Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 3


Κυριακή 22/03/2020 22:00 - 00:00
Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Συνολική Διάρκεια: 01:50:14

  1. Soma 09:05
  2. Σλοβενία 2019
    Σκηνοθεσία: Sandra Jovanovska
    Σενάριο: Sandra Jovanovska, Ivan Antic
    Παραγωγή/Σχολή: Bostjan Potokar
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. St. Moritz 06:02
  4. Ισραήλ 2019
    Σκηνοθεσία: Joseph Balaclav, Raz Sonnenfeld
    Σενάριο: Joseph balaclav, Margarita Balaklav
    Παραγωγή/Σχολή: Joseph balaclav, Raz sonnenfeld


  5. Cazando Gamusinos 05:27
  6. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Silvia Mañes Velasco
    Σενάριο: Silvia Mañes Velasco
    Animation: Silvia Mañes Velasco, Lydia Huijbregts Jaen, Christine Dominguez, Cristina Vega Carcedo, Irene Martinez Zamorano
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: Fran Villalba
    Παραγωγή/Σχολή: Máster de Animación UPV


  7. A Quack Too Far 03:19
  8. Ιρλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Melissa Culhane
    Σενάριο: Melissa Culhane
    Animation: 2D Digital
    Παραγωγή/Σχολή: Cólaiste Dhúlaigh College of Further Education/ University of Wolverhampton
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Swing in the Sky 05:38
  10. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Daniel Arriaga
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology Europe Bilbao


  11. Curves 04:40
  12. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Ane Escudero
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology Europe Bilbao


  13. IHR 06:10
  14. Ελβετία 2019
    Σκηνοθεσία: Amélie Cochet, Louis Möhrle
    Σενάριο: Amélie Cochet, Louis Möhrle
    Animation: Amélie Cochet, Louis Möhrle
    Τεχνική: digital 2D
    Μουσική: Carmen Nuñez
    Παραγωγή/Σχολή: Gerd Gockell


  15. Fruity 01:12
  16. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Selwin Vervoort
    Σενάριο: Selwin Vervoort
    Animation: Selwin Vervoort
    Τεχνική: 2D digital, frame by frame drawn
    Μουσική: Daan Wijnhorst and Bram van Bergen
    Παραγωγή/Σχολή: Institute St. Joost, School of Fine Art and Design


  17. Unraveled 03:39
  18. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Isabel Emily Katherine Wiegand, Asil Atay, Arden Colley, Kellie Fay
    Σενάριο: Isabel Emily Katherine Wiegand, Asil Atay, Arden Colley, Kellie Fay
    Παραγωγή/Σχολή: Isabel Emily Katherine Katherine Wiegand, Asil Atay, Arden Colley, Kellie Fay
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Flap 03:15
  20. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Jessica Gallaher
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Hidden 03:27
  22. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Karen Phillips
    Σενάριο: Karen Phillips
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. The Castores Union 01:46
  24. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Christopher Fairfax
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Lawrence Schwedler and Bruce Stark
    Παραγωγή/Σχολή: DigiPen Institute of Technology
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Combing / Šukavimas 05:11
  26. Λιθουανία 2019
    Σκηνοθεσία: Eglė Mameniškytė
    Παραγωγή/Σχολή: Eglė Mameniškytė


  27. Strong Independent Space 10:37
  28. Πολωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Dominik Krakowiak
    Σενάριο: Dominik Krakowiak
    Animation: Dominik Krakowiak
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Michał Kawecki
    Παραγωγή/Σχολή: Piotr Furmankiewicz, Mateusz Michalak, FUMI Studio


  29. Di-cake 02:34
  30. 2019
    Σκηνοθεσία: Lam Lo
    Σενάριο: Lam Lo
    Animation: Lam Lo
    Τεχνική: Lam Lo
    Μουσική: Ansso An
    Παραγωγή/Σχολή: Lam Lo
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. Pei's Morocco Vlog 03:09
  32. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: FangLing Pei
    Σενάριο: FangLing Pei
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Tim Steemson
    Παραγωγή/Σχολή: University of the Arts London
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. I Want A Sun In My Pocket 04:18
  34. Καναδάς 2019
    Σκηνοθεσία: Laui Laessa
    Σενάριο: Laui Laessa
    Παραγωγή/Σχολή: Vancouver Film School


  35. Internet explorer 14:50
  36. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Willem Stessens
    Σενάριο: Willem Stessens, Dennis Vanderauwera, Quinten Struyven, Dennis Meersman
    Παραγωγή/Σχολή: Luca School of arts


  37. A lantern in the night 05:49
  38. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Fantine Chareyre, Victorien De Cozar, Clara Gacoin, Laura Javel, Emma Malric, Déborah Morali, Maxime Ponsart.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  39. Skid 04:31
  40. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Valentin David, Axel Diaz, Clément Feuillet, Damien Gustin, Morgane Le Disez, Florian Rigollet.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  41. Senses 05:35
  42. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Chloé Barbet, Thomas Caputo, Léonie Clément, Bruno Crapanzano, Manon Crouzet, Solene Gaudu.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!