Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 5


Τετάρτη 18/03/2020 10:00 - 12:00
Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Συνολική Διάρκεια: 01:50:39

  1. The Bird God 03:20
  2. Ισραήλ 2019
    Σκηνοθεσία: Nadia Kal and Yoel Simhovitch


  3. Cleaning in Progress 06:30
  4. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: Grant Holden


  5. Balance 07:02
  6. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Timothée Crabbé
    Σενάριο: Timothée Crabbé
    Animation: Timothée Crabbé
    Τεχνική: Stopmotion
    Μουσική: Simon Leleux & Nicolas Marchant
    Παραγωγή/Σχολή: LUCA School of Arts Brussels


  7. Gunpowder 05:30
  8. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Romane Faure, Nathanael Perron, Léa Detrain, Benoît de Geyer d'Orth, Pei-Hsuan Lin, Anne-Lise Kubiak
    Σενάριο: Romane Faure
    Animation: Benoît de Geyer d'Orth, Anne-Lise Kubiak
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Julien Bellanger
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  9. o28 05:18
  10. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Otalia Caussé, Geoffroy Collin, Louise Grardel, Antoine Marchand, Robin Merle, Fabien Meyran
    Σενάριο: Otalia Caussé
    Animation: Antoine Marchand, Robin Merle
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Cyrille Marchesseau, David Gana
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  11. The Lifeguard 05:09
  12. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Cécile Mercier, Milena Blin, Clémentine Lecluse, Iris Stanley, Ming-Yang Zhao, Rohan Kotnis, Charlotte Humbert
    Σενάριο: Cécile Mercier, Milena Blin, Clémentine Lecluse, Iris Stanley, Ming-Yang Zhao, Rohan Kotnis, Charlotte Humbert
    Animation: Iris Stanley, Rohan Kotnis, Charlotte Humbert
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Kévin Bardin
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  13. Black Lead / Mine de Plomb 06:27
  14. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Arthur Valter, Robin Delmond, Fanny Lambert, Lino Talfer, Noémie Six, Théo Emsellem
    Σενάριο: Arthur Valter, Robin Delmond
    Animation: Fanny Lambert, Lino Talfer, Théo Emsellem
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Bryan Devleeschouwer (Janee)
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  15. Florian 03:47
  16. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Keshav Abrol, Lucas Londoño-Clayton, Pavel Loparev, Alicia Velasco


  17. Playing at the sea / Jeux à la mer 07:25
  18. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Sacha Brauner
    Σενάριο: Sacha Brauner
    Animation: Sacha Brauner
    Τεχνική: 2D computer animation, drawing on paper
    Μουσική: Yale Song
    Παραγωγή/Σχολή: KASK School of Arts


  19. Slugde / Slib 02:30
  20. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Janne VAN WOENSEL KOOY
    Τεχνική: 2D on paper


  21. The Hunt / Lov 07:52
  22. Σερβία και Μαυροβούνιο 2019
    Σκηνοθεσία: Jovan Rakić


  23. Small talk / Parler de la pluie et du beau temps 04:35
  24. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Geertrui De Vijlder
    Animation: Geertrui De Vijlder
    Τεχνική: Stop-motion, puppets
    Μουσική: Tom Peeters & Bas Verbruggen
    Παραγωγή/Σχολή: KASK School of Arts


  25. Black Sheep Boy 14:57
  26. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: James MOLLE


  27. Déjeuner sur l'herbe 07:30
  28. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Jocelyn CHARLES, Jules BOURGÈS, Nathan HARBONN-VIAUD, Pierre ROUGEMONT


  29. Modern Man 02:43
  30. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Victoria GRENIER


  31. The Garden 08:05
  32. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Uxue García - Marina Bordona - Daniel Arriaga - Charles Thorpe - Sergio Delgado - Marina Alonso
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology Europe Bilbao


  33. Pour une poignée de Caramels 05:56
  34. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Nghia BUI TRUNG, Clara DULAUT, Martin FETTUCIARI, Nikita GAVARD NOYER, Bérenger GUILBAULT, Timothée MARON, Ugo MASUTTI


  35. In Her Boots 06:03
  36. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Kathrin Steinbacher
    Σενάριο: Kathrin Steinbacher
    Παραγωγή/Σχολή: Royal College Of Art
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!