Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 5


Κυριακή 28/03/2021 17:00 - 19:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Δευτέρα 29/03/2021 05:00 - 07:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:56:37

  1. Conquistador 02:00
  2. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Jérémie Cousin
    Animation: Jérémie Cousin


  3. Exceptional Minds Promo - Mitsubishi Electric 05:24
  4. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Howie Hoffman, Scott Sackett
    Σενάριο: Howie Hoffman
    Μουσική: Spectrum Labs
    Παραγωγή/Σχολή: Jon Clark
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Craziest Things 03:10
  6. Αγγλία 2020
    Σκηνοθεσία: Sacha Beeley
    Σενάριο: Babeheaven


  7. A Family That Steals Dogs 07:30
  8. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: John C Kelley
    Σενάριο: John C Kelley
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. The water of the earth / L'eau de la terre 04:11
  10. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Romain Claris
    Animation: Romain Claris
    Τεχνική: Paint
    Μουσική: Suraj Nepal
    Παραγωγή/Σχολή: Romain Claris
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  11. The Fourfold 07:14
  12. Καναδάς 2020
    Σκηνοθεσία: Alisi Telengut
    Σενάριο: Alisi Telengut
    Παραγωγή/Σχολή: Alisi Telengut, The film was supported by Main Film, Cinémathèque québécoise, Canada Council for the Arts, Toronto Animated Image Society-TAIS, National Film Board of Canada-Filmmaker Assistance program (NFB - FAP)


  13. Letter to My Body 01:55
  14. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Elyse Kelly
    Σενάριο: Joy Ladin
    Παραγωγή/Σχολή: Elyse Kelly
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. Beyond the Line 03:16
  16. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Jinuk Choi
    Animation: JInuk Choi
    Τεχνική: JInuk Choi
    Μουσική: Corey Wallace
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. The Winter 05:00
  18. Αυστραλία 2020
    Σκηνοθεσία: Xin Li
    Σενάριο: Xin Li
    Παραγωγή/Σχολή: Xin Li
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Agapito 04:39
  20. Ισπανία 2020
    Σκηνοθεσία: Rafael Vidal Altabert, Julián Gómez Caballero
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  21. the game just got real 01:00
  22. Ελβετία 2020
    Σκηνοθεσία: bellopropello
    Σενάριο: bellopropello
    Παραγωγή/Σχολή: bellopropello


  23. Pangäa 13:35
  24. Αυστρία 2020
    Σκηνοθεσία: Beate Hecher + Markus Keim
    Σενάριο: Markus Keim, Beate Hecher
    Animation: Beate Hecher
    Τεχνική: Beate Hecher
    Μουσική: Markus Keim
    Παραγωγή/Σχολή: Beate Hecher, Markus Keim


  25. Io 07:43
  26. Ιταλία 2020
    Σκηνοθεσία: Antonio Michele Stea
    Σενάριο: Antonio Michele Stea
    Παραγωγή/Σχολή: Antonio Michele Stea
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Snow Shelter / Sniego pastogė 16:09
  28. Λιθουανία 2020
    Σκηνοθεσία: Robertas Nevecka
    Σενάριο: Robertas Nevecka
    Παραγωγή/Σχολή: Giedrė Burokaitė


  29. Hindered 01:00
  30. 2020
    Σκηνοθεσία: Edward Ramsay-Morin


  31. SELECTION PROCESS / PROCESO DE SELECCIÓN 03:20
  32. Ισπανία 2020
    Σκηνοθεσία: CARLA PEREIRA
    Σενάριο: CARLA PEREIRA
    Παραγωγή/Σχολή: PALOMA MORA
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  33. Waka Huia 15:13
  34. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Laurent Leprince
    Σενάριο: Laurent Leprince, Philippe Carreau
    Παραγωγή/Σχολή: Geert Van Goethem, Linda Sterckx, Thierry Zamparutti, Serge Kestemont


  35. The weather is lovely 14:18
  36. Κίνα 2020
    Σκηνοθεσία: Lien, Chun-Chien
    Σενάριο: Pohan Lee
    Animation: Chakrit Nonkome
    Τεχνική: 3D toon shading
    Μουσική: Simon Whitfield
    Παραγωγή/Σχολή: Dottodot Design studio



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!