Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 6


Παρασκευή 20/03/2020 10:00 - 12:00
Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Αχαρνών
Συνολική Διάρκεια: 01:50:46

  1. Marie Boudin 09:32
  2. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Margot Barbé
    Σενάριο: Margot Barbé
    Animation: Margot Barbé
    Τεχνική: Margot Barbé
    Μουσική: Pierre Feyfant
    Παραγωγή/Σχολή: EMCA


  3. A Poem in Bamboo / 竹間詞 04:32
  4. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Chun Yao Chang, Xufei Wu


  5. Good Intentions 08:35
  6. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: Anna Mantzaris
    Σενάριο: Anna Mantzaris, Hugo Vieites Caamaño
    Animation: Tim Allen, Anna Mantzaris, Quentin Haberman, Tobias Fouracre
    Τεχνική: Stopmotion
    Μουσική: Phil Brookes
    Παραγωγή/Σχολή: RCA


  7. Her Head / Hänen päänsä 07:00
  8. Φινλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Emma Louhivuori


  9. Daughter / Dcera 14:55
  10. Τσεχία 2019
    Σκηνοθεσία: Daria Kashcheeva


  11. Home Away 3000 11:17
  12. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Héloïse Pétel et Philippe Baranzini
    Σενάριο: Héloïse Pétel et Philippe Baranzini
    Animation: Héloïse Pétel
    Τεχνική: Stop-motion
    Μουσική: Ludovic Maudet
    Παραγωγή/Σχολή: ENSAD / Les Films du Pingouin


  13. The Light / Светлост 08:54
  14. Σερβία και Μαυροβούνιο 2019
    Σκηνοθεσία: Goran Rakić


  15. Lifetime 10:24
  16. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Ramón Mascarós, Carlos Escutia
    Σενάριο: Sergi Vizcaino
    Animation: Emanuel Aguado, Marcial Cruz, Jesús García, Alex Aznar, Irene Miquel, José Vte Ríos, Claudia García, Lohan Vlad Viorel, Paula Pla, Eneas Ribelles, Nacho Pérez
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Clementine Charuel
    Παραγωγή/Σχολή: Primerframe


  17. The Steppes of Khazar 06:49
  18. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Sofiia Melnyk
    Σενάριο: Janosch Kosack
    Animation: Nora Marie Back, Lukas Von Berg, Tena Galović, Sion Kim, Sofiia Melnyk, Nina Prange, Janina Putzker
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Steffen Brinkmann
    Παραγωγή/Σχολή: Helge Forler / Filmakademie Baden-Württemberg
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Modern Babel / 摩登超市 11:15
  20. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: Zhao Lin
    Σενάριο: Zhao Lin
    Παραγωγή/Σχολή: Hou Guangming


  21. Overnight 03:37
  22. Κροατία 2019
    Σκηνοθεσία: Leon Aksin
    Σενάριο: Leon Aksin
    Animation: Leon Aksin
    Τεχνική: 3D computer
    Μουσική: Lordan Skenderović
    Παραγωγή/Σχολή: Academy of Fine Arts Zagreb


  23. Escape Velocity / Szökési sebesség 07:43
  24. Ουγγαρία 2019
    Σκηνοθεσία: Tamás Rebák
    Σενάριο: Tamás Rebák
    Παραγωγή/Σχολή: Melinda Kiss


  25. Sweet Sweat 06:13
  26. Εσθονία 2018
    Σκηνοθεσία: Jung Hyun Kim
    Σενάριο: Jung Hyun Kim



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!