Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Πειραματικές 3


Παρασκευή 15/03/2019 22:15 - 23:15
ΣΕΡΑΦΕΙΟ, δήμου Αθηναίων
Συνολική Διάρκεια: 01:24:26

  1. Mirrors and the Message 05:55
  2. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Marie Lavis
    Animation: Marie Lavis
    Τεχνική: Stop motion, traditional, ink on paper
    Μουσική: Shai Maestro
    Παραγωγή/Σχολή: HEAD-Geneva


  3. The Dachshund in a Picture Frame / ТAK$A 09:55
  4. Ρωσία 2018
    Σκηνοθεσία: Tatiana Skorlupkina
    Σενάριο: Tatiana Skorlupkina
    Animation: Tatiana Skorlupkina
    Τεχνική: Mix media (2D, oil - canvas, drawing on frame, other)
    Μουσική: Tatiana Skorlupkina
    Παραγωγή/Σχολή: LLC Trendvind, Art Studio "Fedor Sever"


  5. The future that we lost / 丟失的未来 08:09
  6. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: Gao Wenqian
    Σενάριο: Gao Wenqian
    Animation: Gao Wenqian
    Τεχνική: 2D, Ink on Paper
    Μουσική: Jiao Yusi/Li yilong
    Παραγωγή/Σχολή: Xue Bing


  7. Duerrenwaid 8 / Dürrenwaid 8 07:00
  8. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Kirsten Carina Geißer, Ines Christine Geißer


  9. Saba 03:48
  10. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Marie Larrivé and Lucas Malbrun
    Σενάριο: Lucas Malbrun, Marie Larrivé
    Animation: Lucas Malbrun, Marie Larrivé, Morgane le Pechon, Jean-Baptiste Peltier, Marion Auvin, Rosalie Loncin, Ambre Decruyenaere
    Μουσική: Samantha & Sabrina
    Παραγωγή/Σχολή: Eddy Production


  11. (Abstract nr.2 ) Shellshock 01:41
  12. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Jeroen ter Welle
    Σενάριο: J. Ter Welle
    Animation: J. Ter Welle
    Τεχνική: 2D photo's
    Μουσική: none


  13. (Abstract nr. 3 ) Leaf / (Abstrakt nr. 3 ) Leaf 02:54
  14. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Jeroen ter Welle
    Σενάριο: J. ter Welle
    Animation: J. ter Welle
    Τεχνική: mixed media
    Μουσική: none


  15. Intermediate landscapes / Paysages intermédiaires 09:30
  16. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Richard Negre
    Σενάριο: Richard Negre
    Animation: Richard Negre
    Τεχνική: paper cut-outs
    Μουσική: David Le Bouhellec
    Παραγωγή/Σχολή: aaa production


  17. Congratulations! 01:00
  18. 2018
    Σκηνοθεσία: Lidia Lidia


  19. The Land of the 3-Drink Minimum 04:22
  20. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Jeremy Speed Schwartz


  21. Bloodie Writes an Anthem / Xu 03:41
  22. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Rebecca Ruige Xu
    Animation: Rebecca Ruige Xu, Sean Hongsheng Zhai
    Τεχνική: Programming generated animation
    Παραγωγή/Σχολή: http://rebeccaxu.com


  23. BOOKANIMA: Dance 07:31
  24. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Shon Kim


  25. Maniac Landscapes 07:30
  26. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Matthew Wade
    Σενάριο: Matthew Wade
    Παραγωγή/Σχολή: Matthew Wade, Sara Lynch


  27. What is always there 04:03
  28. 2017
    Σκηνοθεσία: Cecilia Sweet-Coll


  29. Venus in Aquarius. Chapter II: Ana / Venus en Acuario. Capítulo II: Ana 07:27
  30. Κολομβία 2018
    Σκηνοθεσία: David Silva
    Σενάριο: David Silva
    Animation: David Silva, Anderson Gonzalez, Carolyne Barco, Alejandra Peñaloza, Cesar Paredes, Jonathan Panqueva
    Τεχνική: Rotoscope
    Μουσική: Kevin Ariza
    Παραγωγή/Σχολή: Laura Castillo



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!