Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 1


Τρίτη 12/03/2019 12:00 - 14:00
Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Συνολική Διάρκεια: 01:52:20

  1. Hidden 06:06
  2. 2018
    Σκηνοθεσία: Heejoo Kim
    Σενάριο: Margaret Lockwood-lass
    Παραγωγή/Σχολή: Heejoo Kim


  3. Flossenburg 06:30
  4. 2017
    Σκηνοθεσία: Heejoo Kim
    Σενάριο: Heather Elliot-Famularo
    Παραγωγή/Σχολή: Heejoo Kim


  5. Thatha's Secret 08:30
  6. Ινδία 2018
    Σκηνοθεσία: Sharanya Ramesh
    Σενάριο: Tanya Agarwala, Sharanya Ramesh, V S Kumar (Tamil)
    Παραγωγή/Σχολή: V S Ramesh, Mala Ramesh


  7. Where Am I Going? / 當一個人 15:00
  8. Ταϊβάν 2018
    Σκηνοθεσία: Huang Yun-Sian, Tsai Yi-Chin
    Σενάριο: Huang Yun-Sian
    Παραγωγή/Σχολή: Hsieh Pei-Wen


  9. The Blue from Heaven 03:39
  10. Ηνωμένο Βασίλειο 2019
    Σκηνοθεσία: Suzie Hanna
    Σενάριο: Stevie Smith
    Παραγωγή/Σχολή: Suzie Hanna
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Humra. Srories about Human Rights 04:45
  12. 2019
    Σκηνοθεσία: Konstantin Komardin
    Σενάριο: Heehoos Jah
    Animation: no
    Μουσική: Ilya Chistyakov, Mikhail Ostrovsky, Petr Tikhonov, German Mamaev
    Γλώσσα διαλόγων: Ρωσικά


  13. Ghosts 04:29
  14. Ηνωμένο Βασίλειο 2019
    Σκηνοθεσία: Michael Hughes
    Σενάριο: Michael Hughes
    Παραγωγή/Σχολή: Tony Presley
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. My Generation 08:04
  16. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Ludovic Houplain
    Σενάριο: Mirwaïs Ahmadzaï, Ludovic Houplain
    Παραγωγή/Σχολή: H5, 50/50 Productions


  17. Mercurio 10:00
  18. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Michele Bernardi
    Σενάριο: Michele Bernardi
    Animation: Michele Bernardi
    Τεχνική: 2D, Rotoschope
    Μουσική: Luca D'Alberto
    Παραγωγή/Σχολή: Michele Bernardi


  19. Love Story 10:00
  20. Βέλγιο 2018
    Σκηνοθεσία: Laura Ibáñez López
    Σενάριο: Laura, Ibáñez López
    Animation: Laura, Ibáñez López
    Τεχνική: 2D, Cut-outs, Paint on Glass, Photocopies, Photos
    Μουσική: Kobe Boon
    Παραγωγή/Σχολή: Laura, Ibáñez López
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  21. White Lobster / Langosta Blanca 09:00
  22. Μεξικό 2019
    Σκηνοθεσία: Paul Gómez López
    Σενάριο: Paul Gómez López, Eddy Guifarro
    Animation: Paul Gómez López
    Τεχνική: 2D, Claymation, Puppets, Stop Motion
    Μουσική: Gerardo Enciso
    Παραγωγή/Σχολή: Gonzalo Estrada


  23. Feminam 02:00
  24. Βέλγιο 2017
    Σκηνοθεσία: Marijke de Belie
    Σενάριο: Marijke De Belie
    Animation: Marijke De Belie
    Τεχνική: Others
    Μουσική: Marijke De Belie
    Παραγωγή/Σχολή: Marijke De Belie


  25. The future we lost 08:08
  26. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: Wenqian Gao
    Σενάριο: Gao Wenqian
    Animation: Gao Wenqian
    Τεχνική: 2D, Ink on Paper
    Μουσική: Jiao Yusi
    Παραγωγή/Σχολή: Xue Bing
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  27. Biowaste Reserve / Bioabfallreservat 16:09
  28. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Larissa Sharina
    Σενάριο: Larissa Sharina
    Animation: Larissa Sharina
    Τεχνική: Puppets, Stop Motion
    Μουσική: Oleh Gultz
    Παραγωγή/Σχολή: Illuklasse HGB Leipzig
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!