Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 14


22:00 - 00:00
Συνολική Διάρκεια: 01:54:33

  1. A short interview with Bearington Bear 04:48
  2. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Regan Mott
    Σενάριο: Regan Mott
    Animation: Regan Mott
    Μουσική: Connor Mott
    Παραγωγή/Σχολή: University of The Arts London


  3. Rising waters in underwood springs / Déluge à Sous-Bois-les-Bains 26:00
  4. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Mathieu Auvray


  5. The Best Customer / Cel Mai Bun Client 12:13
  6. Ρουμανία 2017
    Σκηνοθεσία: Serghei Chiviriga


  7. The Voyage of the Beagle - A galapagos tortoise love story / Potovanje na ladji Beagle - Ljubezen galapaške želve 11:03
  8. Σλοβενία 2017
    Σκηνοθεσία: Jernej Lunder
    Σενάριο: Jernej Lunder, Sandra Ržen, Maja Dolores Šubic
    Animation: Zarja Menart
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Jaka Strajnar
    Παραγωγή/Σχολή: Invida


  9. Airport 10:35
  10. Ελβετία 2017
    Σκηνοθεσία: Michaela Müller
    Σενάριο: Michaela Müller and Aleksandar Battista Ilic
    Animation: Michaela Müller
    Τεχνική: Paint on glass
    Μουσική: Hrvoje Stefotic (Music) and Fa Ventilato (Sound Design)
    Παραγωγή/Σχολή: Schick Productions / Kinorama


  11. In the beginning was the sea / Au commencement était la mer 10:04
  12. Γαλλία 2016
    Σκηνοθεσία: Charlotte Arene


  13. Into the forest 04:04
  14. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Karolina Chabier


  15. We Are One 02:10
  16. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Laura Franchito
    Animation: Puppet animation
    Τεχνική: Stop motion
    Μουσική: Philip Glass
    Παραγωγή/Σχολή: ENO and MA Character Animation Central Saint Martins


  17. The Only Option 08:27
  18. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Owen Roberts


  19. Still Here and Everywhere 01:41
  20. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Peter Whittenberger
    Σενάριο: Peter Whittenberger
    Animation: Peter Whittenberger
    Τεχνική: 3D, 2D, still photography, Unity Engine
    Μουσική: Peter Whittenberger
    Παραγωγή/Σχολή: Peter Whittenberger


  21. Sisterhood 07:07
  22. Σερβία και Μαυροβούνιο 2018
    Σκηνοθεσία: Jelena Prljevic
    Σενάριο: Jelena Prljevic, Natasa Prljevic
    Animation: Jelena Prljevic
    Τεχνική: Erasure, Drawing on paper, Cutout
    Μουσική: Amir Khosrowpour (Music) and Slobodan Jukic Sloxxx (Sound design)


  23. Side 06:04
  24. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Snow Yunxue Fu
    Animation: Snow Yunxue Fu
    Μουσική: Daniel Brookman


  25. Marydean Martin Library 00:51
  26. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Jo Meuris
    Animation: Jo Meuris
    Τεχνική: Hand-drawn Animation
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. My Favorite Forehead 03:19
  28. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: John Akre
    Σενάριο: John Akre
    Animation: John Akre
    Τεχνική: clay, 2D computer
    Μουσική: Marty Brueggemann


  29. The Gift / Hadia 06:07
  30. Τουρκία 2017
    Σκηνοθεσία: Sinem Sakaoglu
    Σενάριο: Sinem Sakaoglu
    Γλώσσα διαλόγων: Αραβικά





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!