Σπουδαστικές 7


Κυριακή 20/03/2022 10:00 - 12:00 - Athens Animfest 2022 Επίσημη Προβολή
Κυριακή 20/03/2022 22:00 - 00:00 - Athens Animfest 2022 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:44:30

  1. The Ducks / Los patos 06:56
  2. Ισπανία 2021
    Σκηνοθεσία: Ángela Arregui
    Animation: 2D
    Τεχνική: Traditional
    Μουσική: Jamaleonics
    Παραγωγή/Σχολή: Universitat Politècnica de València


  3. The Battle Within 01:39
  4. Ολλανδία 2020
    Σκηνοθεσία: Angelique Rijnsburger
    Τεχνική: Frame by frame & after effects
    Μουσική: Fons Beijer
    Παραγωγή/Σχολή: AKV ST. Joost


  5. Eat, Ate... / خوردم، خوردی... 05:00
  6. Ιράν 2021
    Σκηνοθεσία: Shidokht Dezham Shahabi
    Animation: Shidokht Dezham Shahabi
    Παραγωγή/Σχολή: Tehran University of Art


  7. Password to the ***** / Jelszó a *********-hoz 01:50
  8. Ουγγαρία 2021
    Σκηνοθεσία: Adél Szegedi
    Σενάριο: by Adél Szegedi
    Animation: by Adél Szegedi
    Τεχνική: analogue frame by frame animation, drawn with ink and pencil on paper
    Μουσική: Balázs Altsach
    Παραγωγή/Σχολή: Illyés Academy of Arts


  9. west-east conversation 04:40
  10. Ιράν 2021
    Σκηνοθεσία: Soheil Seraji
    Σενάριο: Soheil Seraji, Nadira Madreimova
    Animation: Soheil Seraji
    Τεχνική: 2D digital
    Μουσική: Sepehr (based on Mendelsohn)
    Παραγωγή/Σχολή: university of Tehran


  11. The existential crisis of Plop, an ordinary being. 02:00
  12. Ελλάδα 2021
    Σκηνοθεσία: Leonidas Adrianos


  13. Orogenesis / Orogenèse 06:26
  14. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Axel Vendrely, Damien Barthas, Lise Delacroix, Emma Gaillien, Pierre Legargeant, Roland Van Hollebeke
    Σενάριο: Axel Vendrely
    Animation: Damien Barthas, Lise Delacroix
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: David Escudero
    Παραγωγή/Σχολή: Rubika


  15. À l'article de l'Amour 05:29
  16. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Clara Duvert, Margot Chauchoy, Cédric Bagein, Laure Maitrehenry, Mattéo Martinez, Julien Cabezas
    Σενάριο: Clara Duvert, Cédric Bagein, Julien Cabezas
    Animation: Margot Chauchoy, Cédric Bagein, Laure Maitrehenry
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Julien Bellanger
    Παραγωγή/Σχολή: Rubika


  17. Almost Unreal 06:22
  18. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Eve de Montbrial, Léa Vasselle-Bossy, Margaux Kempff, Grégoire Deranville, Ambre Jacques, Eléonore Chaumont, Alexis Descamps
    Σενάριο: Eve de Montbrial
    Animation: Margaux Kempff, Grégoire Deranville, Ambre Jacques
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Lucía Vázquez Montenegro
    Παραγωγή/Σχολή: Rubika


  19. La Meute 06:09
  20. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Louise Cottin-Euziol, Lou-Anne Abdou, Antoine Blossier Gacic, Charline Hedreville, Agathe Moulin, Victoria Normand, Gabriel Saint-Frison
    Σενάριο: Louise Cottin-Euziol
    Animation: Louise Cottin-Euziol, Lou-Anne Abdou, Charline Hedreville, Gabriel Saint-Frison
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Esteban Fernandez
    Παραγωγή/Σχολή: Rubika


  21. Carried away 04:12
  22. Ισραήλ 2021
    Σκηνοθεσία: Daniel Makmal


  23. Viqueens 04:27
  24. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Patricia CHRISTOL, Anne GUICHARD, Marie HERRERA, Mégane LE ROUX, Coline PATOIS, Pauline PRETRE, Léa PYRA, Clara SIMONÉ
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Vandals 04:40
  26. Γαλλία 2021
    Σκηνοθεσία: Romain Beauchamp, Julien Bédu, Mehdi Cochet, Mathilde Dupuich, Zélie Jarasson, Oriane Leyrat, Sylvain Vermesse.
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  27. Noise Film 03:14
  28. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Merlin Voss
    Σενάριο: Merlin Voss
    Animation: Merlin Voss, Amber Knight, Lucas Gaveglia, Gabe Clark
    Τεχνική: 2D handdrawn digital
    Μουσική: Jon Black
    Παραγωγή/Σχολή: Jonny Strutt, Francesca Loss


  29. Heartwood 03:47
  30. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Clara Schildhauer, Reyes Fernández
    Σενάριο: Clara Schildhauer, Reyes Fernández
    Animation: Clara Schildhauer, Reyes Fernández, Iva Borisova, Laura Nania
    Μουσική: Kristian Kosev
    Παραγωγή/Σχολή: Arts University Bournemouth


  31. Suburb 03:50
  32. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Miles Jezuita
    Σενάριο: Miles Jezuita
    Animation: Miles Jezuita, Rainie Kim, Hamish Dodd, Jess Teare, Conor Quinn
    Τεχνική: 2D handdrawn digital
    Παραγωγή/Σχολή: Arts University Bournemouth


  33. Chasing a Dream / Traumweh 02:58
  34. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Christina Demenshina
    Σενάριο: Christina Demenshina
    Animation: Nadav Faibish, Hao Yu
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Susanne Hardt
    Παραγωγή/Σχολή: Christina Demenshina


  35. a part of me 06:44
  36. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Anna Ryzhkova
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  37. Daddy v1 / Papuks v1 02:31
  38. Λετονία 2021
    Σκηνοθεσία: Toms Krauklis
    Τεχνική: 3D physics simulations
    Παραγωγή/Σχολή: Art Academy of Latvia


  39. Dinner's Ready 03:43
  40. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία: Yuan Li Elizabeth Xu
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  41. Thanks Again! / まいど! 04:59
  42. Κίνα 2021
    Σκηνοθεσία: Yifan Jiang
    Σενάριο: Yifan Jiang
    Παραγωγή/Σχολή: Hiroshi Onishi, Yuehan Zhao


  43. Garden of Nowhere 02:31
  44. Κίνα 2020
    Σκηνοθεσία: Yiqiao Lan
    Σενάριο: Yiqiao Lan
    Παραγωγή/Σχολή: Yiqiao Lan
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  45. When the moon was gibbous 03:41
  46. Δανία 2021
    Σκηνοθεσία: Erika Grace Strada
    Σενάριο: Erika Grace Strada
    Παραγωγή/Σχολή: Michelle Nardone & Anja Perl


  47. 'The Sea or not The Sea' part one: Crow takes a Train 02:45
  48. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Liz Loveless
    Σενάριο: Liz Loveless
    Animation: Liz Loveless
    Τεχνική: Super8 film, stop motion and drawn animation
    Μουσική: Clint Eastwood and General Saint
    Παραγωγή/Σχολή: Liz Loveless
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  49. Knitting Warrior 02:17
  50. Κίνα 2021
    Σκηνοθεσία: Yiru Chen
    Σενάριο: Yiru Chen
    Παραγωγή/Σχολή: Yiru Chen
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή


Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!