Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 5


Σάββατο 16/03/2019 18:00 - 20:00
Οικία Θεοτοκοπούλου, δήμου Αθηναίων
Συνολική Διάρκεια: 01:46:57

  1. Finity Calling 15:00
  2. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Jasper Kuipers
    Σενάριο: Jasper Kuipers
    Animation: Jasper Kuipers
    Τεχνική: stop-motion
    Μουσική: -
    Παραγωγή/Σχολή: Koert Davidse, Marc Thelosen, Eric Goossens, Anton Roebben


  3. From the Snow-Covered Hill 14:00
  4. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Matty Jorissen, Wijnand Driessen
    Σενάριο: Matty Jorissen, Wijnand Driessen
    Animation: Ariadne Vandewijer, Atanas Filipov, Avgustina Vasileva, Camiel Hermans, Diana Monova, Dennis van Hout, Elie Klimis, Gert-Jan Beyens, Jan Kegels, Kimberley Chow, Laure Hillen, Matty Jorissen, Olivia Derie, Paul de Blieck, Pepijn Claus, Pieter van Luffelen,
    Τεχνική: 2D animation, with hand-painted backgrounds
    Μουσική: Maurits Overdulve
    Παραγωγή/Σχολή: Frédéric Dirickx, Marc Thelosen


  5. Baton / Knuppel 04:22
  6. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Reynaert Vosveld
    Σενάριο: Reynaert Vosveld
    Animation: Reynaert Vosveld
    Τεχνική: 2D computer animation
    Μουσική: -
    Παραγωγή/Σχολή: Reynaert Vosveld


  7. The Origin of Sound 13:15
  8. Βέλγιο 2018
    Σκηνοθεσία: Paul Driessen, Toon Loenders
    Σενάριο: Paul Driessen
    Animation: Ralf Hekkenberg, Wouter Bongaerts, Wouter Sel, Ben Tesseur & Steven De Beul, Frodo Kuipers, Sjaak Rood, Pieter Samyn, Dieter Dresselaers, Bruno Wouters, Pieter Vanluffelen, Willem Lagerwaard, Bram Van Rompaey & Reinout Swinnen, Frits Standaert, Joost Lieu
    Τεχνική: mixeed techniques
    Μουσική: G.M.Huddy
    Παραγωγή/Σχολή: Geert van Goethem, Linda Sterckx, Michiel Snijders, Arnoud Rijken


  9. Apple of My Eye 05:50
  10. Σινγκαπούρη 2018
    Σκηνοθεσία: Davide Benvenuti
    Παραγωγή/Σχολή: Davide Benvenuti


  11. Jamie's Paper Train 07:30
  12. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Brandon Lloyd, Joel Shemrock
    Σενάριο: Brandon Lloyd, Joel Shemrock
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Purr-fectly Rude Awakening 02:10
  14. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: J. Meeka Stuart, Brandon Lloyd, Joel Shemrock
    Σενάριο: PIP Animation Services Inc.
    Παραγωγή/Σχολή: Glenn Brown
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. Lost Steps 10:55
  16. Σουηδία 2018
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. The Simple Carnival - Go Away I Like You Too Much 02:38
  18. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Jeff Boller
    Σενάριο: Jeff Boller
    Animation: Jeff Boller
    Τεχνική: CG and hand drawn animation
    Μουσική: Jeff Boller
    Παραγωγή/Σχολή: Jeff Boller
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Muedra 09:00
  20. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Cesar Diaz Melendez
    Σενάριο: Cesar Diaz Melendez
    Animation: Cesar Diaz Melendez
    Τεχνική: Stop motion
    Μουσική: Cesar Diaz Melendez
    Παραγωγή/Σχολή: Pedro Collantes


  21. When We Were Free 02:15
  22. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Mark Franz
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Trainwreck 04:53
  24. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Bianca Calandra
    Animation: Bianca Calandra
    Τεχνική: Stop motion
    Μουσική: by 'Machine est mon Coeur'
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Broken Being / Tàn Thể 15:09
  26. 2018
    Σκηνοθεσία: Quang Dang
    Σενάριο: Quang Dang, Giang Nguyen, Hai Pham
    Παραγωγή/Σχολή: Nhu Le



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!