Διαγωνισμός

Μικρού ΜήκουςΣπουδαστικέςΕλληνικέςΠειραματικές


Μικρού Μήκους 12


Κυριακή 18/03/2018 22:00 - 00:00
Συνολική Διάρκεια: 01:55:54

  1. The Storm / Буря 10:00
  2. Βουλγαρία 2017
    Σκηνοθεσία: Ina Georgieva


  3. Boy Red and Monster 03:27
  4. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: ZEYI LI
    Animation: ZEYI LI
    Τεχνική: ZEYI LI
    Μουσική: ZEYI LI


  5. Abstract / Abstrakt 01:49
  6. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Jeroen ter Welle


  7. Mountain Castle Mountain Flower Plastic 03:08
  8. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Annapurna Kumar


  9. H 02:02
  10. Ιταλία 2017
    Σκηνοθεσία: roberto biadi


  11. The intelligence! / The counterattack of robots 19:41
  12. Ιαπωνία 2017
    Σκηνοθεσία: Suisei Hoshii


  13. A Brunch With Death 03:00
  14. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Sebastian Gat


  15. Broadside 03:24
  16. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Jodi Chamberlain


  17. Hirvio 03:26
  18. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Dan West, Brian Kelso-Gillepsie


  19. Pas D'yeux 03:19
  20. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Thao Dan Nguyen Phan


  21. Spring 02:31
  22. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Kevin Yuanzhi Chen


  23. The Novice 03:28
  24. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Alejandra Alvarez, Courtney Scriven


  25. Last Dance 02:46
  26. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Zhaoyu Zhou
    Σενάριο: Zhaoyu Zhou
    Animation: Debra Isaac
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Min He
    Παραγωγή/Σχολή: University of Southern California


  27. Fly Away 03:30
  28. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: Isaac King
    Σενάριο: Isaac King
    Animation: Isaac King
    Τεχνική: Stop-motion, drigital drawing and collage
    Μουσική: Marker Starling
    Παραγωγή/Σχολή: Head Gear Animation


  29. Revelation - the City of Haze / 启示录 - 雾霾之城 13:38
  30. Κίνα 2017
    Σκηνοθεσία: Mao Qichao


  31. An absurd man / Un homme absurde 05:35
  32. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Kerian Samzun
    Σενάριο: Kerian Samzun
    Animation: Kerian Samzun
    Τεχνική: 2D traditional animation, 3D, photos, liive action
    Μουσική: Kent Carter
    Παραγωγή/Σχολή: EMCA


  33. There / Acolá 08:42
  34. Βραζιλία 2017
    Σκηνοθεσία: Renato Lepsch
    Σενάριο: Renato Lepsch
    Animation: Renato Lepsch
    Μουσική: Rafael Toledo
    Παραγωγή/Σχολή: Renato Lepsch


  35. Night din dins / Tapas Nocturnes 05:34
  36. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Jean-Claude Gotting
    Σενάριο: Jean-Claude, GOTTING
    Animation: Jean-Claude, GOTTING
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Jean-Claude, GOTTING
    Παραγωγή/Σχολή: Jean-Claude GOTTING
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  37. Hate for Sale 03:00
  38. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Anna Eijsbouts
    Σενάριο: Neil Gaiman
    Animation: Anna Eijsbouts
    Τεχνική: 2D, Cut-outs, Stop Motion
    Μουσική: -
    Παραγωγή/Σχολή: Anna Eijsbouts Animation
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  39. Bendito Machine VI - Carry On 13:54
  40. 2018
    Σκηνοθεσία: Jessie Malis
    Σενάριο: Jossie Malis
    Animation: Jossie Malis, Pau Martínez, Nacho Rodríguez
    Τεχνική: 2D, Flash Animation
    Μουσική: Julie Reier
    Παραγωγή/Σχολή: Zumbakamera Films, Autour de Minuit





Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!