Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Ενότητες

Σπουδαστικές 1
Παρασκευή 26/03/2021 09:00 - 11:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Παρασκευή 26/03/2021 21:00 - 23:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:36:25

  1. Mother / "אמא", Gal Kinan, Ισραήλ, 2020, 05:46
  2. EBI, Majorva Sajous, Michael Kopp, Maya Lemaitre, Michel Li, Λουξεμβούργο, 2020, 04:18
  3. Once upon a time in Israel / Pewnego razu w Izraelu, Weronika Szyma, Πολωνία, 2021, 10:44
  4. Incognito / Inkognitó, Júlia Lantos, Ουγγαρία, 2020, 07:35
  5. Lost and Found, Éva Adorján, Ουγγαρία, 2020, 01:52
  6. Last Dance; Dinner Date, Brandon Paterno, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2021, 04:55
  7. Sueño, Maria Rakitina, Εσθονία, 2020, 05:02
  8. Displaced, Laura Benavides Ramirez, Εσθονία, 2020, 07:00
  9. Provisional, Natalia Díaz Jiménez, Κολομβία, 2020, 04:35
  10. Troubled Water / Trübes Wasser, Elena Wiener, Γερμανία, 2020, 09:58
  11. To See a Fly Die / Para ver morir una mosca, Diego Felipe Cortés, Κολομβία, 2019, 07:27
  12. Unearthly, Chan Guanhua, Σινγκαπούρη, 2020, 06:03
  13. This is Only Getting Worse / החרא הזה רק ממשיך לגדול, Michael Negari, Eran Luzon, Ισραήλ, 2020, 07:36
  14. Alona, Kea Xie, Αγγλία, 2021, 04:56
  15. The Personal is Political, Carol Harrison, Αγγλία, 2020, 08:38

Σπουδαστικές 2
Σάββατο 27/03/2021 09:00 - 11:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Σάββατο 27/03/2021 21:00 - 23:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:35:08

  1. THE EDGE, Zaide Kutay & Géraldine Cammisar, Ελβετία, 2020, 07:23
  2. Bucket Hat!, Demetrios Tzamaras, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2020, 03:25
  3. After-life service / Service Après Vie, Coline CESAR, Florent CHAPUT, Steven LECOMTE, Claire MAURY, Emilie MILCENT, Sophie PAYAN, Γαλλία, 2020, 06:05
  4. LIYOKI, Sarah Munos, Armel Boutillon, Arthur Lefebvre, Aurélie Tapponier, Francesca McCall, Jeremy Livingston, Thibault Cambresy, Γαλλία, 2020, 05:50
  5. The Gringuette Sisters / Les Soeurs Gringuette, Rebecca Magnat, Adrien Chantre, Alexandre Lebrun, Lauréline Grandin, Estelle Prats, Ruben Dodo, Laura Giraud, Γαλλία, 2020, 05:43
  6. Last Groove, Clément Guigou , Théo Albertini, Armand Rabuel, Philippe Nurdin, Corentin Defrance, Robin Leloup, Bruno Roux dit Buisson, Γαλλία, 2020, 07:03
  7. Happy Easter, Juliette AUDUREAU, Maho CLAQUIN, Titouan COCAULT, Yann COUTARD, Franklin GERVAIS, Sophie TERRIERE, Xinlei YE, Γαλλία, 2020, 06:37
  8. GLITCH, Aurélien AMILHASTRE - Bonnie DREUMONT - Chloé FONTAINE - Émilie GOMEZ - Lydia JOUBERT - Sarah MOUAWAD - Charlotte PINEL, Γαλλία, 2020, 06:26
  9. Stranded, Alvin Arevalo, Alwin Durez, Quentin Garaud, Maxime Salvatore, Florent Sanglard, Thomas Spony, Alex Trégouët, Γαλλία, 2020, 06:43
  10. The Source of the Mountains / La Source des Montagnes, Camille Di Dio - Marianne Moisy - Briag Mallat - Benjamin François - Adrien Communier - Pierre Gorichon, Γαλλία, 2020, 07:02
  11. I am a Pebble / Je suis un Caillou, Berteraut Mélanie, Bresson Yasmine, Coulombier Léo, Grondin Nicolas, le Chapelain Maxime, Massé Louise, Γαλλία, 2020, 06:30
  12. Alone a Wolf's Winter, Damien Grellety, Victor Dumur, Carla Humbert, Gaël Bordeu, Clara Malleviale, Marine Vilcot, Rebecca Belle, Bérénice Lefevre, Γαλλία, 2020, 06:28
  13. Sauve Qui Pneu, Amaury Bretnacher, Chloé Carrere, Théo Huguet, Leia Jutteau, Louis Martin, Charlie Pradeau, Mingrui Zhuang, Γαλλία, 2020, 06:12
  14. Due to Legal Reasons this Film is Called Breaking Bert / Dieser Film heißt aus Rechtlichen Gründen Breaking Bert, Anne Isensee, Γερμανία, 2020, 04:37
  15. P, , Γερμανία, 2020, 05:51
  16. The Quest for Freedom and the Longing for Belonging / החתירה לחופש והכמיהה לשייכות, Noam Paul, Ισραήλ, 2020, 03:13

