Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 2


Παρασκευή 06/11/2020 22:00 - 00:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:27:36

  1. Lea Porcelain - The Love 03:36
  2. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Jakob Schmidt


  3. Bird / 鳥 04:35
  4. Ταϊβάν 2019
    Σκηνοθεσία: Wu-Ching Chang


  5. Embraces & the Touch of Skin 02:42
  6. Δανία 2019
    Σκηνοθεσία: Sara koppel


  7. The Last Day / Den siste dagen 06:21
  8. Νορβηγία 2019
    Σκηνοθεσία: Margaret Emdal
    Σενάριο: Margaret Emdal / Frode Grytten
    Animation: Margaret Emdal
    Τεχνική: Digital 2D
    Μουσική: Beethoven by Olive Music
    Παραγωγή/Σχολή: Margaret Emdal Film+Design


  9. The Eye 02:54
  10. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Cenk Koksal


  11. Flow 13:43
  12. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Adriaan Lokman
    Σενάριο: Adriaan Lokman
    Animation: Adriaan Lokman, studios Happy Ship and Polder Animation
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Erik Stok
    Παραγωγή/Σχολή: Valk Productions, Dark Prince


  13. KIDS 09:00
  14. Ελβετία 2019
    Σκηνοθεσία: Michael Frei
    Σενάριο: Michael Frei, Mario von Rickenbach
    Animation: Michael Frei, Martine Ulmer, Anaïs Voirol
    Τεχνική: 2d computer
    Μουσική: Olav Lervik, Riga Cathedral Boys Choir
    Παραγωγή/Σχολή: Playables


  15. Freeze frame 05:00
  16. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Soetkin Verstegen
    Animation: Soetkin Verstegen


  17. Grandad was a romantic. 04:39
  18. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Maryam Mohajer
    Σενάριο: Maryam Mohajer
    Animation: Maryam Mohajer
    Τεχνική: Hand drawn, Digital 2D, Collage
    Μουσική: Tanera Dawkins
    Παραγωγή/Σχολή: Maryam Mohajer


  19. Lost and Found 04:07
  20. Ισραήλ 2019
    Σκηνοθεσία: Shimon Engel, Ofer Winter
    Σενάριο: Shimon Engel, Ofer Winter
    Animation: Shimon Engel, Ofer Winter, Dima Gafanovitch
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: Tal Steinberg
    Παραγωγή/Σχολή: Dov Abramson Studio / Beit Avi Chai


  21. Gray Body 05:00
  22. Ιράν 2019
    Σκηνοθεσία: Samaneh Shojaei


  23. The Myth of Dragon`s Mountain / افسانه کوه اژدها 07:30
  24. Ιράν 2019
    Σκηνοθεσία: Asghar Safar, Abbas Jalali Yekta
    Σενάριο: Afsane Bakhshi
    Animation: Mehdi Darvishani
    Τεχνική: Cut-Out
    Μουσική: Milad Movahed
    Παραγωγή/Σχολή: Hooran Animation Studio


  25. Domus 09:10
  26. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Delphine Priet-Mahéo


  27. Flower and the Girl 09:19
  28. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Robin Heap



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!