Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 3


Σάββατο 21/03/2020 14:00 - 16:00
Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Συνολική Διάρκεια: 01:54:26

  1. Bach-Hông 18:00
  2. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Elsa Duhamel
    Σενάριο: Elsa Duhamel
    Animation: Camille Chao, Viviane Boyer-Araujo, Leonard Bismuth, Eva Lusbaronian, Marcel Tigchelaar
    Τεχνική: 2D computer and ink on paper
    Μουσική: Christophe Heral
    Παραγωγή/Σχολή: Sophie Fallot


  3. Bela 04:52
  4. Αυστραλία 2019
    Σκηνοθεσία: Nick Simpson
    Σενάριο: Nick Simpson
    Παραγωγή/Σχολή: Nick Simpson
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Homo erecTattoos 08:18
  6. 2020
    Σκηνοθεσία: Tae-woo KIM
    Σενάριο: Tae-woo KIM
    Animation: Tae-woo KIM, Hye-young HAM, Yu-jin JEONG, Sung-won YOUN, Miri Bae, Youn-seul PARK, Won-bin HONG
    Μουσική: Mad Fresh
    Παραγωγή/Σχολή: T.S.Studio


  7. Forest Dental Clinic 04:38
  8. 2019
    Σκηνοθεσία: Herian KIM
    Σενάριο: Herian KIM
    Animation: Herian KIM
    Παραγωγή/Σχολή: Inki and Herian design studio


  9. Divine Consultants - The Beginning 18:00
  10. Φινλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Juha FIilin
    Σενάριο: Adam Cullen
    Animation: Jan Andersson
    Τεχνική: 2d
    Μουσική: Caspar Courlander
    Παραγωγή/Σχολή: Juha Fiilin / Fiilin Good Films
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Mimi Says No / 米米說不 04:46
  12. Ταϊβάν 2019
    Σκηνοθεσία: Yih-Fen Chou
    Σενάριο: Yih-Fen Chou
    Παραγωγή/Σχολή: Bill Chen


  13. Rare Bird 16:15
  14. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Jack Chakerian
    Σενάριο: Jack Chakerian
    Παραγωγή/Σχολή: Jack Chakerian
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. The Witch & the Baby 04:45
  16. 2020
    Σκηνοθεσία: Evgenia Golubeva
    Σενάριο: Evgenia Golubeva, Myles McLeod
    Animation: Oleg Shaplyakov, Katerina Savtschuk, Natalia Repkina, Koralina Adrianova, Sergey Rubin
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Tatiana Shatkovskaya-Aysenberg
    Παραγωγή/Σχολή: Boris Mashkovzev, Mikhail Aldashin, Yulia Gruvman
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. Eaten 07:20
  18. 2019
    Σκηνοθεσία: Mohsen Rezapour
    Σενάριο: Mohsen Rezapour
    Παραγωγή/Σχολή: Mohsen Rezapour, Haleh Moaddabian


  19. Blind Date 02:15
  20. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Camiel Schouwenaar
    Σενάριο: Camiel Schouwenaar
    Παραγωγή/Σχολή: Martin Venema


  21. New Year 09:03
  22. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Rory Waudby-Tolley, Diana Gradinaru
    Σενάριο: Rory Waudby-Tolley, Diana Gradinaru
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Skillbard
    Παραγωγή/Σχολή: Becky Perryman
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. THE LIBERTARIAN / EL LIBERTARIO 16:14
  24. Κολομβία 2019
    Σκηνοθεσία: Eugenio Gómez Borrero
    Σενάριο: Eugenio Gómez Borrero
    Animation: Luisa Guerra-Pablo Rubio-David Molina
    Τεχνική: 2D Cut-out
    Μουσική: Sergio Gutiérrez Zuluaga
    Παραγωγή/Σχολή: Elicenia Ramírez Vásquez
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!