Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 4


Τετάρτη 13/03/2019 12:00 - 14:00
Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Συνολική Διάρκεια: 01:48:59

  1. Stuck in the Middle 05:50
  2. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Denis Fleurion, Etienne Bonafini, Romain Marchetti, Cécile Minaud, Julien Adoum, Léo Nezot
    Σενάριο: Denis Fleurion, Romain Marchetti
    Animation: Denis Fleurion, Etienne Bonafini, Léo Nezot
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Bryan Devleeschouwer
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  3. The Bolt Connection 06:51
  4. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Nicolas Lebas, Claire Cartier, Mathilde Dourdy, Thibault Grunenberger, Maurine Lecerf, Shih-Hui Pan
    Σενάριο: Nicolas Lebas
    Animation: Nicolas Lebas, Claire Cartier
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Yohan Oscar, Christopher Riffi
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  5. Stuffed 06:34
  6. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Élise Simoulin, Édouard Heutte, Clotilde Bonnotte, Anna Komaromi, Marisa Di Vora Peixoto, Helena Bastioni
    Σενάριο: Élise Simoulin
    Animation: Édouard Heutte, Anna Komaromi, Helena Bastioni
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Romain Camiolo
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  7. Starvation / گرسنگی 07:12
  8. Ιράν 2018
    Σκηνοθεσία: Zahra Rostampour
    Σενάριο: Zahra Rostampour
    Animation: Zahra Rostampour
    Τεχνική: 2D Computer
    Μουσική: Farhad saffar
    Παραγωγή/Σχολή: Tehran University of Art


  9. Your Future 14:35
  10. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Petra Stipetic & Maren Wiese


  11. You used to bring me flowers / פעם הבאת לי פרחים 04:44
  12. Ισραήλ 2018
    Σκηνοθεσία: Nofar Schweitzer
    Τεχνική: Mix media - 2D animation combined with ink stamps of flowers.
    Μουσική: Tali Ben Itzhak


  13. My Franciszek / Mój Franciszek 05:00
  14. Πολωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Katarzyna K. Pieróg


  15. Bear With Me 04:46
  16. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Daphna Awadish
    Animation: Daphna Awadish
    Μουσική: Martin Fondse
    Παραγωγή/Σχολή: AKV St. Joost Master Institute


  17. ABEO 07:01
  18. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Brenda M. López Zepeda
    Σενάριο: Brenda M. López Zepeda
    Animation: Brenda M. López Zepeda, Ana Eskildsen
    Τεχνική: Stop Motion, Puppet, Sand animation, 2D Digital
    Μουσική: Adrian Gutierrez
    Παραγωγή/Σχολή: Mel Hoppenheim School of Cinema


  19. Perforato 04:39
  20. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Andrea Giovanni Sidoti & Hannes Oehen
    Σενάριο: Andrea Giovanni Sidoti & Hannes Oehen
    Animation: Andrea Giovanni Sidoti & Hannes Oehen
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: Raffael Pochanke
    Παραγωγή/Σχολή: Lucerne School of Arts and Design Bachelor of Arts in Animation, Jürgen Haas


  21. Tangle / Kalaf 07:36
  22. Ιράν 2019
    Σκηνοθεσία: Malihe Gholamzadeh


  23. Sand and Flower 04:20
  24. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: Jiaqi Wang
    Animation: Jiaqi Wang
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Floex
    Παραγωγή/Σχολή: Centre Academy of Fine Arts


  25. Echoes 04:28
  26. Ισραήλ 2018
    Σκηνοθεσία: roni Goldstein
    Σενάριο: roni G
    Animation: Roni G
    Τεχνική: mix
    Μουσική: Roni G & Tamir Klein
    Παραγωγή/Σχολή: Bezalel Academy of art and design


  27. Grand Bassin 06:37
  28. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Héloïse Coutrois, Chloé Plat, Victori Jalabert, Adèle Raigneau


  29. Wild Love 06:59
  30. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Luce Grosjean


  31. Hors piste 06:01
  32. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Léo Brunel, Loris Cavalier, Camille Jalabert, Oscar Malet


  33. Best friend 05:46
  34. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Nicholas Olivieri, Yi Shen, Juliana De Lucca, Varun Nair, David Feliu



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!