Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Ελληνικό διαγωνιστικό


Σάββατο 16/03/2019 20:00 - 22:00
Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Συνολική Διάρκεια: 01:46:43

  1. Autosuggestion / Αυθυποβολή 05:25
  2. Ελλάδα 2017
    Σκηνοθεσία: Paraskevi Koutalou


  3. While I keep on Dreaming / Όσο συνεχίζω να Ονειρεύομαι 06:21
  4. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: Giorgos Chatzellis
    Σενάριο: Giorgos Chatzellis
    Animation: Giorgos Chatzellis
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: Thanos Bikakis, Giorgos Gargalas
    Παραγωγή/Σχολή: Ionian University, Audio Visual Arts Department


  5. Digitized 2018 02:12
  6. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: Odd Bleat


  7. Natron 05:57
  8. Ελλάδα 2017
    Σκηνοθεσία: Aris Apartian, Sofia Avramidou
    Σενάριο: Aris Apartian, Sofia Avramidou
    Animation: Aris Apartian, Sofia Avramidou
    Τεχνική: Traditional 2D Animation
    Μουσική: George R. Gaitanos
    Παραγωγή/Σχολή: A.T.E.I of Athens


  9. Ooffee 19:04
  10. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: Alexandros Vounatsos
    Σενάριο: ALEXANDROS VOUNATSOS
    Animation: ALEXANDROS VOUNATSOS
    Τεχνική: 3d animation with 2d graphics
    Μουσική: ALEXANDROS VOUNATSOS
    Παραγωγή/Σχολή: University of Thessaly


  11. Push-Up 01:21
  12. Ελλάδα 2019
    Σκηνοθεσία: Vasileios Papageorgiou


  13. The world above the sea / Ο κόσμος πάνω από τη θάλασσα 07:39
  14. Ελλάδα 2019
    Σκηνοθεσία: Kostas Digkas
    Σενάριο: Kostas Digkas
    Animation: Oleksandr Eleftheros
    Μουσική: Daphne Zafeirakopolou, Kevin MacLeod


  15. This Love / Cet Amour 05:05
  16. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: Antonis Kyritsanis
    Παραγωγή/Σχολή: thavmacinema


  17. The Moment / Η Στιγμή 09:21
  18. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: Yannis Stefanakis


  19. C.P. Cavafy THE CITY | Wherever I turn my eyes to / Κ.Π. Καβάφης Η ΠΟΛΙΣ | Όπου το μάτι μου γυρίσω 03:24
  20. Ελλάδα 2019
    Σκηνοθεσία: Aristarchos Papadaniel, Panagiotis Kountouras
    Σενάριο: Aristarchos Papadaniel
    Animation: Aristarchos Papadaniel
    Τεχνική: Live action + 2D animation
    Μουσική: Αρίσταρχος Παπαδανιήλ
    Παραγωγή/Σχολή: Syllipsis


  21. Tokei Maru 15:00
  22. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: Zachos Samoladas
    Σενάριο: Zachos Samoladas
    Animation: Zachos Samoladas
    Τεχνική: 2D hand drawn animation
    Μουσική: Ryan Camus
    Παραγωγή/Σχολή: GenesisPix


  23. Inheritance 05:48
  24. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: George Kalofolias, George Baourdas
    Σενάριο: George Kalofolias
    Animation: George Baourdas
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: George Baourdas / Evangellos Athanasias
    Παραγωγή/Σχολή: George Baourdas


  25. Wandering 05:12
  26. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: Lambrini Loukaidi


  27. Elle reads on a summer day / Η Έλλη διαβάζει το καλοκαίρι 03:30
  28. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: Lambrini Loukaidi


  29. Chromosoma 04:46
  30. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: Sonia Kechagia
    Σενάριο: Sonia Kechagia


  31. Inverse 06:38
  32. Ελλάδα 2018
    Σκηνοθεσία: Ioanna Tsinividi
    Σενάριο: Spiros Gratsias
    Animation: Kostas Demetropoulos
    Τεχνική: 3D animation
    Μουσική: Stafanos Konstantinidis, Nassos Sopilis
    Παραγωγή/Σχολή: Produced by Harold Herbert
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!