Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Πειραματικές 2


Παρασκευή 15/03/2019 21:00 - 22:00
ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Συνολική Διάρκεια: 01:08:05

  1. Monsters in the fridge / Monstruos en el refri 06:43
  2. Μεξικό 2018
    Σκηνοθεσία: Laura Elena Torres Vargas


  3. Graffiti 01:00
  4. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Rick Niebe
    Animation: Rick Niebe
    Τεχνική: stop motion
    Μουσική: TTUKUNAK (Maika & Sara Gomez) Live in Grottaglie (ITALY) 1 may 2011 (excerpt)


  5. Pas de deux - after McLaren 03:08
  6. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Edward Ramsay-Morin


  7. Safety 03:37
  8. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Cassie Shao


  9. Echo of Falling Man (2017) 02:54
  10. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Harm Weistra, Eddi Bal
    Σενάριο: Harm Weistra, Eddi Bal
    Animation: Echo of Falling Man
    Τεχνική: 2D and 3D animation
    Μουσική: silent
    Παραγωγή/Σχολή: n.a.


  11. Immerge 3 02:00
  12. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Gill Bliss
    Σενάριο: Musical soundtrack - Circus Marcus


  13. Flora / 꽃 04:17
  14. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Chaerin Im
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. Senses of Time 05:00
  16. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Wenhua Shi
    Animation: Wenhua Shi
    Μουσική: Dajuin Yao


  17. Three Sketches 07:56
  18. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Adam Butcher
    Σενάριο: Adam Butcher
    Παραγωγή/Σχολή: Adam Butcher


  19. Red Bird and Cave 05:18
  20. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Zey Li
    Animation: Zeyi Li
    Τεχνική: Hand Drawing
    Μουσική: Conor Stechschulte


  21. Digital Graffiti 04:09
  22. Ρουμανία 2017
    Σκηνοθεσία: Ruxandra Mitache


  23. Mi Di Worm No. 10 01:00
  24. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Barbara Peikert
    Σενάριο: Baraba-pe
    Animation: Baraba-pe
    Τεχνική: 2-Stop motion
    Μουσική: Baraba-pe
    Παραγωγή/Σχολή: Atelier a./f Barbara Peikert
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Morse 02:52
  26. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Tom Bessoir
    Animation: Tom Bessoir and John Baumann
    Τεχνική: Digital
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Fun to Cook "World's Best Food" 03:34
  28. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Dongjun Kim


  29. September 3rd 2015 08:45
  30. Κροατία 2018
    Σκηνοθεσία: Sara Jurincic
    Σενάριο: Sara Jurincic
    Παραγωγή/Σχολή: Anita Bastasic / Restart


  31. Laugh Lines / Lachfalten 05:52
  32. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Patricia Wenger
    Σενάριο: Patricia Wenger
    Animation: Michael Flückiger, Zéa Schaad, Patricia Wenger, Kevin Duong
    Τεχνική: Hand Drawn Animation
    Μουσική: Joachim Flüeler
    Παραγωγή/Σχολή: YK Animation Studio GmbH/Hochschule Luzern Design & Kunst



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!