Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 7


Κυριακή 17/03/2019 18:00 - 20:00
Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Συνολική Διάρκεια: 01:48:45

  1. Rain 05:00
  2. Πολωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Piotr Milczarek
    Σενάριο: Piotr Milczarek
    Animation: Piotr Milczarek
    Τεχνική: 2d
    Παραγωγή/Σχολή: Piotr Furmankiewicz, Mateusz Michalak


  3. MVP 03:50
  4. Πολωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Artur Marcol
    Σενάριο: Artur Marcol
    Animation: Artur Marcol
    Τεχνική: 3d
    Μουσική: -
    Παραγωγή/Σχολή: Piotr Furmankiewicz, Mateusz Michalak


  5. A.B... 04:50
  6. Κύπρος 2018
    Σκηνοθεσία: Antony Petrou
    Σενάριο: Antony Petrou
    Παραγωγή/Σχολή: Angelo D Agostino


  7. Coyote 09:55
  8. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Lorenz Wunderle
    Σενάριο: Lorenz Wunderle
    Animation: Aira Joana, Etienne Mory, Fela Bellotto, Julia Munz, Lorenz Wunderle
    Τεχνική: Hand Drawn Animation
    Μουσική: Rahel Zimmermann
    Παραγωγή/Σχολή: Ramon Schoch, YK Animation Studio GmbH, Lukas Pulver, YK Animation Studio GmbH


  9. Limbo 05:21
  10. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Jennifer Stachovic
    Animation: Jennifer Stachovic
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Above All / Par-dessus Tout 10:42
  12. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Lisa Klemenz
    Σενάριο: Lisa Klemenz
    Παραγωγή/Σχολή: Luc Camilli


  13. Obon 15:00
  14. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: André Hörmann, Samo (Anna Bergmann)
    Σενάριο: André Hörmann
    Animation: Samo (Anna Bergmann)
    Μουσική: Daniel Regenberg
    Παραγωγή/Σχολή: HÖRMANN FILMPRODUKTION and VIZION in coproduction with TIGER UNTERWEGS FILMPRODUKTION


  15. The Wrong Rock 13:21
  16. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Michael Cawood
    Παραγωγή/Σχολή: Julie Pifher
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. Boilermaker 04:05
  18. Εσθονία 2018
    Σκηνοθεσία: Risto Kütt
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Metal Mouse vs. The System 02:54
  20. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Paul Johnson
    Σενάριο: Paul Johnson
    Παραγωγή/Σχολή: Paul Johnson
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Let my Fly 05:37
  22. Ινδία 2018
    Σκηνοθεσία: Debabrta Kar
    Σενάριο: Debabrta Kar
    Παραγωγή/Σχολή: Pralay Kar


  23. At First Sight 16:10
  24. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Sjaak Rood
    Σενάριο: Sjaak Rood
    Animation: Sjaak Rood
    Τεχνική: 2D drawn animation
    Μουσική: Martin Fondse, Claudio Puntin, Jörg Brinkmann
    Παραγωγή/Σχολή: Paul de Heer


  25. Bei Mir Bist Du Schön 12:00
  26. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Bouwine Pool
    Σενάριο: Bouwine Pool
    Animation: Marianne Eijgendaal, Wiep Teeuwisse, Mirte Tas
    Τεχνική: 2D computer animation
    Μουσική: Miguel Boelens
    Παραγωγή/Σχολή: Jiek Weishut



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!