Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 2


Τετάρτη 13/03/2019 12:00 - 14:00
Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Συνολική Διάρκεια: 01:54:06

  1. Next Stop 02:06
  2. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Brad Gibson
    Σενάριο: Brad Gibson
    Animation: 2D traditional
    Τεχνική: TVPaint
    Μουσική: Heinz Kiessling (Extreme Music)
    Παραγωγή/Σχολή: Jesters Animation
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. Miazmat 04:08
  4. Πολωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Klaudiusz Wesołowski
    Σενάριο: Klaudiusz Wesołowski
    Μουσική: Pawel Blaszczak
    Παραγωγή/Σχολή: Platige Image


  5. The Backward Astronomer 10:00
  6. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Jake Nelson
    Σενάριο: Jade Shames
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Bolero Station / Bolero Station (Work in progress, will be finished by the end of june) 09:40
  8. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Rolf Brönnimann
    Σενάριο: Rolf Brönnimann
    Παραγωγή/Σχολή: bbdesign, Rolf Brönnimann, Signorell Films, Riccardo Signorell
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  9. Reach the Sky 05:49
  10. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Daniel Sterlin-Altman
    Σενάριο: Daniel Sterlin-Altman
    Παραγωγή/Σχολή: Shaun Brodie
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Butterfly & Mouse / Пеперуда и Мишка 14:19
  12. Βουλγαρία 2019
    Σκηνοθεσία: Mira Yankova
    Σενάριο: Mira Yankova
    Παραγωγή/Σχολή: Roumen Barrosov


  13. Birds of a Feather 07:42
  14. Αυστραλία 2018
    Σκηνοθεσία: Bianca Nall
    Σενάριο: Bianca Nall
    Παραγωγή/Σχολή: Jed Cahill, Shane Nall


  15. Icons 05:10
  16. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Ronnie Cramer
    Σενάριο: Ronnie Cramer
    Παραγωγή/Σχολή: Ronnie Cramer
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. The Queen of the South Sea 06:10
  18. Σινγκαπούρη 2018
    Σκηνοθεσία: Isaac Kerlow
    Σενάριο: Isaac Kerlow
    Animation: Jegannath Ramanujam
    Μουσική: Sergio Moure
    Παραγωγή/Σχολή: Isaac Kerlow
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. The Spirit Seam 14:52
  20. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Ashley Gerst
    Σενάριο: Ashley Gerst
    Animation: 3D and 2D Animation
    Τεχνική: Mixed Media: the film mixes sculpted sets (that are photographed) with 3D animated characters and 2D animated effects.
    Μουσική: Sonata in Spoons and Dulcimer for D: Abby the Spoon Lady and Lyle Rickards; Sprinkle Coal Dust on my Grave: Orville J. Jenks; 1948 World Series Game 5 Recording: Mel Allen with Jim Britt; Dream of a Miner's Child: The Stanley Brothers; Run for Life, Death
    Παραγωγή/Σχολή: n/a
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Idle, Torrent 02:31
  22. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Alex Moy
    Μουσική: Bryan Natalio


  23. They Hunt 12:21
  24. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Rhys Byfield
    Σενάριο: Rhys Byfield
    Παραγωγή/Σχολή: Hannah Lee Miller
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Large Scale Absurdities, Vol. 3: Docile Town 04:20
  26. Κύπρος 2019
    Σκηνοθεσία: Charalambos Margaritis


  27. Anacronte 14:58
  28. Αργεντινή 2018
    Σκηνοθεσία: Raúl Koler, Emiliano Sette
    Σενάριο: Raúl Koler, Sabrina Pace
    Παραγωγή/Σχολή: Emiliano Sette, Yashira Jordán, Francisco Zamudio



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!