Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 3


Τρίτη 12/03/2019 16:00 - 18:00
Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Συνολική Διάρκεια: 01:45:58

  1. Lint 03:15
  2. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Lisa O'Sullivan
    Animation: Lisa O'Sullivan
    Τεχνική: 2D Animation, Paper-cut Stop Motion
    Μουσική: Alex James
    Παραγωγή/Σχολή: Central Saint Martins


  3. Reverie 07:45
  4. Δανία 2018
    Σκηνοθεσία: Philip Louis Piaget Rodriguez


  5. Manen 03:48
  6. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Thomas Anglade, Maxime Announ, Lucie Dessertine, Estelle Saint-Jours


  7. Les lèvres gercées 04:51
  8. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Fabien Corre & Kelsi Phung


  9. Hors de l'eau 08:00
  10. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Simon Duong Van Huyen, Joël Durnad, Thibault Leclerq, Valentin Lucas, Andrei Sitari


  11. The Third Script / Khajavi 05:45
  12. Σινγκαπούρη 2017
    Σκηνοθεσία: Javad Khajavi


  13. Drowning / Ertrinken 05:30
  14. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Pedro Harres
    Σενάριο: pedro harres
    Animation: hermes de lima, nobu suzuki, marcos piolla
    Τεχνική: 2D digital + 3D
    Μουσική: Yu Hung Lin
    Παραγωγή/Σχολή: Babelsberg Filmuniversitaet


  15. 7.18.25 08:00
  16. Σινγκαπούρη 2018
    Σκηνοθεσία: Phoebe Ting, Hu Min Hao, Jolene Tan
    Animation: Phoebe Ting, Hu Min Hao, Jolene Tan
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Chris Tan, Ernie Goh
    Παραγωγή/Σχολή: Nanyang Technological University, School of Art, Design and Media


  17. Am I Oright 04:07
  18. Ταϊβάν 2017
    Σκηνοθεσία: Yen Liang Chen
    Σενάριο: Yen Liang Chen
    Animation: Yen Liang Chen
    Τεχνική: Yen Liang Chen
    Μουσική: Yen Liang Chen
    Παραγωγή/Σχολή: National Taiwan University of Arts


  19. Synched 02:23
  20. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Cassie shao


  21. Anna 03:01
  22. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Boris Fernandez
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Etude 03:42
  24. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Sarah Amburgey
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Socks: A Story About Pairs 02:10
  26. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Callahan Bracken
    Σενάριο: Callahan Bracken
    Παραγωγή/Σχολή: Callahan Bracken
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Descent 03:44
  28. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Hailey Katelynn Marshall
    Animation: Hailey Katelynn Marshall
    Τεχνική: 2D Animation
    Παραγωγή/Σχολή: University of California, Los Angeles


  29. Expend 03:50
  30. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Bismark Fernandes
    Σενάριο: Bismark Fernandes
    Παραγωγή/Σχολή: Bismark Fernandes


  31. Should You Meet A Lady In A Darkened Wood 03:54
  32. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Daniel Stankler
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. Cosmocean 03:26
  34. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Ryan Adkins, Najah Arthur, Victor Buromskikh, Sooji Hong, Vinod Krishnan, Tehniyat Shaikh, Alexis Thompson
    Τεχνική: Mixed-media animation
    Παραγωγή/Σχολή: Savannah College of Art and Design / Atlanta; Faculty Supervisor: Becky Wible Searles


  35. Bird Milk 04:33
  36. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Christoper Strickler
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  37. How to make a ghost 02:26
  38. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Gabriela Escovar
    Σενάριο: Gabriela Escovar
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  39. Glissando 04:06
  40. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Min Shi


  41. That Makes Two of Us 05:10
  42. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Tim Hawkins
    Σενάριο: Tim Hawkins
    Παραγωγή/Σχολή: Tim Hawkins


  43. Mud 12:32
  44. Πολωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Alicja Blaszczynska
    Σενάριο: Alicja Blaszczynska
    Animation: Alicja Blaszczynska, Aleksandra Wit
    Τεχνική: 2d
    Μουσική: Sebastian Ladyzynski
    Παραγωγή/Σχολή: Piotr Furmankiewicz, Mateusz Michalak



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!