenji Miyazawa


  37. PIT STOP 03:55
  38. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Mikail Ekiz
    Animation: Mikail Ekiz, Madeleine Arana, Heather Morrison, Josh Franco, Devon Gildner, Nicole Harker, Vanecia Pickett
    Τεχνική: Stop Motion Animation, 3D Animation, Scratch on Film, Experimental Animation
    Μουσική: Ryan A. Sullivan
    Παραγωγή/Σχολή: Madeleine Arana, Savannah College of Art and Design
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  39. TECHNO 03:41
  40. Βουλγαρία 2019
    Σκηνοθεσία: Atanas Filipov
    Σενάριο: Atanas Filipov, Vladislav Budinov
    Παραγωγή/Σχολή: NATFA 'Krastio Sarafov'


  41. Critical Update 05:49
  42. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Brogan Jones
    Σενάριο: Henry Egar
    Animation: Brogan Jones
    Τεχνική: 2D and 3D animation
    Μουσική: Vincent Ott
    Παραγωγή/Σχολή: University of the Arts London - Central St Martin's
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  43. Misguided 02:26
  44. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Sanghyun Kim
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  45. Sound Holds the Distance Travelled 03:24
  46. Ιρλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Gareth Gowran
    Σενάριο: Gareth Gowran, Sadhbh Lawlor
    Animation: Gareth Gowran
    Τεχνική: Classical
    Παραγωγή/Σχολή: Gareth Gowran, Sadhbh Lawlor
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  47. 10 Meter 01:06
  48. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Erik Waeijen
    Σενάριο: Erik Waeijen
    Animation: 2D
    Τεχνική: 2D-Animation, Digital, Frame by frame
    Μουσική: Erik Waeijen
    Παραγωγή/Σχολή: HKU, University of the Arts Utrecht


  49. That House 02:34
  50. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Jessica Xu
    Παραγωγή/Σχολή: CalArts



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!