Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 10


Κυριακή 08/11/2020 22:00 - 00:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:55:36

  1. Intermission Expedition 08:21
  2. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Wiep Teeuwisse
    Σενάριο: Wiep Teeuwisse
    Animation: Wiep Teeuwisse
    Τεχνική: hand drawn
    Μουσική: Steven Hoes
    Παραγωγή/Σχολή: Valk Productions


  3. The Flood Is Coming 08:57
  4. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: Gabriel Böhmer
    Σενάριο: Gabriel Böhmer
    Animation: Gabriel Böhmer
    Τεχνική: Drawing
    Μουσική: Nacho Palacio
    Παραγωγή/Σχολή: Samantha Munk


  5. 2001 Sparks in the Dark / 2001 Destellos en la oscuridad 20:23
  6. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Pedro González Bermúdez
    Σενάριο: Pedro González Bermúdez (based in the interview published in Playboy Magazine, vol 15 no 9 september 1968)
    Animation: 3D2DFRENTE
    Τεχνική: 2D, 3D, Rotoscopia, Stop Motion
    Μουσική: Wild Honey (Guillermo Farre), Remate
    Παραγωγή/Σχολή: Turner Broadcasting System España SL


  7. I'll call you later 01:00
  8. Ρουμανία 2020
    Σκηνοθεσία: maria scutaru
    Σενάριο: maria scutaru
    Animation: maria scutaru
    Τεχνική: 2D
    Παραγωγή/Σχολή: maria scutaru


  9. Drive / Pulsion 06:57
  10. Αργεντινή 2019
    Σκηνοθεσία: Pedro Casavecchia


  11. shadowland 13:50
  12. Ελβετία 2019
    Σκηνοθεσία: bellopropello
    Σενάριο: bellopropello
    Animation: yes
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: various sound and sound effects
    Παραγωγή/Σχολή: bellopropello


  13. The Unusual Bath of Mister Otmar 14:53
  14. Κροατία 2019
    Σκηνοθεσία: Niko Radas
    Σενάριο: Niko Radas
    Animation: Niko Radas, patients of University Psychiatric Hospital Vrapce
    Τεχνική: Stop animation, puppets
    Μουσική: Patients of University Psychiatric Hospital Vrapce
    Παραγωγή/Σχολή: Filip Gasparovic Melis


  15. ARCH-RIVAL / 最强对手 05:00
  16. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: LIU QIANG
    Σενάριο: LIU QIANG
    Παραγωγή/Σχολή: LIU QIANG


  17. The Snake Prince / Le Prince Serpent 30:00
  18. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Fabrice Luang-Vija, Anna Khmelevskaya
    Σενάριο: Fabrice Luang-Vija
    Animation: Camille Rossi, Flora Taverner, Fabrice Luang-Vija
    Τεχνική: 2D computer
    Μουσική: Christophe Jacquelin
    Παραγωγή/Σχολή: Sophie Fallot
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  19. Mimi Meets Books / Chinese 06:15
  20. Ταϊβάν 2019
    Σκηνοθεσία: Yih-Fen Chou
    Σενάριο: Yih-Fen Chou
    Παραγωγή/Σχολή: Y. C. Chang



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!