Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 5


Τετάρτη 13/03/2019 14:00 - 16:00
Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Τομέας Χαρακτικής
Συνολική Διάρκεια: 01:46:47

  1. Las del Diente 05:28
  2. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Ana Pereze Lopez


  3. Medium Rare 04:35
  4. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Luca Cioci


  5. Sounds Good 09:50
  6. Εσθονία 2018
    Σκηνοθεσία: Sander Joon


  7. Just Passing With Dr. Zussman 04:40
  8. Ισραήλ 2017
    Σκηνοθεσία: Yannay Matarasso, Anat Efrati


  9. Flipped 04:54
  10. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Hend Esmat and Lamiaa Diab
    Animation: Lamiaa Diab, Hend Esmat, Patrycja Szypula, Melissa Pinto, Wiktoria Filipiak
    Τεχνική: 2D Digital Animation
    Μουσική: Patrick Henchman
    Παραγωγή/Σχολή: Bristol School of Animation - UWE


  11. A blink of an eye / Augenblicke 03:55
  12. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Kiana Naghshineh


  13. Undergrowth 05:33
  14. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Laura White


  15. Embers / Braises 06:30
  16. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Estelle Gattlen & Sarah Rothenberger
    Σενάριο: Estelle Gattlen & Sarah Rothenberger
    Animation: Estelle Gattlen & Sarah Rothenberger
    Τεχνική: 2d, Digitally animated, printed and cleaned analogue
    Μουσική: Christoph Scherbaum
    Παραγωγή/Σχολή: HSLU Design & Kunst / BA Animation Jürgen Haas


  17. Fuse 07:18
  18. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Shadi Adib
    Σενάριο: Simon Thummet, Shadi Adib
    Animation: Shadi Adib, Kim Liersch
    Τεχνική: 2D hand drawn on paper
    Μουσική: Marius Kirsten
    Παραγωγή/Σχολή: Filmakademie Baden-Wurttemberg


  19. The Stained Club 06:39
  20. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang, Béatrice Viguier
    Σενάριο: Mélanie Lopez
    Animation: Simon Boucly, Chan Stéphie Peang
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Valentin Lafort
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  21. Tailored / Sur Mesure 07:12
  22. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Léa Cousty, Chloé Astier, Raphaël Guez, Mélanie Fourgeaud, Hugo Bourriez, Victoire Le Dourner
    Σενάριο: Léa Cousty
    Animation: Léa Cousty, Mélanie Fourgeaud, Hugo Bourriez
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Valentin Lafort
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  23. No Gravity / Sans Gravité 07:56
  24. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Charline Parisot, Jérémy Cissé, Fioretta Caterina Cosmidis, Flore Allier-Estrada, Maud Lemaître-Blanchart, Ludovic Abraham
    Σενάριο: Charline Parisot
    Animation: Charline Parisot, Maud Lemaître-Blanchart, Ludovic Abraham
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Arslan Elbar
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  25. Pulse 06:38
  26. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Sarah Forest, Cécile Floucat, Pauline Javelot, Juliette Gales, Thibaut Wambre, Kevin De Garidel
    Σενάριο: Sarah Forest
    Animation: Juliette Gales
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Kevin Bardin
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  27. The Elephants Will Be Happy / Les Éléphants Seront Contents 06:57
  28. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Lucas Roussel, Charlotte Brun, Loïc Frimat, Vincent Labis, Adrien Lannoy, Alice Lepoutre
    Σενάριο: Lucas Roussel
    Animation: Adrien Lannoy, Charlotte Brun
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Paul Michael Harris, David Weston, David Tobin, Jeff Meegan
    Παραγωγή/Σχολή: Supinfocom Rubika


  29. Mice, a small story 04:33
  30. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Jade Baillargeault, Nazli Doale, Dimitri James, Quang Daniel La, Morgane Lau, Mélanie Pango, Manon Pringault


  31. Stories My Mother Told Me: Episode1: Three brothers and the old woman 04:20
  32. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Doreen A Edemafaka
    Σενάριο: Doreen A Edemafaka
    Animation: Puppet
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: Hayat Selim
    Παραγωγή/Σχολή: University of the Arts London CSM


  33. Delicious Light 03:34
  34. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Gaia Marcaccini
    Μουσική: Gaia Marcaccini & Jordan Meltzer


  35. New Devonia 02:30
  36. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Kelly Mann
    Σενάριο: Skye Tati
    Animation: Tomos McDermott, Layah Bramhall, Maddy Dunlop, Kelly Mann
    Τεχνική: 2D digital
    Μουσική: Krystian Lamb
    Παραγωγή/Σχολή: Kelly Mann


  37. Polar Opposites 03:45
  38. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Diana Wey
    Σενάριο: Diana Wey
    Παραγωγή/Σχολή: Diana Wey



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!