Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 4


Σάββατο 27/03/2021 13:00 - 15:00 - Athens Animfest 2021 Επίσημη Προβολή
Κυριακή 28/03/2021 01:00 - 03:00 - Athens Animfest 2021 Επανάληψη Προγράμματος
Συνολική Διάρκεια: 01:56:04

  1. Marianna's dive / Il tuffo di Marianna 06:42
  2. Ιταλία 2020
    Σκηνοθεσία: Gianfrancesco Iacono
    Σενάριο: Gianfrancesco Iacono
    Animation: Gianfrancesco Iacono
    Τεχνική: 2D digital animation
    Μουσική: Giulia Perriera
    Παραγωγή/Σχολή: Gianfrancesco Iacono
    Γλώσσα διαλόγων: Ιταλικά


  3. CRITICAL LINE / TRAZO CRÍTICO 03:31
  4. Ισπανία 2020
    Σκηνοθεσία: VICENTE MALLOLS
    Σενάριο: NOELIA MARTÍNEZ, ELENA GOBERNADO
    Animation: VICENTE MALLOLS
    Τεχνική: 2D ANIMATION. TRADITIONAL DRAWING
    Μουσική: VINCENT BARRIÈRE
    Παραγωγή/Σχολή: PALOMA MORA


  5. What Will You Do Now, John? 09:10
  6. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Pooja Pottenkulam
    Σενάριο: Pooja Pottenkulam
    Παραγωγή/Σχολή: Simon Gape
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Windfall 03:00
  8. Ισραήλ 2020
    Σκηνοθεσία: Ofer Winter, Shimon Engel
    Σενάριο: Ofer Winter, Shimon Engel
    Παραγωγή/Σχολή: Goozma Animation / Dov Abramson, Hanfashot Poalot / Naama Shochat


  9. Metro6 08:13
  10. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Geoff Hecht
    Σενάριο: Geoff Hecht, Natasha Canepa, Mahmoud Zaini
    Animation: Lead Animators: Victoria Lijaya, Morris Walla, Emerson EAGP, Ganesh Gurung, Francesca Guzzetta, Michael Grassi, Shane Owen. Animators: Jimmy Mole, Paul Barcos, Eduardo Muñoz, Adrian Vidal, Neil Clark, George Betancourt, Amine Sebiane, Eric Digilov, Jose
    Τεχνική: Hybrid 3d and 2d Animation
    Μουσική: Original Music by: Alain Emile | Additional Music: Wilfred Symphony Orchestra - Delbies - Waltz (From Coppelia)
    Παραγωγή/Σχολή: Valerie Kolomiets, Jumanah Shaheen, Claudia Castaneda, Geoff Hecht


  11. Tobi and the Turbobus / Tobi und der Turbobus 07:30
  12. Γερμανία 2020
    Σκηνοθεσία: Verena Fels
    Σενάριο: Verena Fels
    Animation: yes
    Τεχνική: 3d Aniamtion
    Παραγωγή/Σχολή: Verena Fels


  13. Oldboy's Apples 06:49
  14. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Brad Hock
    Σενάριο: Brad Hock, Sami Graf
    Παραγωγή/Σχολή: Brad Hock


  15. Heart of Gold / Un Cœur d’Or 12:45
  16. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία: Simon Filliot
    Σενάριο: Simon Filliot, Morgan Simon
    Animation: Gilles COIRIER, Souad WEDELL, Marion LE GUILLOU, Julia PEGUET
    Τεχνική: puppets
    Μουσική: Léonie PERNET
    Παραγωγή/Σχολή: Jean-François Bigot, Camille Raulo


  17. Sad Beauty 09:50
  18. Ολλανδία 2020
    Σκηνοθεσία: Arjan Brentjes
    Σενάριο: Arjan Brentjes
    Animation: Arjan Brentjes
    Τεχνική: 2D/3D computer animation
    Μουσική: Arjan Brentjes
    Παραγωγή/Σχολή: Arjan Brentjes
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Monachopsis 10:20
  20. Βέλγιο 2020
    Σκηνοθεσία: Liesbet van Loon
    Σενάριο: Liesbet van Loon
    Animation: Marijn Grieten, Andries Berteloot, Liesbet van Loon
    Τεχνική: 2D digital and hand drawn animation, mixed media
    Μουσική: Louis Vanderhaeghen
    Παραγωγή/Σχολή: Geert Torfs


  21. Mind My Mind 29:40
  22. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Floor Adams
    Σενάριο: Floor Adams
    Animation: Nancy Bens, Juan de Graaf, Carl van Isacker, Elie Klimis, Peter Wassink, Tim Trenson
    Τεχνική: hand-drawn animation, 2D computer
    Μουσική: Peter Johan Nijland, Frank Boeijen
    Παραγωγή/Σχολή: Willem Thijssen, Tom van Gestel, Floor Adams
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Reven og Nissen 08:34
  24. Νορβηγία 2019
    Σκηνοθεσία: Yaprak Morali, Are Austnes
    Σενάριο: Mina Juni Stenbråten, Ingrid Haukelidsæter, Are Austnes
    Παραγωγή/Σχολή: Ove Heiborg, Thomas Gustafsson, Johan Palmberg



Επιστροφή

Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!