Σπουδαστικές 3
Κυριακή 28/03/2021 09:00 - 11:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Κυριακή 28/03/2021 21:00 - 23:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:37:52

  1. Roach / Cucaracha, Agustín Touriño, Αργεντινή, 2020, 13:20
  2. The Shut-in, Eric Lieu, Maxine Curva, Jira Udomsri, Αυστραλία, 2020, 05:51
  3. Ciervo, Pilar Garcia-Fernandezsesma, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2020, 10:15
  4. Deep Fears, Ryan Chu, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2020, 03:23
  5. Looking For Freedom, Aurelie GAUTHIER, Ιρλανδία, 2020, 02:21
  6. Chasing Stars, Laura Aldofredi, Ολλανδία, 2019, 02:21
  7. MY TAGALONG, Jerry WANG, Καναδάς, 2020, 06:40
  8. Any Instant Whatever, Michelle Brand, Αγγλία, 2019, 05:13
  9. Good Gully, Calum Avery, Αγγλία, 2020, 04:10
  10. Arachnarche, Emma Jordan, Αγγλία, 2020, 03:58
  11. Grandma’s Visit, Katie Tuckwell, Αγγλία, 2020, 03:19
  12. Rhino, Bethany Powell, Αγγλία, 2020, 03:19
  13. Spellbound, Amelia Parker, Αγγλία, 2020, 03:27
  14. Hubris, Phoebe Francis- Aylward, Αγγλία, 2020, 03:08
  15. Hedera, Fêt-Nat Bailly, Αγγλία, 2020, 03:47
  16. PrePAWsterous, Areli Quinonez, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2020, 04:22
  17. Hit and Run, Hannah Brewerton, Αγγλία, 2020, 04:18
  18. Huis Clos, Nina Winiger, Ελβετία, 2020, 04:28
  19. MILK, Jennifer Kolbe, Γερμανία, 2020, 04:30
  20. Psychophonic, Aline Romero, Ισπανία, 2019, 05:42

Σπουδαστικές 4
Παρασκευή 26/03/2021 11:00 - 13:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Παρασκευή 26/03/2021 23:00 - 01:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:46:25

  1. Malayz / مالایز, Sara Hanif - Maryam Alavi - Marzieh Kordloo - Leila Ahang, Ιράν, 2019, 02:00
  2. jeijay, Petra Stipetic, Maren Wiese, Γερμανία, 2021, 07:45
  3. Fathom, Connor Binford, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2020, 02:20
  4. The tale of the green cheese / D'Gschicht vom grüene Chääs, Noah Erni, Ελβετία, 2020, 04:48
  5. Thorns and Fishbones, Natália Azevedo Andrade, Ουγγαρία, 2020, 09:47
  6. The Other Me, Théo Clenet, Clara Lorente, Cédric Malet, Alexandre Mazelly, Alexia Oylataguerre, Rémi Portes Narrieu, Grégoire Soghomonian., Γαλλία, 2020, 07:21
  7. Quand les Poules auront des Dents, Raphaël Bandet, Adrien Chauvet, Julien Gohard, Eugenia Maggi, Milena Mouries, Eléonore Rolewski, Franck Valero, Γαλλία, 2020, 06:22
  8. Kid Cat, Hugo Barret-Castan, Marine Granger, Amélie Ben Naceur, Quentin Azzaro, Aïda Tchistoganoff, Clémence Ponchaut, Nolwenn Raffin, Nils Perrais, Γαλλία, 2020, 06:47
  9. DUNGEON & CIE / DONJON & CIE, Adèle BICHON, Alizée GARNIER, Noëllic LEBOUVIER, Yann ORHON, Léonard PLATA, Mattéo RIVIERE, Γαλλία, 2020, 06:40
  10. Castaway, Rachel BOSC-BIERNE - Vincent CARRETTE - Simon FABBRI - Marie GAUTHIER - Margo LOPEZ - Léopoldine PERDRIX - Flore-Anne VICTOR, Γαλλία, 2020, 06:30
  11. The Tulip King / Le Roi Tulipe, Chloé Chapart, Agnes Dejean, Dorian Douaud, Flavien Duramé, Audrey Rioux et Alexis Rousseau, Γαλλία, 2020, 06:34
  12. Gladius, Florian Cazes, Gregory Diaz, Marie-Charlotte Deshayes-Ducos, Margaux Latapie, Guillaume Mellet, Jimmy Natchoo, Baptiste Ouvrard, Clément Petellaz., Γαλλία, 2020, 07:00
  13. FILM FOUND, Claudia Munksgaard-Palmqvist, Δανία, 2020, 03:30
  14. LettingGo, Brandon Garcia , Jhorinson Dominguez, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2020, 04:04
  15. The Train Ride Home, Jessica Pon, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, 2020, 02:05
  16. Calliope, Zsófia Csánki, 2020, 08:29
  17. Mother Figure / 妳只在乎妳在乎的, Chang Chia-Tse, Ταϊβάν, 2020, 14:23

Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!