Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 1


Παρασκευή 06/11/2020 18:00 - 20:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:45:39

  1. Who Brings Chocolate Jam? 03:03
  2. 2020
    Σκηνοθεσία: Nahee Jang
    Σενάριο: Nahee JANG
    Animation: Nahee JANG
    Παραγωγή/Σχολή: Kyonggi University


  3. SeeYa 04:00
  4. 2020
    Σκηνοθεσία: Myeong-won SONG
    Σενάριο: Myeong-won SONG
    Animation: Myeong-won SONG
    Μουσική: Jin-Ho Lee
    Παραγωγή/Σχολή: Kyonggi University


  5. Trauma 04:40
  6. 2019
    Σκηνοθεσία: Yuzin JANG
    Σενάριο: Yuzin JANG
    Animation: Yuzin JANG
    Μουσική: Seong-gwang MYEONG
    Παραγωγή/Σχολή: Yuzin JANG


  7. 300 g/m2 05:33
  8. Εσθονία 2018
    Σκηνοθεσία: Kamila Kučíková
    Σενάριο: Kamila Kučíková
    Παραγωγή/Σχολή: Kamila Kučíková


  9. Layers 06:30
  10. Εσθονία 2019
    Σκηνοθεσία: Mariel Alejandra Buenfil Blazquez
    Σενάριο: Mariel Alejandra Buenfil Blazquez


  11. Vibration 02:53
  12. Εσθονία 2019
    Σκηνοθεσία: Sofiya Ilieva
    Σενάριο: Sofiya Ilieva


  13. Cante 05:00
  14. Εσθονία 2019
    Σκηνοθεσία: Teresa Baroet
    Σενάριο: Teresa Baroet


  15. Aurora 02:08
  16. Εσθονία 2019
    Σκηνοθεσία: Ingrid Pucci
    Σενάριο: Ingrid Pucci


  17. Food Chain / Toiduahel 08:30
  18. Εσθονία 2018
    Σκηνοθεσία: Liis Kokk, Mari Kivi
    Σενάριο: Liis Kokk, Mari Kivi


  19. 2.3 x2.6 x 3.2 03:47
  20. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: Jiaqi Wang


  21. African Sonata 01:52
  22. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Kieran Firth-Bernard
    Animation: Kieran Firth-Bernard
    Τεχνική: Digital 2D Collage
    Μουσική: Recorded/Performed/Arranged by Kieran Firth-Bernard (Inspired from Alexandre Desplat)
    Παραγωγή/Σχολή: Farnham University for the Creative Arts (UCA)
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. The Midnight Marionette 03:06
  24. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Joshua Diabo
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Wandaland 06:05
  26. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Richard Noble
    Σενάριο: Richard Noble
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Kindled 03:27
  28. Νέα Ζηλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Natasha Bishop
    Animation: Antony Thomas, Leo Allan, Minyao Xie, Natasha Bishop, Cameron Harris, Jimmy Luo, Josiah Johnston, Cameron Mosheim
    Τεχνική: 3D Animation
    Μουσική: Leo Allan, Natasha Bishop, Jimmy Luo
    Παραγωγή/Σχολή: Antony Thomas


  29. Thoughts on Self Love 02:30
  30. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Romee van der Schoot
    Σενάριο: Romee van der Schoot
    Animation: Romee van der Schoot
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: Max Gramser
    Παραγωγή/Σχολή: Master Institute of Visual Cultures (AKV|St.Joost)


  31. Nestor 05:59
  32. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: João Gonzalez
    Σενάριο: João Gonzalez
    Παραγωγή/Σχολή: Royal College of Art


  33. Twinless 06:20
  34. Ισραήλ 2019
    Σκηνοθεσία: Sapir Danan, Ronalee Israel
    Σενάριο: Sapir Danan, Ronalee Israel
    Παραγωγή/Σχολή: Sapir Danan, Ronalee Israel


  35. The Fox of the Palmgrove / Panangaatu Nari 08:56
  36. Βρετανική Επικράτεια Ινδικού Ωκεανού 2019
    Σκηνοθεσία: Divakar SK
    Σενάριο: Divakar SK


  37. Beyond The Moon / 달을 넘어서 07:00
  38. Κορέα 2020
    Σκηνοθεσία: JIYONG HYONG, SEOYOUNG CHO
    Σενάριο: JIYONG HYONG, SEOYOUNG CHO
    Animation: JIYONG HYONG, SEOYOUNG CHO
    Τεχνική: CUT OUT
    Μουσική: Vivaldi The Four Seasons Track4, Henryk Szeryng / Vivaldi / The Four Seasons Track8, Henryk Szeryng
    Παραγωγή/Σχολή: KANGWON NATIONAL UNIVERSITY


  39. Father / Πατέρας 03:44
  40. Αυστραλία 2019
    Σκηνοθεσία: Apollonia Xylouris
    Σενάριο: Apollonia Xylouris
    Παραγωγή/Σχολή: Apollonia Xylouris


  41. One Slimy Story 04:39
  42. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Assile Blaibel
    Σενάριο: Assile Blaibel
    Παραγωγή/Σχολή: EMCA


  43. MicroAnimations 02:10
  44. 2019
    Σκηνοθεσία: Edward Morin


  45. Carded 03:47
  46. 2019
    Σκηνοθεσία: Edward Morin



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!