Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Σπουδαστικές 4


Παρασκευή 26/03/2021 11:00 - 13:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Παρασκευή 26/03/2021 23:00 - 01:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:46:25

  1. Malayz / مالایز 02:00
  2. Ιράν 2019
    Σκηνοθεσία: Sara Hanif - Maryam Alavi - Marzieh Kordloo - Leila Ahang
    Σενάριο: Maryam Alavi, Marzieh Kordloo
    Animation: Leila Ahang, Sara Hanif
    Τεχνική: Digital Cell
    Μουσική: Farhad Saffar
    Παραγωγή/Σχολή: Tehran University of Art


  3. jeijay 07:45
  4. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Petra Stipetic, Maren Wiese
    Animation: Petra Stipetic, Maren Wiese, Yannick Stark
    Τεχνική: stop motion, 3d, 2d
    Μουσική: Thomas Höhl
    Παραγωγή/Σχολή: fishyfilms-animation
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Fathom 02:20
  6. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Connor Binford
    Παραγωγή/Σχολή: Digipen Institute of Technology


  7. The tale of the green cheese / D'Gschicht vom grüene Chääs 04:48
  8. Ελβετία 2020
    Σκηνοθεσία: Noah Erni
    Σενάριο: Noah Erni
    Animation: Noah Erni
    Τεχνική: 2D digital
    Μουσική: Aleksandra Sucur, Herzog Yanick, Pfändler Christoph
    Παραγωγή/Σχολή: HSLU Design & Kunst / BA Animation Jürgen Haas


  9. Thorns and Fishbones 09:47
  10. Ουγγαρία 2020
    Σκηνοθεσία: Natália Azevedo Andrade
    Σενάριο: Natália Azevedo Andrade
    Animation: Kása Károly Papp, Zoltán Koska, Gábor Mariai, Natália Azevedo Andrade, Bettina Szremkó, Annabella Perecz, Balázs Csillag, Tibor Huszák, Borbála Zétényi, Zoltán Reindl
    Τεχνική: Stop-Motion Sets, 2D Drawn Animation, 3D details
    Μουσική: Csaba Kalotás
    Παραγωγή/Σχολή: József Fülöp / Moholy-Nagy University of Art and Design Budapest
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. The Other Me 07:21
  12. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Théo Clenet, Clara Lorente, Cédric Malet, Alexandre Mazelly, Alexia Oylataguerre, Rémi Portes Narrieu, Grégoire Soghomonian.
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  13. Quand les Poules auront des Dents 06:22
  14. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Raphaël Bandet, Adrien Chauvet, Julien Gohard, Eugenia Maggi, Milena Mouries, Eléonore Rolewski, Franck Valero
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  15. Kid Cat 06:47
  16. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Hugo Barret-Castan, Marine Granger, Amélie Ben Naceur, Quentin Azzaro, Aïda Tchistoganoff, Clémence Ponchaut, Nolwenn Raffin, Nils Perrais
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  17. DUNGEON & CIE / DONJON & CIE 06:40
  18. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Adèle BICHON, Alizée GARNIER, Noëllic LEBOUVIER, Yann ORHON, Léonard PLATA, Mattéo RIVIERE
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  19. Castaway 06:30
  20. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Rachel BOSC-BIERNE - Vincent CARRETTE - Simon FABBRI - Marie GAUTHIER - Margo LOPEZ - Léopoldine PERDRIX - Flore-Anne VICTOR
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA


  21. The Tulip King / Le Roi Tulipe 06:34
  22. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Chloé Chapart, Agnes Dejean, Dorian Douaud, Flavien Duramé, Audrey Rioux et Alexis Rousseau
    Παραγωγή/Σχολή: ESMA
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  23. Gladius 07:00
  24. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Florian Cazes, Gregory Diaz, Marie-Charlotte Deshayes-Ducos, Margaux Latapie, Guillaume Mellet, Jimmy Natchoo, Baptiste Ouvrard, Clément Petellaz.


  25. FILM FOUND 03:30
  26. Δανία 2020
    Σκηνοθεσία: Claudia Munksgaard-Palmqvist
    Σενάριο: Claudia Munksgaard-Palmqvist
    Animation: Claudia Munksgaard-Palmqvist, Astrid Ellensdatter Mork-Knutsen, Christine Tjore Lervåg, Maja Kjellstad Aanonsen, and Laure Menard
    Τεχνική: stop motion
    Μουσική: Anton Friisgaard
    Παραγωγή/Σχολή: Volda University College


  27. LettingGo 04:04
  28. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Brandon Garcia , Jhorinson Dominguez
    Σενάριο: Brandon Garcia , Jhorinson Dominguez
    Παραγωγή/Σχολή: Jimmy Calhoun


  29. The Train Ride Home 02:05
  30. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Jessica Pon
    Σενάριο: Jessica Pon
    Παραγωγή/Σχολή: Jimmy Calhoun
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. Calliope 08:29
  32. 2020
    Σκηνοθεσία: Zsófia Csánki
    Σενάριο: Zsófia Csánki
    Animation: Eszter Zolcsák, Fatime Lieszkovszki, Fiorella Spitzer, Gréta Straubinger, Johanna Géczi, Júlia Csihar, Panni Ómolnár, Petra Haász, Tia Szikszai, Zsófia Csánki, Gergely Mészáros, Levente Major
    Τεχνική: 2D digital animation, stop motion animation
    Μουσική: András Pongor
    Παραγωγή/Σχολή: Budapest Metropolitan University


  33. Mother Figure / 妳只在乎妳在乎的 14:23
  34. Ταϊβάν 2020
    Σκηνοθεσία: Chang Chia-Tse
    Σενάριο: Chang Chia-Tse
    Παραγωγή/Σχολή: Lin, Chiao-Fang



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!