Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 13


Κυριακή 17/03/2019 18:00 - 20:00
Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Συνολική Διάρκεια: 01:34:45

  1. Dancing frog 10:20
  2. 2018
    Σκηνοθεσία: Kim jinman
    Σενάριο: Kim Jinman, Chon Jiyoung
    Τεχνική: Puppet
    Μουσική: JANG Younggyu
    Παραγωγή/Σχολή: Chon Jiyoung
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. The boy and the owl / O rapaz e a coruja 12:18
  4. Πορτογαλία 2018
    Σκηνοθεσία: Mário Gajo de Carvalho
    Σενάριο: Mário Gajo de Carvalho
    Animation: Catarina Guerreiro, Mário Gajo de Carvalho, Diana Zakhariya, Gustavo Baía
    Τεχνική: 2D and Manual drawing.
    Μουσική: Mário Gajo de Carvalho
    Παραγωγή/Σχολή: Mário Gajo de Carvalho


  5. The brave Heart or (The day we enabled the sleepwalking protocol) 09:52
  6. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Luca Schenato, Sinem Vardarli
    Σενάριο: Luca Schenato
    Τεχνική: 3D , 2D
    Παραγωγή/Σχολή: Luca Schenato, Sinem Vardarli


  7. Happiness 06:13
  8. Βουλγαρία 2018
    Σκηνοθεσία: Dimitar Dimitrov
    Σενάριο: Dilyan Elenkov
    Παραγωγή/Σχολή: Dimitar Dimitrov
    Γλώσσα διαλόγων: Βουλγαρικά


  9. reANIMATED 04:12
  10. Κροατία 2017
    Σκηνοθεσία: Vedran Klemen


  11. The Levers 09:24
  12. 2018
    Σκηνοθεσία: Boyoung Kim
    Σενάριο: Boyoung Kim
    Animation: Boyoung Kim, Hyun Kim, Nayoung Kim
    Τεχνική: 2D Computer
    Παραγωγή/Σχολή: Nayoung Kim
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Fifi Fatale 13:47
  14. Σλοβακία 2018
    Σκηνοθεσία: Mária Kralovič
    Σενάριο: Jana Gombíková, Mária Kralovič
    Παραγωγή/Σχολή: Peter Badač


  15. Horizon 03:36
  16. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Amandine Senny
    Σενάριο: Amandine Senny
    Τεχνική: stop-motion
    Μουσική: Sylvain Gourlay


  17. AstroLOLogy - Cancer - Falling For You 02:00
  18. Μαλαισία 2018
    Σκηνοθεσία: Ken Foong
    Σενάριο: Mark Gravas & Bradley Trevor Grieve and Team
    Παραγωγή/Σχολή: Lemon Sky Studios


  19. The Choice 04:03
  20. Εσθονία 2018
    Σκηνοθεσία: Alexandra Shаdrina
    Σενάριο: Alexandra Shаdrina
    Παραγωγή/Σχολή: Natalja Matsenene, Larisa Knyazeva
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Rebellious Essence / Uporni duh 04:59
  22. Σλοβενία 2017
    Σκηνοθεσία: Ana Čigon
    Σενάριο: Ana Čigon
    Animation: Ana Čigon
    Τεχνική: 2D cutout computer animation
    Μουσική: Vasja Progar
    Παραγωγή/Σχολή: Ana Čigon


  23. St(r)ay / (迷)留 08:34
  24. Ταϊβάν 2017
    Σκηνοθεσία: Chiang Yao
    Σενάριο: Chiang Yao
    Animation: Chiang Yao, Wing Lin, Yngyn Lee
    Τεχνική: 3D Computer Animation
    Μουσική: Katy Jarzebowski
    Παραγωγή/Σχολή: Yiju Chiang


  25. Things You Can Do With Extendable Arms 01:47
  26. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Luca Paulli
    Τεχνική: CGI
    Μουσική: Will Wadham


  27. Selfies 03:40
  28. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Claudius Gentinetta
    Σενάριο: Claudius Gentinetta
    Animation: Cécile Brun, Claudius Gentinetta; Arzu Saglam
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: Peter Bräker und Claude Kaiser
    Παραγωγή/Σχολή: Claudius Gentinetta
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!