Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 4


Σάββατο 07/11/2020 16:00 - 18:00
Athens Animfest 2020 Διαδικτυακές Προβολές
Συνολική Διάρκεια: 01:42:08

  1. Luz 07:30
  2. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: John Banana
    Τεχνική: CGI
    Μουσική: Tim Bruzon


  3. Cracks in the Pavement / Entre Baldosas 08:52
  4. Αργεντινή 2019
    Σκηνοθεσία: Nicolas Conte


  5. Pace 11:34
  6. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Kai Stänicke
    Σενάριο: Kai Stänicke
    Animation: Roman Wuckert
    Τεχνική: Digital 2D & 3D
    Μουσική: Phillip Feneberg


  7. Flesh / Carne 12:12
  8. Βραζιλία 2019
    Σκηνοθεσία: Camila Kater
    Σενάριο: Camila Kater, Ana Julia Carvalheiro
    Animation: Camila Kater, Giovana Affonso, Flavia Godoy, Cassandra Reis, Leila Monsegur
    Τεχνική: Paint, watercolor, stop motion, 35mm film and virtual image decomposition as glitches and datamosh
    Μουσική: Sofia Oriana Infante, Julia Teles
    Παραγωγή/Σχολή: Abano Producións, Doctela


  9. Souvenir 13:30
  10. Ισπανία 2020
    Σκηνοθεσία: Cristina Vilches Estella, Paloma Canonica
    Σενάριο: Cristina Vilches, Paloma Canonica, Alicia Bayona Casas
    Animation: Cristina Vilches Estella, Paloma Canonica
    Τεχνική: Stop-motion and Cut out
    Μουσική: Sofía Oriana Infante
    Παραγωγή/Σχολή: Cristina Vilches, Paloma Canonica


  11. The Butterfly 11:16
  12. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Noel Clarke
    Σενάριο: Noel Clarke
    Animation: Bence Belaton
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Tom Linden
    Παραγωγή/Σχολή: Unstoppable


  13. Divinity / Malakout 11:05
  14. Ιράν 2019
    Σκηνοθεσία: Farnoosh Abedi
    Σενάριο: Farnoosh Abedi
    Animation: Negah Fardiar
    Τεχνική: 3D/2D
    Μουσική: Soroush Abedi


  15. The Present / 선물 06:15
  16. Κορέα 2019
    Σκηνοθεσία: Jihye Jung


  17. A dog by your side 02:04
  18. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Selina Wagner
    Σενάριο: Selina Wagner
    Animation: Selina Wagner, Susan Crowe
    Τεχνική: 2D computer animation and hand painted backgrounds
    Μουσική: GG Riggs


  19. Fantasmia 07:20
  20. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Luise Fiedler
    Σενάριο: Luise Fiedler
    Animation: Luise Fiedler
    Τεχνική: Luise Fiedler
    Μουσική: Moritz Fiedler
    Παραγωγή/Σχολή: Luise Fiedler


  21. A Barber in a Bald Town 10:30
  22. 2019
    Σκηνοθεσία: Bo-kyung SUNG
    Σενάριο: Bo-kyung SUNG
    Animation: Chi-gon PARK , Ji-won CHOI , Antic, A-bros
    Μουσική: Jae-eun JUNG, Hye-jin KWON
    Παραγωγή/Σχολή: Chung-Ang University



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!