Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Πειραματικές 2


Δευτέρα 16/03/2020 17:00 - 19:00
Τμήμα Εκπαίδευσης Αγωγής Προσχολικής Ηλικίας
Συνολική Διάρκεια: 01:48:53

  1. MATE 04:24
  2. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Chaerin Im


  3. Victory 07:38
  4. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Valentina Ferrandes
    Σενάριο: Valentina Ferrandes
    Τεχνική: Procedural Animation


  5. Time o´ the Signs 08:36
  6. Αυστρία 2019
    Σκηνοθεσία: Reinhold Bidner
    Σενάριο: Reinhold Bidner
    Animation: Reinhold Bidner
    Τεχνική: Mixed Media, 2D Computer Animation, 3D Computer Animation, Hand Drawn Animation, Rotoscope, Stop Motion
    Μουσική: Bidner Reinhold & Wobblersound Vienna
    Παραγωγή/Σχολή: gold extra


  7. Urban Sphinx / Esfinge urbana 04:53
  8. Ισπανία 2020
    Σκηνοθεσία: Maria Lorenzo
    Σενάριο: María Lorenzo
    Animation: María Lorenzo, Marta Gil
    Τεχνική: Street Art and photography
    Μουσική: Gabriel de Paco
    Παραγωγή/Σχολή: Enrique Millán


  9. Arrival of Your Life / あなたの人生の到着 06:46
  10. Ιαπωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Kenta Nomura
    Animation: Kenta Nomura
    Τεχνική: Single-Frame Shooting, Rotoscoping
    Μουσική: None


  11. Transparent, the world is. 07:18
  12. Ιαπωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Yuri Muraoka
    Σενάριο: Yuri Muraoka
    Animation: Yuri Muraoka
    Μουσική: Mendelssohn / Elias, Op.70 ( Cond.by W.Sawallisch / Rec. in 1968 )
    Παραγωγή/Σχολή: Nonoho Suzuki
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Lickalike 08:00
  14. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Rebecca Blöcher
    Σενάριο: Rebecca Blöcher
    Animation: Rebecca Blöcher, Phil Maron
    Τεχνική: 2D, mixed-media
    Μουσική: Eva Reiter
    Παραγωγή/Σχολή: Fabian Driehorst


  15. O Hunter Heart 07:07
  16. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: Carla MacKinnon


  17. Uriel 05:42
  18. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2018
    Σκηνοθεσία: Jing Wang, harvey goldman
    Animation: harvey goldman
    Τεχνική: 3d/2d digital
    Μουσική: Jing Wang
    Παραγωγή/Σχολή: harvey goldman, Jing Wang


  19. The Flying Fish 21:22
  20. Τουρκία 2019
    Σκηνοθεσία: MURAT SAYGINER
    Σενάριο: MURAT SAYGINER
    Animation: MURAT SAYGINER
    Τεχνική: CGI
    Μουσική: MURAT SAYGINER / JOCHEN MADER / ONUR TARCIN
    Παραγωγή/Σχολή: MURAT SAYGINER
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. The Gods Of Tiny Things 05:22
  22. Αυστραλία 2019
    Σκηνοθεσία: DEBORAH KELLY
    Animation: Melody Li
    Τεχνική: Paper collage animated in Aftereffects
    Μουσική: Lex Lindsay and Justin Ashworth
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Candy Shop 02:10
  24. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Patrick Smith
    Animation: Patrick Smith
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Worms 'n Holes: A film not about science 01:00
  26. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Jeremy Speed Schwartz


  27. Punto Agitato 11:17
  28. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Celia Eid, Pierre-Stéphane Meugé
    Παραγωγή/Σχολή: Celia Eid


  29. Jealousy 07:18
  30. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Kimberly Burleigh



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!