Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 5


Σάββατο 21/03/2020 18:00 - 20:00
Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Συνολική Διάρκεια: 01:59:22

  1. Peace 06:00
  2. Βουλγαρία 2019
    Σκηνοθεσία: Dimitar Dimitrov
    Σενάριο: Dilyan Elenkov
    Παραγωγή/Σχολή: Dimitar Dimitrov
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. IRON ME / REPASSE-MOI 09:47
  4. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Ivan Rabbiosi
    Σενάριο: Ivan Rabbiosi
    Μουσική: Alexi Pecharman
    Παραγωγή/Σχολή: Jérémy ROCHIGNEUX


  5. Listen Papa! 13:00
  6. 2019
    Σκηνοθεσία: Olga Poliektova, Tatiana Poliektova
    Σενάριο: Irakly Kvirikadze, Serge Kupriyanov, Olga Poliektova, Tatiana Poliektova
    Παραγωγή/Σχολή: Anastasia Pavlovich, Fabienne Giezendanner , Lilia Schneider
    Γλώσσα διαλόγων: Ρωσικά


  7. CREATIVE EVOLUTION / 創造的進化 05:00
  8. Ιαπωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Song Yungsung
    Animation: Song Yungsung
    Μουσική: Sato Ayako
    Παραγωγή/Σχολή: Omodaka Sayaka


  9. Hungry 02:39
  10. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Yaou Chen


  11. Bellzebub 01:44
  12. Ισπανία 2020
    Σκηνοθεσία: Cesar Diaz Melendez and Isabel de la Torre
    Σενάριο: Cesar Diaz Melendez and Isabel de la Torre
    Animation: Cesar Diaz Melendez
    Τεχνική: Sand and clay animation
    Μουσική: Cesar Diaz Melendez
    Παραγωγή/Σχολή: Cesar Diaz Melendez and Isabel de la Torre


  13. Code 03:42
  14. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Xinyue Song
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. The box / La boite 11:07
  16. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Marie-Pierre Hauwelle
    Σενάριο: Marie-Pierre Hauwelle, Nathalie Hauwelle
    Παραγωγή/Σχολή: Luc Camilli
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  17. Deluxe Motion / Mouvement Deluxe 08:25
  18. Καναδάς 2019
    Σκηνοθεσία: Mathieu Handfield
    Σενάριο: Mathieu Handfield, Simon Lacroix, Gabriel D'Almeida Freitas, Patrick Evans, Patrick Dupuis, Guillaume Lambert, Guillaume Tremblay
    Παραγωγή/Σχολή: Johannie Deschambault
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  19. MATCHES 11:25
  20. Ουγγαρία 2019
    Σκηνοθεσία: Géza M. Tóth
    Σενάριο: Géza M. Tóth
    Παραγωγή/Σχολή: Éva M. Tóth
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Tales of the Unknown 02:28
  22. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Jaime Maestro
    Σενάριο: Jaime Maestro
    Παραγωγή/Σχολή: Jaime Maestro


  23. Fox Boy 11:45
  24. 2018
    Σκηνοθεσία: Do-Yeon TAK
    Σενάριο: Do-Yeon TAK
    Animation: Do-Yeon TAK,Jong-Hoon KIM ,HongLiang YUAN , PIXELSCAPE ,Woong HEO ,Hye-Jin Meang
    Παραγωγή/Σχολή: Do-Yeon TAK


  25. GALAPAGOS 15:00
  26. 2019
    Σκηνοθεσία: HUR Bum-wook
    Σενάριο: HUR Bum-wook


  27. Mascot 06:50
  28. 2019
    Σκηνοθεσία: LEEHA KIM
    Σενάριο: LEEHA KIM
    Παραγωγή/Σχολή: KWAK Kihyuk


  29. A Barber in a Bald Town 10:30
  30. 2019
    Σκηνοθεσία: Bo-kyung SUNG
    Σενάριο: Bo-kyung SUNG
    Animation: Chi-gon PARK , Ji-won CHOI , Antic, A-bros
    Μουσική: Jae-eun JUNG, Hye-jin KWON
    Παραγωγή/Σχολή: Chung-Ang University



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!