Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 7


Κυριακή 28/03/2021 15:00 - 17:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Δευτέρα 29/03/2021 03:00 - 05:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:56:07

  1. Happy Banana / Mozi Ke Mikhandid 08:18
  2. Ιράν 2020
    Σκηνοθεσία: Reyhane Kavosh


  3. The Boat No.5 / Ghayeghe Shomareye 5 07:01
  4. Ιράν 2020
    Σκηνοθεσία: Reyhane Kavosh


  5. Angry Dogs 04:30
  6. Αγγλία 2020
    Σκηνοθεσία: Shaun Clark
    Σενάριο: Shaun Clark
    Animation: Shaun Clark
    Τεχνική: 2D Drawn animation
    Μουσική: David Pringle
    Παραγωγή/Σχολή: Flicker Mill


  7. It Was D.O.A. 02:38
  8. Καναδάς 2020
    Σκηνοθεσία: Reid Blakley
    Σενάριο: Reid Blakley, Joe Keithley and Paddy Duddy
    Animation: Reid Blakley
    Τεχνική: 2D digital
    Μουσική: Joe Keithley & D.O.A.
    Παραγωγή/Σχολή: Sudden Death Records


  9. Just City 03:27
  10. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: John Akre


  11. Marmalade / Marmalad 05:10
  12. Βουλγαρία 2020
    Σκηνοθεσία: Radostina Neykova
    Σενάριο: Radostina Neykova and Hanna Schwartz
    Animation: Radostina Neykova and Eva Gerogieva
    Τεχνική: handmade embroidery animation
    Μουσική: Petko Manchev
    Παραγωγή/Σχολή: Korund X


  13. Cats vs. Progress 04:07
  14. Σουηδία 2020
    Σκηνοθεσία: Jacob Stålhammar
    Σενάριο: Jacob Stålhammar
    Animation: Jacob Stålhammar
    Τεχνική: 2D computer + pencil / eraser
    Μουσική: Jacob Stålhammar


  15. ALTÖTTING 11:23
  16. Γερμανία 2020
    Σκηνοθεσία: Andreas Hykade
    Σενάριο: Andreas Hykade
    Animation: Elena Walf, Andreas Hykade, Anselm Pyta, Orion Schweitl
    Τεχνική: 2D Computer Animation
    Μουσική: Daniel Scott
    Παραγωγή/Σχολή: Studio FILM BILDER GmbH, National Film Board of Canada, Ciclope Filmes


  17. BENZTOWN 04:45
  18. Γερμανία 2020
    Σκηνοθεσία: Gottfried Mentor
    Σενάριο: Gottfried Mentor
    Animation: Bettina Grünefeld, Gottfried Mentor
    Τεχνική: Live action, 3D computer animation, Visual effects
    Μουσική: -
    Παραγωγή/Σχολή: Studio FILM BILDER GmbH


  19. WhateverTree 11:11
  20. Καναδάς 2020
    Σκηνοθεσία: Isaac King
    Σενάριο: Isaac King
    Animation: Isaac King
    Τεχνική: Outdoor mixed media animation
    Μουσική: Bram Gielen
    Παραγωγή/Σχολή: Isaac King


  21. we fly, we crawl, we swim: a short film about climate justice 23:31
  22. Ρουμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Aron Nor
    Animation: Digital


  23. MITCH-MATCH series episode 06. 02:12
  24. Ουγγαρία 2020
    Σκηνοθεσία: Géza M. Tóth
    Σενάριο: Géza M. Tóth
    Animation: Péter Vácz
    Τεχνική: stop motion
    Μουσική: Bertalan Baglyas
    Παραγωγή/Σχολή: KEDD Animation Studio


  25. Lines of Exile 07:21
  26. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Eric Patrick
    Σενάριο: Hamid Naficy
    Animation: Del Sego
    Τεχνική: Drawn
    Μουσική: Stephan Moore


  27. The eleventh step / Ghadameh Yazdahom (The eleventh step) 10:45
  28. Ιράν 2020
    Σκηνοθεσία: Maryam Kashkoolinia


  29. allegro, ma non troppo 01:00
  30. Ρουμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Maria Scutaru
    Σενάριο: Maria Scutaru
    Animation: Maria Scutaru
    Τεχνική: 2D digital
    Μουσική: Mihail Scutaru
    Παραγωγή/Σχολή: Maria Scutaru


  31. COLORFUL 08:48
  32. Κορέα 2020
    Σκηνοθεσία: Jae Hyeon Cha / Byeong Hyeon Hwang
    Σενάριο: Jae Hyeon Cha / Byeong Hyeon Hwang
    Animation: Jae Hyeon Cha / Byeong Hyeon Hwang/Sung Jin Han/Sung Woo Joo/Kyoungseok Kim
    Τεχνική: Sung Jin Han
    Μουσική: artlist/auodio jungle/premium beat/young bin Ha
    Παραγωγή/Σχολή: Studio311



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!