Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 2


Σάββατο 07/11/2020 10:00 - 12:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:51:07

  1. Onsen 06:12
  2. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Carlotta Bourdonnais, Thibaud Garrigos, Carla Gharbi, Bastien Hamidi, Linda Neang, Lucas Planchon.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  3. Love is in the Hair 05:53
  4. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Clorinde Fesentieu, Jonathan Beaudry, Jordan Francfort, Mathias Borie, Manon Fournié, Isaure Thouvenot
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  5. Lion 06:42
  6. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Mélissa Fournier, Gaïanka Martinet, Coline Mesplou, Pauline Toutain, Thierry Hav, Amélie Goursat


  7. Frou-Frou 05:26
  8. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Laëtitia Caillet, Marie Caillez, Andréa Daviaud, Nathan Prunier, Chloé Talle.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  9. Firmament 06:17
  10. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Adrien Fraysse, Anthony Feuillet, Johanne Baron, Laura Lévêque, Philip Gouillon, Thomas Delariviere.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  11. Familiars 06:24
  12. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Oscar Langevin, Alexandre Aroul, Jonathan Lamie, Maxence Chotard, Adrien Corneille, Alexia Stocky.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  13. Fais de beaux rêves 06:09
  14. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Edouard Castel, Benjamin Estienne, Manon Debray, Théo Richardeau, Tifenn Terese, Akram Tnacheri.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  15. Eugene 05:06
  16. 2019
    Σκηνοθεσία: Vincent Bèges, Marie Calvo, Kévin Barres, Ambre Prouvost, Camille Laluque, Johan Berges, Suzanne Hardy.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  17. Behind the Beast 06:38
  18. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Cédric Chauzy, Steve Dato, Linda Dussine, Christophe Labrousse, Thibaud Lafond, Fabrice Vecchini.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  19. Alter Ego 04:38
  20. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Fanny Clause, Terence Farlot, Mateo Nicolas, Mahalia Ratabouil, Zoé Saumade, Paméla Theil.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  21. 1,2,3 Pas Soleil 05:20
  22. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Mélissa Hachid, Julie Hervé, Pauline Jan, Marianne Leflond, Anaïs Lejay, Laura Loze.
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  23. Comme un Ours 06:30
  24. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Hamid Ayad, Louis Radanne, Vianney Palierne, Maxime Lemane, Florian Petiteau


  25. Avec le Do de la Cuillère 05:30
  26. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Laurent Wassouf, Clément Crosnier, Edgard Cros, Theoline Chapas, Nolwenn Pétereau, Nedellec Anouk, Lucas Ancel


  27. Fête de Famille 06:30
  28. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Amandine Maygnan, Annie Carrel, Elisa Curau, Kévin Cadars, Nicolas Roland, Pauline Obin, Théophile Calloix
    Μουσική: Pierre Fontaine
    Παραγωγή/Σχολή: Ecole Nationale Superieure des Arts Decoratifs


  29. Oeil pour Oeil 05:28
  30. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Thomas Boileau, Alan Guimont, Robin Courtoise, Mathieu Lecroq, Malcom Hunt, François Briantais


  31. Bardo / Hungarian 05:00
  32. Ουγγαρία 2019
    Σκηνοθεσία: Fiorella Spitzer
    Σενάριο: Fiorella Spitzer
    Animation: Eszter Jenei, Fiorella Spitzer, Dóra Csóka Csóka, Henrietta Dudás, László Sztán, Éva Zsilinszky, Orsolya Blanka Tóth, Zoltán Fritz
    Τεχνική: 2D computer drawing
    Μουσική: András Pongor
    Παραγωγή/Σχολή: Bal Filmkészítő Kft./Budapest Metropolitan University


  33. SIGH 15:00
  34. 2019
    Σκηνοθεσία: Vlad Bolgarin
    Σενάριο: Vlad Bolgarin, Lucia Lupu
    Παραγωγή/Σχολή: Vlad Bolgarin


  35. Godspeed 02:24
  36. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Sunny Wai Yan Chan
    Animation: 3D
    Μουσική: Capo Productions, Tomoka (BGMch)
    Παραγωγή/Σχολή: Savannah College of Art and Design



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!