Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 7


Σάββατο 17/03/2018 18:00 - 20:00
Συνολική Διάρκεια: 01:57:30

  1. Tête à Tête 07:41
  2. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Natasha Tonkin
    Σενάριο: Natasha Tonkin
    Animation: Natasha Tonkin
    Τεχνική: Handdrawn, Cut Out, Stop Motion, 2D computer, Live action
    Μουσική: Naomi McLean
    Παραγωγή/Σχολή: National Film and Television School


  3. Cabin Pressure 03:15
  4. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Matthew Lee
    Σενάριο: Matthew Lee, Karim Khan, Conor Keane
    Animation: Matthew Lee
    Τεχνική: Stop motion
    Μουσική: Rachael Philip
    Παραγωγή/Σχολή: National Film and Television School


  5. Alien & Alien 01:00
  6. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Mariusz Moscicki
    Σενάριο: Mariusz Moscicki
    Animation: Mariusz Moscicki & Marta Topolska
    Τεχνική: stop motion


  7. Genesis 10:32
  8. Ιράν 2017
    Σκηνοθεσία: Abtin Mozafari
    Σενάριο: abtin mozafari
    Animation: Farshid Mousavi
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Javad Safari
    Παραγωγή/Σχολή: Peyrang


  9. Heart Chakra 07:21
  10. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Angela Stempel


  11. New Toy / Brinquedo Novo 06:25
  12. Βραζιλία 2017
    Σκηνοθεσία: Rogerio Boechat
    Σενάριο: Mauricio Stal and Rodrigo Amim
    Animation: Alexandre S Matos, Bruno Brito, Emanuel Barroso, Leonardo Siqueira and Nayara Abreu
    Τεχνική: Digital 2D
    Μουσική: Bianca Gismonti and Claudia Castelo Branco
    Παραγωγή/Σχολή: LUVA


  13. Inscape 03:00
  14. Βραζιλία 2017
    Σκηνοθεσία: Leo Uehara
    Animation: Digital
    Τεχνική: 3D animation
    Μουσική: YB Music


  15. Coco's Day / Kokosha 04:20
  16. Ρωσία 2017
    Σκηνοθεσία: Tatiana Moshkova
    Σενάριο: Tatiana Moshkova
    Animation: Oleg Sheplyakov, Karolina Andrianova, Olga Belyaeva, Sergey Rubin
    Τεχνική: 2d Computer (Flash)
    Μουσική: Tatiana Shatkovskaya-Eisenberg
    Παραγωγή/Σχολή: Soyuzmultfilm Studio


  17. Alphabet 05:55
  18. Ιράν 2017
    Σκηνοθεσία: kianoush abedi
    Σενάριο: AMIR HOSSEIN NOROUZI
    Animation: FARNOUSH ABEDI


  19. Enough 02:19
  20. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Anna Mantzaris
    Σενάριο: Anna Mantzaris
    Animation: Anna Mantzaris, Marcos Valin
    Τεχνική: Stop Motion Animation
    Μουσική: Phil Brookes
    Παραγωγή/Σχολή: Royal College of Art


  21. The Train 02:30
  22. Ιράν 2017
    Σκηνοθεσία: Javad Matouri


  23. Creature from the lake 05:10
  24. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Renata Antunes, Alexis Bedue, Léa Bresciano, Amandine Canville, Maria Castro Rodriguez, Logan Cluber, Nicolas Grangeaud, Capucine Rahmoun-Swierczynski, Victor Rouexel, Orianne Siccardi, Mallaury Simoes


  25. It's a Bird thing / It's a Bird Thing 05:44
  26. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Sylvain Bonnet, Justine Gautheret, Mathilde Le Gloahec, Maximilian Ly, Johanna Nizard, Leo Pieri, Andrea Roncancio, Jeremy Souillet, Ludivine Vincent


  27. Garden Party 07:25
  28. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Théophile Dufresne, Florian Babikian, Gabriel Grapperon, Lucas Navarro, Vincent Bayoux, Victor Caire


  29. Cream 06:15
  30. Δανία 2017
    Σκηνοθεσία: Lena Olafsdottir


  31. #selfie 05:00
  32. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: David M. Lorenz
    Σενάριο: David M. Lorenz
    Παραγωγή/Σχολή: FILMMENSCHEN Filmproduktionen David M. Lorenz Paul Weiss
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. H0_pe 02 09:29
  34. Ιταλία 2017
    Σκηνοθεσία: Francesco Bruno Sorrentino, Antonio Genovese
    Σενάριο: Antonio Genovese, Francesco Bruno Sorrentino
    Animation: Antonio Genovese, Francesco Bruno Sorrentino
    Τεχνική: Mixed technique 2D/3D/Stopmotion
    Μουσική: Mario Autore
    Παραγωγή/Σχολή: Stefano Incerti
    Γλώσσα διαλόγων: Ιταλικά


  35. Sunday in the Park with dog 07:35
  36. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Robert Rosenbaum
    Σενάριο: Robert Rosenbaum
    Animation: 2d
    Τεχνική: Hand drawn
    Μουσική: original score by Dara Taylor
    Παραγωγή/Σχολή: Robert Rosenbaum
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  37. Letters 13:00
  38. 2018
    Σκηνοθεσία: Alexander Savarsky
    Σενάριο: Alexander Savarsky (based on the Konstantin Paustovky's short story
    Animation: Valeriy Hayrapetyan, Evgeniy Ivanov, Elena Kvasova, Antonina Grischenko, Olga Maxyuk, Pavel Chaika, Marina Galagan, Anastasia Stus, Natalia Golubchenko-Kvasova, Olga Ogurtsova, Evgenia Myaksheva, Mikhail Bolonkin
    Τεχνική: watercolor, rotoscope
    Μουσική: Alexey Korolev, Andrey Akimov, Sergey Smirnov
    Παραγωγή/Σχολή: Margarita Savarskaya
    Γλώσσα διαλόγων: Ρωσικά


  39. Ontario, Quebec & Me 02:22
  40. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Richard O'Connor
    Σενάριο: Richard O'Connor
    Animation: Taisiya Zaretskaya
    Τεχνική: Digital Drawing
    Μουσική: Billy Bragg
    Παραγωγή/Σχολή: Richard O'Connor
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  41. Disillusionment of 10 point font 01:12
  42. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Greg Condon
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!