Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 3


Σάββατο 07/11/2020 12:00 - 14:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:41:09

  1. St. Moritz 06:02
  2. Ισραήλ 2019
    Σκηνοθεσία: Joseph Balaclav, Raz Sonnenfeld
    Σενάριο: Joseph balaclav, Margarita Balaklav
    Παραγωγή/Σχολή: Joseph balaclav, Raz sonnenfeld


  3. Cazando Gamusinos 05:27
  4. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Silvia Mañes Velasco
    Σενάριο: Silvia Mañes Velasco
    Animation: Silvia Mañes Velasco, Lydia Huijbregts Jaen, Christine Dominguez, Cristina Vega Carcedo, Irene Martinez Zamorano
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: Fran Villalba
    Παραγωγή/Σχολή: Máster de Animación UPV


  5. A Quack Too Far 03:19
  6. Ιρλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Melissa Culhane
    Σενάριο: Melissa Culhane
    Animation: 2D Digital
    Παραγωγή/Σχολή: Cólaiste Dhúlaigh College of Further Education/ University of Wolverhampton
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Swing in the Sky 05:38
  8. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Daniel Arriaga
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology Europe Bilbao


  9. Curves 04:40
  10. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Ane Escudero
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology Europe Bilbao


  11. IHR 06:10
  12. Ελβετία 2019
    Σκηνοθεσία: Amélie Cochet, Louis Möhrle
    Σενάριο: Amélie Cochet, Louis Möhrle
    Animation: Amélie Cochet, Louis Möhrle
    Τεχνική: digital 2D
    Μουσική: Carmen Nuñez
    Παραγωγή/Σχολή: Gerd Gockell


  13. Fruity 01:12
  14. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Selwin Vervoort
    Σενάριο: Selwin Vervoort
    Animation: Selwin Vervoort
    Τεχνική: 2D digital, frame by frame drawn
    Μουσική: Daan Wijnhorst and Bram van Bergen
    Παραγωγή/Σχολή: Institute St. Joost, School of Fine Art and Design


  15. Unraveled 03:39
  16. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Isabel Emily Katherine Wiegand, Asil Atay, Arden Colley, Kellie Fay
    Σενάριο: Isabel Emily Katherine Wiegand, Asil Atay, Arden Colley, Kellie Fay
    Παραγωγή/Σχολή: Isabel Emily Katherine Katherine Wiegand, Asil Atay, Arden Colley, Kellie Fay
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. Flap 03:15
  18. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Jessica Gallaher
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Hidden 03:27
  20. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Karen Phillips
    Σενάριο: Karen Phillips
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. The Castores Union 01:46
  22. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Christopher Fairfax
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Lawrence Schwedler and Bruce Stark
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Combing / Šukavimas 05:11
  24. Λιθουανία 2019
    Σκηνοθεσία: Eglė Mameniškytė
    Παραγωγή/Σχολή: Eglė Mameniškytė


  25. Strong Independent Space 10:37
  26. Πολωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Dominik Krakowiak
    Σενάριο: Dominik Krakowiak
    Animation: Dominik Krakowiak
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Michał Kawecki
    Παραγωγή/Σχολή: Piotr Furmankiewicz, Mateusz Michalak, FUMI Studio


  27. Di-cake 02:34
  28. 2019
    Σκηνοθεσία: Lam Lo
    Σενάριο: Lam Lo
    Animation: Lam Lo
    Τεχνική: Lam Lo
    Μουσική: Ansso An
    Παραγωγή/Σχολή: Lam Lo
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Pei's Morocco Vlog 03:09
  30. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: FangLing Pei
    Σενάριο: FangLing Pei
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Tim Steemson
    Παραγωγή/Σχολή: University of the Arts London
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. I Want a Sun in my Pocket 04:18
  32. Καναδάς 2019
    Σκηνοθεσία: Laui Laessa
    Σενάριο: Laui Laessa
    Παραγωγή/Σχολή: Vancouver Film School


  33. Internet explorer 14:50
  34. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Willem Stessens
    Σενάριο: Willem Stessens, Dennis Vanderauwera, Quinten Struyven, Dennis Meersman
    Παραγωγή/Σχολή: Luca School of arts


  35. A lantern in the night 05:49
  36. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Fantine Chareyre, Victorien De Cozar, Clara Gacoin, Laura Javel, Emma Malric, Déborah Morali, Maxime Ponsart.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  37. Skid 04:31
  38. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Valentin David, Axel Diaz, Clément Feuillet, Damien Gustin, Morgane Le Disez, Florian Rigollet.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  39. Senses 05:35
  40. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Chloé Barbet, Thomas Caputo, Léonie Clément, Bruno Crapanzano, Manon Crouzet, Solene Gaudu.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!