Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 7


Κυριακή 08/11/2020 16:00 - 18:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:54:13

  1. MORE THAN JUST A SQUARE 10:16
  2. Ταϊβάν 2019
    Σκηνοθεσία: CHINGYU YANG
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. Foreign Exchange 05:45
  4. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Corrie Francis Parks
    Τεχνική: Sand
    Μουσική: Alexandra Gardner


  5. Om Nom Nom… 03:16
  6. Ιαπωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Minato Matsuda, Haruna Ueno, Tomoko Taiga
    Σενάριο: Team Amam Gokkun
    Παραγωγή/Σχολή: Team Amam Gokkun
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Little Grey Wolfy. Summer Party / Den Vesle Grå Ulven. Sommerfest 06:33
  8. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Natalia Malykhina
    Σενάριο: Natalia Malykhina
    Animation: Masta Volkova, Natalia Malykhina
    Τεχνική: Computer cut-out
    Μουσική: Mattis Sørum
    Παραγωγή/Σχολή: Natalia Malykhina
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Ramsey 11:00
  10. Νότια Αφρική 2019
    Σκηνοθεσία: Howard James Fyvie
    Σενάριο: Howard James Fyvie
    Μουσική: David Waugh
    Παραγωγή/Σχολή: Luke Walton, Simon van Wyk
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Drip 03:08
  12. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Jake Mansbridge
    Σενάριο: Jake Mansbridge
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. perpetuate 04:34
  14. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Stephan Larson
    Σενάριο: Stephan Larson
    Animation: Stephan Larson
    Τεχνική: 3D CGI


  15. Hipposterous 03:22
  16. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: John T. Hill
    Animation: John T. Hill, Simon Lucas Howe, Kala Brown, Shannisha Donnerson, Lily Beck, Cody Hansel, Casey Stallings, Kris Tucker, Ashley Marie McKinley, Opal Baines, Emily Brown, Toni Anderson, Amanda Zelenak, David Lewis, Ricardo Wiggins, Caleb Tucker, Glenda Bisho
    Τεχνική: Hand drawn, digitally inked, colored, composited.
    Μουσική: Robb Wenner, Todd Siebert
    Παραγωγή/Σχολή: Academy of Art University


  17. Abe's Story 12:21
  18. Ιρλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Adam H Stewart
    Σενάριο: Adam H Stewart , Garry Walsh
    Παραγωγή/Σχολή: Eilish Kent
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Song Sparrow 11:43
  20. Δανία 2019
    Σκηνοθεσία: Farzaneh Omidvarnia
    Σενάριο: Farzaneh Omidvarnia, Mehdi Rostampour
    Animation: Farzaneh Omidvarnia
    Τεχνική: Live action puppet animation
    Μουσική: N/A
    Παραγωγή/Σχολή: Farzaneh Omidvarnia


  21. Dark Room 03:40
  22. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Pedro Allevato
    Σενάριο: Pedro Allevato
    Παραγωγή/Σχολή: Pedro Allevato, Andrew Fleming


  23. Monster 08:17
  24. Βουλγαρία 2019
    Σκηνοθεσία: Vesela Yotseva
    Σενάριο: Vesela Yotseva
    Animation: Vesela Yotseva
    Τεχνική: drawing on paper
    Μουσική: Elica Alexieva, Angel Dodov, Lyubomir Brashnenkov


  25. Guster 04:23
  26. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2018
    Σκηνοθεσία: John C Kelley
    Σενάριο: John C. Kelley
    Παραγωγή/Σχολή: John C. Kelley


  27. Mangi Meli Remains 12:00
  28. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Konradin Kunze
    Σενάριο: Konradin Kunze, Sarita Lydia Mamseri
    Animation: Konradin Kunze, Sharron Mirsky, Malte Stein
    Μουσική: Andi Otto
    Παραγωγή/Σχολή: Flinn Works


  29. Purpleboy 13:55
  30. Πορτογαλία 2019
    Σκηνοθεσία: Alexandre Siqueira
    Σενάριο: Alexandre Siqueira
    Animation: Miguel Lima, Nicolas Fong, David Chambolle, Alexandre Siqueira, Jeanne Boukraa
    Τεχνική: 2D Computer
    Μουσική: Christophe Petchanatz
    Παραγωγή/Σχολή: Rodrigo Areias (Bando à Parte), Mickaël Carton (Rainbox Productions), Thierry Zamparutti (Ambiances… asbl), Serge Kestemont (Luna Blue Film)



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!