Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 8


Κυριακή 22/03/2020 12:00 - 14:00
Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Συνολική Διάρκεια: 01:56:11

  1. Me, a Monster? 06:15
  2. Ισπανία 2020
    Σκηνοθεσία: Belinda Bonan
    Σενάριο: Belinda Bonan
    Animation: Jose Portillo, Nacho Maure, Salva Artero, Angel Cornejo
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Inés Mirás
    Παραγωγή/Σχολή: Most Wanted Studio


  3. Who are you? / ¿Y Usted, Quién Es? 13:21
  4. Χιλή 2018
    Σκηνοθεσία: Julio Pot
    Σενάριο: Julio Pot, Cecilia Baeriswyl
    Παραγωγή/Σχολή: Cecilia Baeriswyl
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Iktamuli 05:30
  6. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Anne-Christin Plate
    Σενάριο: Anne-Christin Plate
    Animation: Anne-Christin Plate
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Catharina Goeldner, Suska Goeldner
    Παραγωγή/Σχολή: Ralf Kukula
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  7. Passage / Prelazak 06:50
  8. Σερβία και Μαυροβούνιο 2019
    Σκηνοθεσία: Igor Coric
    Σενάριο: Igor Coric
    Animation: Igor Coric
    Τεχνική: 2D computer
    Μουσική: Bozidar Obradinovic
    Παραγωγή/Σχολή: Igor Coric


  9. The tree of lost souls / El árbol de las almas perdidas 15:00
  10. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Laura Zamora
    Σενάριο: Laura Zamora
    Animation: Laura Zamora
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Alex Koniaris
    Παραγωγή/Σχολή: Laura Zamora
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  11. The Music Box 11:29
  12. Καναδάς 2019
    Σκηνοθεσία: Joe Chang
    Σενάριο: Joe Chang
    Παραγωγή/Σχολή: Joe Chang, Yang Li


  13. Gum and Sauce Go to Skill School 04:05
  14. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Chadwick Whitehead
    Σενάριο: Chadwick Whitehead
    Animation: Chadwick Whitehead
    Μουσική: Chadwick Whitehead
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. companionship 04:59
  16. Αίγυπτος 2019
    Σκηνοθεσία: engi mahmoud
    Σενάριο: engi mahmoud
    Παραγωγή/Σχολή: Egyptian film center


  17. Winter / 冬 08:00
  18. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: 余國東
    Σενάριο: 余國東
    Παραγωγή/Σχολή: 余國東


  19. Constructive Interference, Mon Ami 03:20
  20. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: John Akre
    Animation: John Akre
    Τεχνική: 2D hand drawn, clay
    Μουσική: Ryan Udairam
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. CASTLE 05:00
  22. Ιαπωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Ryotaro Miyajima
    Παραγωγή/Σχολή: Sayaka Omodaka


  23. Inside Blue / 藍色獨白 05:51
  24. Ταϊβάν 2019
    Σκηνοθεσία: Yi-Chien Chen
    Σενάριο: Yi-Chien Chen
    Παραγωγή/Σχολή: Yi-Chien Chen


  25. Monsters In The Dark 06:02
  26. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Apollonia Thomaier
    Σενάριο: Apollonia Thomaier
    Παραγωγή/Σχολή: Apollonia Thomaier, Aizen Chiu, Tina Huang
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Pointless 08:35
  28. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Heidi Stokes
    Σενάριο: Heidi Stokes
    Animation: Hand drawn and mixed media
    Τεχνική: Hand drawn and edited in Photoshop and Adobe Premiere Pro
    Μουσική: Jen Mitlas/ pond5.com
    Παραγωγή/Σχολή: Darren Philip
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Crossing 06:14
  30. Βρετανική Επικράτεια Ινδικού Ωκεανού 2019
    Σκηνοθεσία: Arvind Singh Jeena, Nikhita Prabhudesai
    Σενάριο: Nikhita Prabhudesai
    Παραγωγή/Σχολή: Totem Creative LLP


  31. eadem cutis: the same skin / eadem cutis: dieselbe haut 05:40
  32. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Nina Hopf
    Παραγωγή/Σχολή: Nina Hopf
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!