Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 6


Σάββατο 07/11/2020 20:00 - 22:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:42:51

  1. Each Other / Yek Digar 15:57
  2. Ιράν 2019
    Σκηνοθεσία: Sarah Tabibzadeh
    Σενάριο: Nader Rezaeeyan
    Animation: Rashid Abedin
    Τεχνική: 2D & 3D Animation
    Μουσική: Peyman Yazdanian
    Παραγωγή/Σχολή: Sarah Studio


  3. Albert&Josephine 07:15
  4. Πολωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Tomasz Wełna
    Σενάριο: Alex "Clov" Baczkowski
    Animation: Tomasz Welna
    Τεχνική: painting, drawing, 2d computer animation
    Μουσική: Steve Kaiser, Alex Clov Baczkowski, Bill Harris


  5. The One who Crossed the Sea / Der übers Meer kam 09:34
  6. Γερμανία 2020
    Σκηνοθεσία: Jonas Riemer


  7. MINOTAUR / MINOTAURO 08:33
  8. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: ENRIQUE DIEGO
    Σενάριο: ENRIQUE DIEGO
    Animation: DANI HERNANDEZ & ENRIQUE DIEGO
    Τεχνική: STOP MOTION
    Μουσική: Neønymus
    Παραγωγή/Σχολή: PERRUNCHO STUDIO


  9. The peculiar crime of Oddball Mr. Jay / O peculiar crime do estranho Sr. Jacinto 10:50
  10. Πορτογαλία 2019
    Σκηνοθεσία: Bruno Caetano
    Σενάριο: Manuel Ruas Moreira and Bruno Caetano
    Animation: Rita Sampaio, Timon Dodswell, Emanuel Nevado, Claudi Sorribas
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: Filipe Raposo
    Παραγωγή/Σχολή: Cola - Audiovisual Collective (PT) and Wild Stream (FR)


  11. Windshriek / Hurlevent 06:23
  12. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Frédéric Doazan
    Σενάριο: Frédéric Doazan
    Animation: Frédéric Doazan
    Μουσική: Vandy Roc


  13. Metamorphosis 10:35
  14. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Carla Pereira & Juanfran Jacinto
    Σενάριο: Carla Pereira & Juanfran Jacinto
    Animation: Iván SARRIÓN, Ignacio DE MARCO, Juan SOTO, César DÍAZ, Carla PEREIRA
    Μουσική: Albert MEJÍAS


  15. Five / Fuenf 06:55
  16. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Peter Kaboth
    Σενάριο: Peter Kaboth
    Animation: Peter Kaboth, Albert Radl
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: Ludwig Goetz, Karsten Scheunemann
    Παραγωγή/Σχολή: Peter Kaboth
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  17. Incidents - Way home / Hemväg 07:23
  18. Σουηδία 2019
    Σκηνοθεσία: Jessica Laurén
    Σενάριο: Jessica Laurén
    Animation: Jessica Laurén
    Τεχνική: 2D/photo/film/paintings
    Μουσική: Lasse Sander
    Παραγωγή/Σχολή: Maria Åkesson, Sugar Rush Productions


  19. Dragon Recipes / ΔΡΑΚΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ 07:12
  20. Κύπρος 2019
    Σκηνοθεσία: Maria Pavlou
    Σενάριο: Maria Pavlou
    Animation: Pixel giants, Oak9e, Zedem Media
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Andrie P. Meletiou
    Παραγωγή/Σχολή: The Cyprus Ministry of Education and Culture/Cultural Services (Cinema Advisory Committee), Maria Pavlou


  21. The Grass is Always Greener When it isn't Covered in Chocolate 09:48
  22. Κουβέιτ 2019
    Σκηνοθεσία: Hala Alhomoud
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Queerer Than Thou 02:26
  24. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Kate Jessop
    Σενάριο: Kate Jessop
    Τεχνική: 2D animation/live action
    Παραγωγή/Σχολή: Jo Lewis



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!