Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 1


Σάββατο 21/03/2020 10:00 - 12:00
Κινηματογραφική Λέσχη Βριλησσίων «Σινέ Δράση»
Συνολική Διάρκεια: 01:56:07

  1. Bound 01:06
  2. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Gustavo Arteaga
    Σενάριο: Gustavo Arteaga
    Animation: Gustavo Arteaga
    Τεχνική: Stop-motion
    Μουσική: N/A
    Παραγωγή/Σχολή: Gustavo Arteaga


  3. Plunge - Short Animation 04:45
  4. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: David James Holloway, Samuel Lawrence
    Σενάριο: David James Holloway, Samuel Lawrence
    Animation: 2D
    Τεχνική: 2D Digital Animation
    Μουσική: Jack Beech, Cameron Bloom
    Παραγωγή/Σχολή: David James Holloway, Samuel Lawrence
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Umbilical 06:53
  6. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2019
    Σκηνοθεσία: Danski Tang


  7. Magic Dream 11:08
  8. Χιλή 2019
    Σκηνοθεσία: Tomás Welss
    Σενάριο: Tomás Welss
    Παραγωγή/Σχολή: Ignacio Hernández, Iván Nakouzi
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Gym & Goolie 05:29
  10. Αυστραλία 2019
    Σκηνοθεσία: Tović
    Σενάριο: Tović
    Animation: 2D
    Τεχνική: Digital
    Μουσική: Tović
    Παραγωγή/Σχολή: Hutz
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Hansel and Gretel 05:40
  12. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Shaun Clark , Magid El-Bushra
    Animation: Shaun Clark
    Τεχνική: 2D drawn and cut out
    Παραγωγή/Σχολή: Magid El-Bushra
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Memory Boxes 08:29
  14. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Hamze Bytyci
    Σενάριο: Damian Le Bas
    Παραγωγή/Σχολή: Caspar Schleicher
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. ...they only take away the criminals / ...die bringen nur die Verbrecher weg 06:10
  16. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Hamze Bytyci
    Σενάριο: Kristof Horvath
    Παραγωγή/Σχολή: Caspar Schleicher
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  17. Homeward 04:52
  18. Ισραήλ 2019
    Σκηνοθεσία: Shirley Neeman
    Σενάριο: Shirley Neeman
    Παραγωγή/Σχολή: Shirley Neeman


  19. Idiot 18:30
  20. Σλοβακία 2018
    Σκηνοθεσία: Dušan Davidov
    Σενάριο: Dušan Davidov
    Παραγωγή/Σχολή: Dušan Davidov
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Dead Bod 02:00
  22. Αγγλία 2020
    Σκηνοθεσία: Shaun Clark, Kim Noce
    Animation: Shaun Clark, Kim Noce
    Τεχνική: Shaun Clark, Kim Noce
    Παραγωγή/Σχολή: Chris Hees


  23. I Want / Ich Will 02:00
  24. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Anne Isensee
    Σενάριο: Anne Isensee
    Animation: Anne Isensee
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: Sarah Farina
    Παραγωγή/Σχολή: Anne Isensee
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  25. Tacit Blue 09:14
  26. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: Wenkai Duan
    Σενάριο: Wenkai Duan
    Παραγωγή/Σχολή: Lei Wang


  27. Smile You Deserve It / ابتسم فأنت تستحقها 03:50
  28. Κατάρ 2020
    Σκηνοθεσία: Ibrahim Albuainain
    Σενάριο: Ibrahim Albuainain
    Παραγωγή/Σχολή: Ibrahim Albuainain
    Γλώσσα διαλόγων: Αραβικά


  29. Once Upon Another 01:12
  30. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Chuck George Tsioutsias
    Animation: Big Boy Studio
    Τεχνική: CGI / 3D Animation
    Μουσική: Matthew Thomas
    Παραγωγή/Σχολή: Big Boy Studio
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. Duodrom 08:42
  32. Ελβετία 2019
    Σκηνοθεσία: Basil Vogt
    Σενάριο: Basil Vogt
    Παραγωγή/Σχολή: Saskia von Virág


  33. Napo 16:07
  34. Βραζιλία 2020
    Σκηνοθεσία: Gustavo Ribeiro
    Σενάριο: Gustavo Ribeiro , Gabriela Antonia Rosa
    Παραγωγή/Σχολή: Thais Peixe, Gustavo Ribeiro



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!